Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fal Değil, Gerçek: 5 Soruyla Hoşlandığın Kişiyle Sevgili Olup Olamayacağını Söylüyoruz!

-

Hoşlandığın biri mi var?

Ve henüz onun bundan haberi dahi yok mu?

İkinizin geleceğini yol yakınken öğrenmek mi istiyorsun?

O halde doğru adrestesin!

Aşağıdaki 5 önemli soruyu büyük bir dikkatle yanıtla ve hoşlandığın kişiyle sevgili olup olamayacağını öğren!

1. İlk olarak dürüstçe o malum kişiden ne derece hoşlandığını söyle bize!

Normal bir hoşlantı seviyesinde.
Gün be gün artan bir hoşlantı bendeki.
Baya baya hoşlanıyorum, kapılıp gitmekten de fena korkuyorum.

2. Onunla özel bir plan yapma fırsatı yakalasan bu ne olurdu?

Sinemada romantik bir aşk filmi
Şık bir restoranda akşam yemeği
Göl kenarında piknik
Eğlenceli herhangi bir aktivite

3. Peki, sizin hikayeniz bir film olsa çeşidi ne olurdu?

4. Şimdi de, onda en çekici bulduğun şeyi söyle bize!

Tabii ki harika ve ötesi olan vücudu!
Beni her saniye gülümseten espri anlayışı
Hayran olunası zekası
Çevresindeki her detayı önemsemesi
Cesareti
İçimi sımsıcak yapan gülüşü

5. Ve son soru: Ona dair bir şeyi değiştirmek istesen bu ne olurdu?

Kendine duyduğu hayranlığı
Bencilliği
İletişim konusundaki beceriksizliği
Cimriliği
Umursamazlığı
Kıskançlığı

Sen, hoşlandığın kişiyle büyük bir aşk yaşayacaksın!

Onu görünce kalbinin atış hızı değişiyor, ellerin terliyor, göz bebeklerin büyüyor. Kendine itiraf etmesen de, biz anladık canım. Seninki hoşlantı değil, düpedüz aşk! Ona karşı hissettiğin duygular bir yağmur tanesi kadar saf. Böylesine güzel bir sevgiyi kim karşılıksız bırakabilir ki? O da bırakmayacak. Yeter ki sen kalbindeki kelebeklerin uçuşunu hissetmekten de, bunu ona hissettirmekten de çekinme. Ve korkma, ışıklı ve güzel günler yakın!

Sen, hoşlandığın kişiyle pek de ciddi olmayan bir ilişki yaşayacaksın!

Sen ve hoşlandığın kişinin kimyası birbiriyle çok uyumlu! İşte tam da bu nedenle ondan hoşlanmana hiç ama hiç şaşırmadık. Seni ne kadar yakından tanıyor bilmiyoruz. Ama tanısa onun da senden etkileneceğine hiç şüphemiz yok. Zaten bir noktada onunla yollarınız illa ki kesişecek. Haliyle aranızda mini bir elektriklenme de kaçınılmaz olacak. Bir ilişki başlayacak, ama hayata bakış açılarınızdaki farklılık nedeniyle sonu pek de mutlu bitmeyecek. Ama sen sakın üzülme, hayat uzun. Daha güzel yerler keşfetmek için, sevsen de limanı terk etmek zorundasın. O halde yelkenler fora!

Sen, hoşlandığın kişiye kavuşamayacaksın; ama çok daha iyisini bulacaksın!

Sana bir iyi, bir de kötü haberimiz var. Sen ve hoşlandığın kişi farklı dünyaların insanlarısınız. Üzülerek söylüyoruz ki kavuşmanız, bir araya gelmeniz mümkün dahi değil. Zira siz birbirinizden siyahla beyaz, yazla kış ve tatlıyla acı kadar farklısınız. Ama üzülme! Çünkü sen ondan çok daha iyisiyle tanışacaksın. Üstelik o kişi sadece kalbine değil, ruhuna da dokunabilecek! Özetle romantik komedi tadındaki aşk hayatının mutlu sonu yakın, hadi durmayın ışıkları yakın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nazan-koyuncu

Sana bir iyi, bir de kötü haberimiz var. Sen ve hoşlandığın kişi farklı dünyaların insanlarısınız. Üzülerek söylüyoruz ki kavuşmanız, bir araya gelmeniz mümkün dahi değil. Zira siz birbirinizden siyahla beyaz, yazla kış ve tatlıyla acı kadar farklısınız. Ama üzülme! Çünkü sen ondan çok daha iyisiyle tanışacaksın. Üstelik o kişi sadece kalbine değil, ruhuna da dokunabilecek! Özetle romantik komedi tadındaki aşk hayatının mutlu sonu yakın, hadi durmayın ışıkları yakın!

sim97

buraya geri dönücem beğenin de unutmayayım teşekkürler

sim97

olmadık, yalan.

gunay-bilit

Sen, hoşlandığın kişiyle büyük bir aşk yaşayacaksın! Onu görünce kalbinin atış hızı değişiyor, ellerin terliyor, göz bebeklerin büyüyor. Kendine itiraf etmesen de, biz anladık canım. Seninki hoşlantı değil, düpedüz aşk! Ona karşı hissettiğin duygular bir yağmur tanesi kadar saf. Böylesine güzel bir sevgiyi kim karşılıksız bırakabilir ki? O da bırakmayacak. Yeter ki sen kalbindeki kelebeklerin uçuşunu hissetmekten de, bunu ona hissettirmekten de çekinme. Ve korkma, ışıklı ve güzel günler yakın!

gunay-bilit

pardon yanlış oldu benimki yukardaki yazı

gunay-bilit

Sen, hoşlandığın kişiye kavuşamayacaksın; ama çok daha iyisini bulacaksın! Sana bir iyi, bir de kötü haberimiz var. Sen ve hoşlandığın kişi farklı dünyaların insanlarısınız. Üzülerek söylüyoruz ki kavuşmanız, bir araya gelmeniz mümkün dahi değil. Zira siz birbirinizden siyahla beyaz, yazla kış ve tatlıyla acı kadar farklısınız. Ama üzülme! Çünkü sen ondan çok daha iyisiyle tanışacaksın. Üstelik o kişi sadece kalbine değil, ruhuna da dokunabilecek! Özetle romantik komedi tadındaki aşk hayatının mutlu sonu yakın, hadi durmayın ışıkları yakın!

Görüş Bildir