Görüş Bildir

Estetik Operasyonları İle Barbie Bebeğe Benzeyen Valeria Lukyanova Zamanda Yolculuk mu Yapıyor?

Anasayfa > Güncel

Oxford Üniversitesi akademisyenlerinden RAF pilotlarına ve modellerine kadar pek çok insan, zamanda yolculuk yaptığını açıkladı. Tarih boyunca pek çok insan geçmiş ve gelecekten haber verdiğini iddia etmesiyle gündeme geldi bunlardan biri de Ukraynalı model Valeria Lukyanova. Geçirdiği estetik operasyonlarla kendisini gerçek bir Barbie bebeğe dönüştürmesinin yanında zaman yolculuğu yapan bir guru olduğunu söylemesiyle dikkatleri üzerine çeken Valeria, ne açıklamalar yaptı? İşte haberin detayları…

Ukraynalı model Valeria Lukyanova, meme implantları ve sadece sıvı diyeti yaparak kendisini Barbie bebeğe dönüştürme hedefiyle dünya basınında kendisinden söz ettirmişti. Barbie bebeklere benzemek için sayısız kez ameliyat olan Valeria Lukyanova, artık yemek yemeyeceğini açıklaması tartışma yaratmıştı. Ünlü model bu kez de gezegenler arasında iletişim kurabildiğini söyledi.

Zamanda Yolculuk Yapabiliyor!

Zamanda Yolculuk Yapabiliyor!

Estetik operasyonlarının yanında katı diyet programıyla da eleştiri yağmuruna tutulan Valeria Lukyanova, diğer gezegenlerdeki yaşamla iletişim kurduğunu, hatta zamanda yolculuk yapan bir guru olduğunu söyledi. Valeria Lukyanova uzaylılarla ilgili ortaya çıkan bir belgesele konuk olarak kendi deneyimini paylaştı. Valeria Lukyanova, “Beden dışı deneyimlerim ben küçük bir kızken başladı. Bedenimin dışında başka gezegenlere ve evrenlere seyahat edebilirim. O zamanlar kendiliğinden oluyordu fakat artık seyahatlerimi kontrol edebiliyor ve ancak canımın istediği zaman seyahat edebiliyorum.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
5
3
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
oishii

ablacım yemeyi yavaş yavaş kesseydin... her yere gider o kafa normaldir