Evine Göbek Bağıyla Bağlı Bir Evcimen Olduğunuza Dair 18 İşaret

 > -

Sıcak yatağın askerleri, evde film izleme ve kitap okumanın köleleriyiz 👊

1. Dışarıda olmaktansa evde olmayı tercih eder, evden 2-3 gün hiç çıkmasak bile mutlu olabiliriz.

2. Aile bağlarına oldukça önem verir ve onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanırız.

3. Aslında her şey rahatlıkla alakalıdır. Evimizin sıcak ve huzurlu ortamında mutlu mesut yaşamayı seven rahatına ve zevkine aşırı düşkün kişileriz.

4. Dışarıya çıkmayı sevmeyiz diye bir şey yok. Bizim de arkadaşlarımız, sevgilimiz ve gitmekten hoşlandığımız mekanlar var. O yüzden bu durum kesinlikle asosyallikle karıştırılmamalıdır.

5. İlgi alanımız olan konulardan bahsetmeyi çok sever ve bıraksalar sabaha kadar konuşabiliriz.

6. Dahil olduğumuz ortamda ilgi çekmeyen konulardan söz açılınca sessizleşir ve o anı neden evde kitap okuyarak geçirmediğimizi sorgulamaya başlarız.

7. Dışarıda pek fazla vakit geçirmediğimizden para harcamadığımız düşünülür. Ama tam tersine bizim masraflarımız da eve yapılan yatırımlardan oluşur.

Film, kitap, dergi ve ücretli kanal vb.

8. Evlerimiz tamamen kendi zevklerimizi yansıtır. Film izliyorsak bir arşivimiz, kitap okuyorsak dopdolu bir kitaplığımız vardır.

9. Evlerimizdeki buzdolabının boş olduğu görülmemiştir. Yemek yapmayı çok iyi biliriz ve zaten yapmaktan da büyük zevk alırız.

10. Evimize misafir gelip yaşam alanımıza dahil olduğunda o kişinin gerçekten evimizi beğendiğini ve rahat ettiğini gönül rahatlığıyla biliriz.

11. Televizyon izlerken üzerinde uyuyabileceğimiz rahat bir koltuk olmadan olmaz ve koltuğun üzerinde bir battaniye her zaman hazırdır.

12. İzlediğimiz film veya bitirdiğimiz kitabı düşlerken uyuyakalmayı severiz. Bu yüzden hayatımızda uyku ve rüyalar büyük önem taşır.

13. Ev içinde fazla hareketli olamadığımızdan dolayı spor yapmak istediğimizde rahat rahat yapabilmek için eve spor aletleri alırız.

14. Elimize aldığımız çay, kahveyle balkondan veya camdan bakıp gelen geçeni izlemeyi ve o kişiler hakkında kafamızda hikayeler uydurmayı severiz.

15. Arkadaşlarımız ile takılacağımız zaman bizim için en ideal olan hep beraber evde film seyredip, yemek yemek ve muhabbet edebileceğimiz bir ortamdır.

16. Uzun süre evden uzak kaldığımızda evi, her zaman oturduğumuz o koltuğu, yatağı hatta kahve içtiğimiz bardağı bile özleriz. Onlara kavuşmanın hayalini kurarız.

17. Eşofman bizim için adeta sakinleştirici bir ilaç gibidir. Günlük kıyafetlerini çıkartıp eşofman giydiğimiz zaman dünyanın en rahat insanı oluruz.

18. Ve tabii ki elimize fırsat geçse iş yerinde çalışmak yerine evden çalışmayı tercih ederiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kon-sama

eveveveveveveevevevevevevev XD ev varken niye geziyim

fuldensonmez

Sıcak yatağın askerleri, evde film izleme ve kitap okumanın köleleriyiz 👊 kesinlikle katılıyorum. aynı ben :):)

narcy

#3 tam ben :D Ayrıca gifteki o hayvandaki mutluluk ne öyle ahaha :D

katilicee

Ya kesinlikle her şeyi geçtim evde beleş çay kahve yemek var lan.. Tv pc.. Daha ne olsun :D

castielo16

gençken olur böyle şeyler

Başlıklar

KitapSpor yapmakTercihçay
Görüş Bildir