Evinden Kaçan ve 4 Aydır Haber Alınamayan Zeynep'in Esra Erol'daki Herkesi Şaşırtan Fuhuş İtirafı

436PAYLAŞIM

Sonunda kendine geldi Zeynep!

Daha önce 2 kere evden kaçan ve 4 ay önce yeniden evden ayrılan 19 yaşındaki kızı Zeynep'in bulunması için annesi Gürcinaz Hanım Esra Erol'a başvurmuştu.

Esra Erol ekibinin uğraşları sonucu bulunan ve "Ailemden nefret ediyorum" sözleriyle herkesi afallatan Zeynep, kaçtığı gün Esenyurt meydanında oturup ağlarken bir kadının ona yanaştığını ve sonrasında da evine götürdüğünü söylemişti.

Gelen ihbarlara göre Zeynep'i ailesiyle birlikte yaşadığı evine götüren Aysel'in, Mete isimli büyük oğlunun kadın ticareti yaptığı ve fuhuş sebebiyle de emniyet güçleri tarafından daha önce evinin basıldığı ortaya çıkmıştı.

Bu arada bu evde Özbek bir kadın da kalıyormuş. Nasıl yardımsever birey değil mi? :)

Sadece Mete değil, Mete'nin annesi Aysel ve eşi de kadın pazarlıyormuş. Anlayacağınız aile boyu bu işi yapıyorlar. Tabii bunların hepsi iddia.

Programa bağlanan bir izleyici de Aysel'in kendisine Zeynep'in fotoğrafını gösterdiğini ve buluşma ayarlayacağını söylemişti.

Buradan detayları okuyabilirsiniz;

Evden Kaçan Kızı Zeynep'in Fuhuş Ticareti Yapan Aileyle Kalmak İstediğini Öğrenen Gürcinaz Hanım Şok Geçirdi - onedio.com
Evden Kaçan Kızı Zeynep'in Fuhuş Ticareti Yapan Aileyle Kalmak İstediğini Öğrenen Gürcinaz Hanım Şok Geçirdi - onedio.com

"İyilik yaptım" diyerek bütün suçlamaları reddetmişti bu anne oğul. Dün yayınlanan programda da sonunda Zeynep "Onlar iyi insan değil" diyerek gerçekleri itiraf etti.

Zeynep, "Meydanda biriyle tanıştım. Bana ‘Para kazanmak istiyor musun?’ dedi. Ben de ‘evet’ dedim. O da ‘Bir kadın var, seni onun yanına götüreyim çalış.’ dedi. Beni Aysel’in yanına bıraktı." dedi.

Aysel'in evinde de fotoğraflarını çektiklerini, yabancı uyruklu kadınları çalıştırıp pasaportlarına el koyduklarını söyledi.

Aysel de bu sözlerin ardından "Zeynep’i bana Halil getirdi. Para kazanmak istediğini söyledi. 'Haftalık 700 lira alırım'. dedi" sözleriyle her şeyi itiraf etti.

Bakalım daha farklı durumlar ortaya çıkacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

O anları buradan izleyebilirsiniz;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dead-nettle.

Ulen kızı görünce Ecem ERKEK sandım ya la. İzlemeyin lan böyle programları bunlar cahil cühela oyalama programları. Gün boyu bunları izleyen insanlar en sonunda bunlardan biri olur.

n-n

dinden soğutursunuz insanı

kopekbaligi-eti

Anılarını yaz kız. Kitap çıkar. Hem toplumsal farkındalık adına sosyal sorumluluk projesi hem de kendini yaşamak istemediğin evden kurtarırsın. Belki ileride yurtdışına çıkarsın. Böyle geçici çözümlerle hayat geçmez. İyi ki zarar görmemişsin. Yaşın geçiyor bu seneler geri gelmez. Böylesine şöhret denmez ama bu yakaladığın tanınırlığı kullanabilirsin. Bir yerden başla yeter ki devamı gelir. Kapı kapıyı açar.

Gizli Kullanıcı

"Yabancı uyruklu kadınları çalıştırıp pasaportlarına el koyduklarını söyledi." Ya arkadaş bir ülke 30 yılda hiç mi çözüm üretemez bir soruna? Sovyetler dağıldığından beri pasaportuna el konularak sömürülen kişiler kimsenin umurunda değil galiba.

kyle-reese

21ci yüzyılda aile içinde dincilik oynayınca doğru düzgün çocuklar yetiştireceklerini sanmışlarda bugün.

Görüş Bildir