Evlenmek İçin Doğru Koca Mı?

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Evlenmek İçin Doğru Koca Mı?

Evlenmek İçin Doğru Koca Mı?

Evli olan bir çok insan aslında yaptığı seçiminde çok aceleci davrandığından şikayetçi. Yapılan araştırmalar evlilik için doğru kişi olup olmadığını anlamayı, yanlış seçimler yapmayı biraz daha azaltma olasılığı olduğunu doğruluyor. Sevgiliniz gerçekten hayatınızın aşkı mı? Onunla bir ömür geçirmeye hazır mısınız?

Bu soruların hepsi sizin doğru bir eş bulmanıza yardım edecek. Modaklik Aşk & İlişkiler doğru eş seçimini kolaylaştırmak için bir makale hazırladı.

Hayatınızda olan kadın ya da erkek, sizin her kötü anınızda yanınızda oluyor mu? Yoksa en ufak bir kavga da lafı ayrılığa mı getiriyor. Önce buna dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer eşiniz olacak insan en ufak bir kavgada bile sizden ayrılmayı planlıyorsa bu evlilik çok uzun sürmeyecektir. Çünkü bu tip insanlar evlenince de sürekli boşanmaktan konu açacaktır.

Sevgiliniz sizin sinirli anınızda, kötü söz söyleyip onun kalbini kırdığınız da ve en kötü hissettiğiniz zamanlarda size destek olmak için kendi kırgınlıklarını sizden saklıyorsa, sizi gerçekten seviyor demektir. Böyle ilişkilerde dikkat etmeniz gereken tek şey sizi ne kadar sevdiğini anlamak. Ona kırıcı bir söz söylediğinizde başkasıyla kıyasladığınız da ya da “senden ayrıldığım zaman eski hayatıma geri döneceğim, eski ilişkim bile böyle değildi. Keşke ayrılmasaydım” gibi sert ve kesin laflardan sonra bile sizi hala seviyor en ufak bir özür dilemeniz de bile “tamam geçti, önemli değil” diyebiliyorsa, sadece nikah tarihini öne alın ve bu insanı kaçırmayın :)

Sizi birey olarak kabul ediyorsa o insan sizin için doğru insan demektir. Sevdiğiniz müzik gruplarını, hoşlandığınız şeyleri, yapmaktan keyif aldığınız hobileri sizinle birlikte yapıyor ve bunlar için program hazırlıyorsa. Onunla düşünmeden evlenebilirsiniz.

Eski hayatından ve yaptığı kötü şeylerden pişmanlık duyuyorsa, sizi hayatını kurtaran bir melek gibi görüyorsa bu kişi sizi hayatınız boyunca üzmez. Çünkü böyle insanlar için siz kendi hayatından bile daha önce gelirsiniz. Unutmayın ki ilişkilerde en önemli şeylerden birisi yapılan yanlışlar ve hatalar karşısında pişman olmaktır. Pişman olmayan bir insandan herşeyi bekleyebilirsiniz. Fakat pişman olan bir sevgiliye zamanla daha da fazla güvenirsiniz. Bu tip insanlar bu hataları bir daha tekrar etmediği gibi kendine çeki düzen verecek ve sizi kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Sizde onu kaybetmeyin deriz!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Evlilikaşkmüzik
Görüş Bildir