Far Cry 3 Mod'larını Denemiş Miydiniz?

 > -

Far Cry 3 Mod'larını Denemiş Miydiniz?

Far Cry 3 Mod'larını Denemiş Miydiniz?

Harita editörü ile Dust 2 , Wake Island ve Nuketown gibi haritaların yeniden hayat bulduğu Far Cry 3 ne yazık ki mod yapımı için gerekli araçlardan yoksun. Buna rağmen data dosyaları ve kodlar arasında gezinen oyuncular son derece başarılı işler ortaya çıkartıyor.

Örneğin khenaz adlı kullanıcının geliştirdiği Better Sights adlı mod ile Far Cry 3'teki nişangah daha belirgin hale gelirken düşmanlarımızı saf dışı bırakmak da kolaylaşıyor.

Leechmonger 'ın geliştirdiği Attachments modu ise 1911, AK47, M133, PKM ve SVD gibi silahlarına ekstra iki eklenti slotu sağlayarak silahları daha fazla özelleştirebilmemize imkan tanıyor.

Improved Weapon Ballistics gibi oyunun gerçekçiliğini arttıran modların yanı sıra oyunun ara yüzünde de değişikliklere gidebileceğiniz Minimap Removal gibi modları bulunan Far Cry 3 , şimdilik forum topluluğun işleri ile ayakta dursa da Ubisoft 'un kısa süre içinde mod araç-gereçleri için atılım yapmasını umuyoruz.

//Önemle belirtiyoruz ki bu modlar resmi olmayıp kullanıcılar tarafından geliştirilmiş bulunuyor. Bu yüzden herhangi bir aksiyona girmeden önce durumun farkında olup çeşitli riskleri göz önünde bulundurmanızda yarar var. //

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir