Evin Üzerinde Dev Bir Uzay Mekiği Vardı! 9 Yaşından Beri Uzaylılar Tarafından Ziyaret Edildiğini İddia Eden Aktör: Yaphet Kotto

4PAYLAŞIM

Yazarken bile tedirgin oldum...

Alien gibi gelmiş geçmiş en korkutucu uzaylı filmi de dahil olmak üzere 80'li yıllarda çok sayıda filmde yer alan aktör Yaphet Kotto, genellikle bilim kurgu ve korku türlerinde bulunuyor.

Yer aldığı filmler üzerinde bu kadar durmamın nedeni ise Yaphet Kotto'nun tıpkı rol aldığı filmlerde olduğu gibi uzaylılarla gerçekten iletişim kurduğunu iddia etmesi...

1979 yılında Alien filmine dair gazeteci Noel Ransome ile bir röportaj yapan Kotto, röportajı esnasında herkesi şoke edecek açıklamalarda bulunuyor.

Çocukluğundan beri UFO'larla karşılaştığını dile getiren Kotto, öncelikle ilk yaşadığı olayı anlatıyor.

"Yaklaşık 9 ila 10 yaşlarındaydım. Evde oturuyordum ve pencereden dışarıda oyun oynayan çocukları izliyordum."

"Bir süre sonra yoruldum ve odama doğru giderken bir figür arkamda belirdi. En az 5-6 metre yüksekliğindeydi ve uzun bir kafası vardı. Birdenbire sıçradı ve kayboldu. Hemen anneannemin yanına gittim ve evde kimse olup olmadığını sordum. O da bana yalnızca sen ve ben varız dedi. Bu sözü hayatım boyunca unutamadım. Bu olaydan sonra her zaman takip ediliyor gibi hissettim."

Bu olay Kotto'ya göre yalnızca bir başlangıç. İlk karşılaşma sonrasında sık sık uzaylılar tarafından ziyaret edildiğini iddia eden Kotto, yaşadığı bir diğer olayda garajındaki ofisinde meditasyon yaptığını dile getiriyor.

Garajında bir varlık gören Kotto, 5 dakika boyunca varlığa bakıyor. Ardından garajının penceresinden inanılmaz güçlü bir ışık geldiğini fark ediyor. Komşularının penceresine ışık tuttuğunu düşünen Kotto, hala nasıl bir varlık ile karşı karşıya olduğunun farkına varamıyor.

Kotto, yaşlandıkça karşılaştığı şeylerin uzaylılar olduğunu farkına varıp, büyük bir olay ile karşılaştığı anda dosyalamayı düşünüyor.

Yaklaşık 15 yıl boyunca bu olaylar devam ediyor ve Kotto'nun en çok dikkatini çeken şey ise her yeni bir eve taşınması esnasında duman benzeri bir daire ile karşılaşıyor.

Bunun yanı sıra Kotto, ara sıra zaman kayması yaşadığını dile getiriyor. Sanki derin bir uykudan uyanmış gibi hissettiği zamanlarda hafıza kaybı benzeri bir olay yaşayan Kotto, bu zamanlarda uzaylılar tarafından kaçırılıp kaçırılmadığını hep merak ediyor.

Çocukluğunda rahiplere, hahamlara ve hatta psikologlara götürülen Kotto, 40 yaşına gelene kadar bu durumu kabul etmese de en korkutucu deneyimini Filipinler'de yaşıyor.

Filipinler'deki ofisindeyken eşi ve yardımcıları tarafından endişeli bir şekilde çağırılan Kotto, dışarı çıktığı an ofisin tam üzerinde dev bir sis dumanı görüyor.

Eşine ve yardımcılarına ne gördüklerini sorduğunda Yankee Stadyumu kadar bir UFO gördüklerini duyunca şok oluyor.

Filipinler'de bu gibi pek çok olaya asistanı ve eşi ile beraber şahit olan Kotto, bu olayları zor atlatsa da alışmaya başlıyor.

Siz Yaphet Kotto'nun bu iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Gerçekten Varlar mı? Uzaylıların Varlığıyla İlgili Beyin Yakan 11 Teori - onedio.com
Gerçekten Varlar mı? Uzaylıların Varlığıyla İlgili Beyin Yakan 11 Teori - onedio.com
Uzaylılar Tarafından Kaçırıldığı İddia Edilen 8 İnsanın Tüyler Ürpertici Hikayeleri - onedio.com
Uzaylılar Tarafından Kaçırıldığı İddia Edilen 8 İnsanın Tüyler Ürpertici Hikayeleri - onedio.com
Evrende Yalnızız Sanırken Uzaylılar Çat Kapı Çıkıp Gelse Dünyamızda Neler Olurdu? - onedio.com
Evrende Yalnızız Sanırken Uzaylılar Çat Kapı Çıkıp Gelse Dünyamızda Neler Olurdu? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denverr

Rahiplere ve hahamlara götürülmüş ama ya imam? Onlara bi görün derim :D

denverr

Rahiplere ve hahamlara götürülmüş ama ya imam? Onlara bi görün derim :D

blizzard

Binlerce yıllık mitlerle arasına mesafe koyamadıkları için cin ve çarpılma ile kafayı sıyıranların popüler kültürdeki versiyonu. İkinci linkte verilen kaçırılma hikâyelerini okuduğunuzda benzerlikler dikkatizi çekecektir. Uzaylılar ile karşılaşıldığında felç geçirme (çarpılma), tıpkı cinlerde olduğunu iddia ettikleri gibi cinsel ilişki ve çocuk sahibi olma buna örnek gösterilebilir. Psikolojik rahatsızlık aynı ama sadece coğrafyaya göre farklı bir şekle bürünmüş.

blizzard

Hem anlatamazsınız hem de kurtaramazsınız. Böyle rahatsızlığı olan birine her ne kadar profesyonel destek alma yönünde fikir verseniz bile o yine bir hacı hocaya gidip ya servetini dökecek ya da istismara uğrayacak. O yüzden çocuklar küçüklükten itibaren gerçek ve kurguyu ayırt edecek şekilde yetiştirilmeli ama işte...

Görüş Bildir