Fantezi İçin Özel Ayakkabıları Olduğunu İtiraf Eden Didem Soydan, Yine Ortalığı Alev Alev Yaktı! 🔥

15PAYLAŞIM

Bu itirafa Burak Deniz 'Şey mi dostum, yine yangınlar yine ben' demiş midir? 😂

Yaptığı paylaşımlar olsun,

Yaptığı paylaşımlar olsun,
Yaptığı paylaşımlar olsun,

Attığı tweetler olsun,

Attığı tweetler olsun,
Attığı tweetler olsun,

Girdiği tartışmalar olsun...

Girdiği tartışmalar olsun...
Girdiği tartışmalar olsun...

Her zaman gündem olmayı başarıyor sevgili Didem Soydan!

Bugünün gündem konusu ise yine itirafları!

Katıldığı YouTube programında bir itirafta bulunmuş...

Ve demiş ki “Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var. Eğer böyle bir şey yapacaksam evde sadece onları giyiyorum.”

Ahhh kalbim! Buralar yine alev aldı Didem Hanım! 🔥

Sonrası ise malum... Gelen yorumlar aldı başını gitti!

twitter.com

Kimisi 'keşke bilmeseydik' dedi...

twitter.com

Kimisi 'beni rahatsız etmedi' dedi...

twitter.com

Kimisi de 'özel hayat' dedi...

😂😂

twitter.com
twitter.com

Siz ne diyorsunuz bu itirafa? 😂

Siz ne diyorsunuz bu itirafa? 😂
Siz ne diyorsunuz bu itirafa? 😂

Burak Deniz 'Şey mi dostum, yine yangınlar yine ben' demiş midir? 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ateeesberna

Bu karınında ne seks derdi varmış bi tek bu yapıyor seks amk bıktım bunun skş sokuş laflarından iğrendirdiniz herşeyden salın artık amk

karbey77

ozgurlugu..... rezillige sapikliga pislige donusturmeye calisan bir yaratik...kadin demiyorum, kadinlarin yuz karasi cunku...sadece cinsellik, sapiklik, ciplak pozlar...her haberi ayni !

eroll

Bu kadının Onedio'da kuzeni mi çalışıyor, sitenin sahibi ile mi arkadaş, nedir? İçkiliydi Bilmem Ne, İrem Derici ilişkisi gibi. Bi sıyrılın artık şu alakalı alakasız güzellemelerden.

Gizli Kullanıcı

bence cok mantikli bir yaklasim. hic bu acidan düsünmemistim... hatta icerigi yapanlar bile haberi yapilacak kisiye para ödüyor bile olabilir - seri okunup linclenecegini bilerek daha fazla tık almak icin.

litfenama

Öfff kusacağım artık.

burakb_

Ya seksle ya vücuduyla gündeme geliyor, onlar da sahteler... Bir de bunun gibileri şimdi "güçlü kadın" kafasında lanse ediliyor. Komik.. Belki hepsi diyemeyeceğim ama herhangi bir kadını tutsan, estetikle güzelleştirip azıcık da pohpohlasan buna yakın bir aura yakalar eminim ki. Bu kadını ön plana çıkaran şeyler zaten kadın olmakla beraber gelen standart şeyler yani. Vay be fantezileri, ayakkabısı falan varmış... Ne kadın ama... Kalan üç buçuk milyardan çok farklı.

burakb_

Güldüm geçtim açıkçası. Aynen coğrafya farketmeksizin "Herhangi bir kadının da seksüel olarak kendini dışavurabileceğini ve bu yüzden Didem Soydanın da herhangi bir kadına göre ekstra bir özelliği olmadığı" gibi Türkiye şartlarında görece olgunlaşmış bir argümanı savunurken "incel" oluyorum. Bir de kavramı, konsepti bile kafasında tam oturtamamışken çok bilmişlik yapıp bana İngilizcesini anlatması yok mu ? Sizin gibi, bu dünyada çok daha fazla değer görmesi gereken kavramlar varken, bu kadının giydiği topuklu ayakkabısından giymediği çamaşırına düşen am budalalarına da "simp" deniyor yabancı kültürlerde. Hem de benim aksime sen tanıma tam oturuyorsun. Kıyafetle ilgili ise hiçbir yorum yapmadım ama cevap vereyim : Aksine aynı ilgi alakayı görece daha mütevazı giyinen bir kadına gösteremediğiniz ve "güçlü kadın" imajını yakıştıramadığınız için kıyafetlere göre etrafınızı algılayan ve insanları ölçüp, biçip, tartan asıl sizlersiniz. Ne konuştuğunu bilmiyorsun.

Görüş Bildir