Fast-Food Tercihlerine Göre Senin Zekanın Türünü Söylüyoruz!

159PAYLAŞIM

Dikkat, bu test seni biraz acıktırabilir!

1. Öncelikle senden bir tane patates kızartması seçmeni istiyoruz!

2. Şimdi de bir tane pizza seç bakalım!

3. Şimdiden acıkmaya başladık sanki. Bir tane nugget seç hadi!

4. Sıra lezzetli bir sosta. Seç bakalım!

Acı Sos
Ballı Hardal
Ranch Sos
Buffalo Sos
Sweet Chili Sos
Barbekü Sos

5. Sırada lezzetli bir hamburger var!

6. Finali tatlı bir şeylerle yapalım dedik. Seç bakalım!

Kelime Zekası!

Senin kelimelerle aran çok iyi. Hem iyi bir yazar olabilecek kapasiteye sahipsin hem de çok iyi bir okuyucusun. Konuşma olduğunda doğal bir yeteneğin var. İnsanları sen konuşurken istemsiz bile olsa sana dikkatlerini vermekten kendilerini alıkoyamıyorlar.

Müzik Zekası!

Belki dinleyici olarak belki de bizzat müzisyen olarak müziğe açık bir şekilde yeteneğin olduğun kesin. Çok sağlam bir ritim duygun var ve notaları adeta okuyan bir müzik kulağına sahipsin.

Görsel Zeka!

Konu sanat olunca çok iyi bir gözün var desek yanılmış olmayız. Desenleri, renkleri ve gerçekten görsel olan her şeyi çabucak kavrayabiliyorsun. Harita ve çizelgeleri okuma, fotoğraf çekme, temelde görsel ve mekansal her şeyi aslında kavrama ve anlamlandırma konusunda çok başarılısın.

Beşeri Zeka!

İnsanlarla anlaşma ve iletişim kurma konusunda çok başarılısın. Senin cesur bir lider olduğunu anlamak için dahi olmaya gerek yok. Bulunduğun ortamın enerjisini pozitif anlamda değiştirebiliyorsun. Bu da insanların odağı olmanı sağlıyor.

Sayısal Zeka!

Çok mantıklı bir insansın. Karmaşık bir durumu organize etmeyi ve anlamlandırmayı seviyorsun. Doğal olarak, matematik ve yoğun düşünme gerektiren herhangi bir şey söz konusu olduğunda harikasın.

Doğa Zekası!

Doğa ile uyum içindesin. Hayvanlarla aran çok iyi ve onlar da doğal olarak seninle çok iyi anlaşıyor. Sakin bir karaktere sahipsin ve gözlem konusunda harikasın. Doğada vakit geçirmekten daha çok keyif aldığın bir şey yok gibi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cemrebck

Müzik Zekası! Belki dinleyici olarak belki de bizzat müzisyen olarak müziğe açık bir şekilde yeteneğin olduğun kesin. Çok sağlam bir ritim duygun var ve notaları adeta okuyan bir müzik kulağına sahipsin. ARMY'İM ZATEN BENDE OLMAYACAK DA KİMDE OLACAK!

serkan-ozcan7

Kelime Zekası! Benden kötü yazar olur :)

shiwuka

muzik zekasi. evet dogru

yaralikalp

Kelime Zekası! Senin kelimelerle aran çok iyi. Hem iyi bir yazar olabilecek kapasiteye sahipsin hem de çok iyi bir okuyucusun. Konuşma olduğunda doğal bir yeteneğin var. İnsanları sen konuşurken istemsiz bile olsa sana dikkatlerini vermekten kendilerini alıkoyamıyorlar. Müzik Zekası! Belki dinleyici olarak belki de bizzat müzisyen olarak müziğe açık bir şekilde yeteneğin olduğun kesin. Çok sağlam bir ritim duygun var ve notaları adeta okuyan bir müzik kulağına sahipsin.

~idiliniz~

Kelime zekası! Bunu bekliyordum (:

Görüş Bildir