Fazıl Say Tokyo'ya Kaçıyor!

-

Fazıl Say Tokyo'ya Kaçıyor!

Fazıl Say Tokyo'ya Kaçıyor!

İslam dinine ettiği hakaretler yüzünden milyonların tepkisini çeken Fazıl Say, 'kaçma' kararı aldı! Piyanist bundan sonraki hayatını Tokyo'da geçirmek istiyor.
Piyanist Fazıl Say, geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesi twitter'da "Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun, cenneti ala meyhane midir?" diye yazarak milyonların tepkisini çekmişti. İslam dinine hakaret içerikli sözleriyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen hatta bir vatandaşın 'halkı dinden soğutmak' suçuyla dava açtığı piyanist, aldığı kararı yine twitter'da duyurdu.

Haberin Tamamı İçin:

Nihat Doğan: 'Gitme Fazıl, Özür Dilerim'

Nihat Doğan: 'Gitme Fazıl, Özür Dilerim'

Geçtiğimiz gün ülkeyi terk etmenin sinyallerini veren Fazıl Say'a Nihat Doğan'dan yanıt: "Sen yokken ben kime güler, kiminle makara yaparım?"
Nihat Doğan, Twitter polemiklerine devam ediyor. Doğan, Türkiye'yi terk etme sinyallerini veren Fazıl Say'a sözde zeytin dalı uzattı!
Daha önce Doğan, Fazıl Say'ın, "Arabeskçi Survivor'dan din, iman, vatanseverlik, müzik, insanlık vs öğreneceğimiz günmüş..." sözlerine karşılık, "Fazıl Say 'Ben Atatürk çocuğuyum' diyor. Nihat Doğan ne? 'Muşludur, manyak bir insandır' der. Fazıl Efendi biz askerliğimizi Tunceli dağlarında yaptık. Bu vatan için mermi attık. Asteğmenim şehit oldu. Ben de şehit olabilirdim. Sen bu vatan için ne yaptın? Askerliğini bile bede...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Fazıl SayNihat DoğanŞehitTunceliTwittermüziksurvivor
Görüş Bildir