Estetik Cerrahinin Vücut Şekillendirmedeki Kilit Noktası Olan Karın Germe Ameliyatı Lüks Kategorisinden Çıktı!

1PAYLAŞIM

Karın germe ameliyatı neden ihtiyaç olduğunu Dr. Leyla Arvas açıklıyor. "Sarkan deriniz kendiliğinden sıkılaşmayacak. Kilo vermek, egzersiz yapmak harikadır ve daha zayıf bir bedene, daha güçlü kas yapısına sahip olmamızı sağlar. Fakat deriniz artık sahip olmadığınız bir kütlenin üzerine gerilecek şekilde genişlemişse, artık o kütleye sahip olmadığınız için küçülmez. Karın germe ameliyatı yaparak hastalarımın karın bölgesinin ön tarafındaki ekstra deri sarkmasının tamamını ortadan kaldırıyorum."

Not: Bu bir tanıtım içeriğidir.

Karın germe ameliyatı nedir?

Karın germe, karındaki fazla deri ve dokuyu çıkarmamızı sağlayan ve zayıflamış karın kaslarını onarmamız için tasarlanmış cerrahi bir prosedürdür. Bu prosedür, özellikle kilo alıp verme sorunu yaşadıktan sonra karın gevşekliği, kas ayrılması ve yağ birikiminden muzdarip hastalarım için uygulanabilir tek alternatiftir. Karın germe ameliyatında istenen vücut şekillendirme sonucunu en iyi haliyle elde etmek için vaser liposuction ile birlikte uyguluyoruz.  Karın hatlarını düzelterek hastalarıma daha düz, daha çekici karın görünümleri ile kendilerini güvende ve rahat hissedecekleri bir sonuç vermek yegane hedefimiz.

Karın germe ameliyatı neleri başarabilir?

Dr. Leyla Arvas'dan karın germe başarı üçlemesi!

1.Karın kaslarını sıkılaştırın!

Karın kasları kilo alındığında veya hamilelik sırasında yer açmak için gerilir. Fazla kilo verildiğinde veya bebek doğduğunda, karın kasları çoğu zaman hasar görür. Karın germe ameliyatı sırasında özel bir dikiş tekniği kullanarak daha sıkı bir karın bölgesi oluşturmak için karın kaslarınızı birbirine çekerek onarıyoruz. Karın germe işleminden elde ettiğim sonuçlar, güçlü, onarılmış karın kaslarıdır.

2. Sarkmış deriyi ortadan kaldırır!

Önemli ölçüde gerilmiş cilt diyet ve egzersiz yoluyla düzeltilemez ve rahatsız edici sürtünmeye, kızarıklıklara ve özgüven eksikliğine neden olur. Karın germe ameliyatı, daha pürüzsüz, daha düz bir karın derisi oluşturmak için fazla olan deriyi düzgün bir şekilde uzaklaştırmamızı sağlıyor.

3. Çatlakları azaltır!

Çoğu hastam karın çatlaklarından rahatsız oluyor. Alt karın bölgesindeki çatlaklar, karın germe ameliyatı ile aldığımız fazla derideki çatlaklardan hastanın kurtulmasını başarmamızı sağlıyor.

Karın germe ameliyatına hazırlık için Dr. Leyla Arvas öneriyor!

Karın germe ameliyatından önce size diyet yönergeleri, sigara içiminin kısıtlanması, bazı vitamin ve ilaçların alınması veya bunlardan kaçınılması dahil olmak üzere işleminize nasıl hazırlanacağınız konusunda verdiğim sıkı talimatlar pre-operation sürecinizin tamamlanmasını sağlayacak. 

Karın germe sonrası iyileşme süreci:

Tüm cerrahi prosedürlerde olduğu gibi, düzgün bir şekilde iyileşmenizi ve yeni geliştirilmiş vücut hatlarınızı tam anlamıyla koruyabilmenizi sağlamak için karın germe ameliyatından sonra da bir iyileşme süreci vardır. 

Ameliyattan hemen sonra

İyileşmeyi desteklemek ve yeni konturlarınızı korumak için karın bölgesine medikal bir kompresyon giysisi kullanıyoruz. Ödemi ve rahatsızlığı hafifletmek için ağrı kesici reçete oluşturuyorum. Bazı takviye vitamin ve antibiyotik içeren iyileştirme protokolü sürecimizi benim liderliğimde doğru şekilde uygulamanız çok önemli!

1. hafta

Hastalarım genellikle bir hafta sonra işe dönebilir ve hafif aktiviteler yapabilir halde oluyor. Yorucu egzersiz ve ağır kaldırmaktan kesinlikle kaçınmalarını öneriyorum. Ödem ve morluklar bu hafta itibari ile geçmeye başlayacaktır.

2. ila 3. hafta

Ödem ve morluklar geçmeye devam ederken bu süre zarfında hafif fiziksel aktivite ve medikal masaj mutlaka önerimdir. Yorucu egzersiz ve ağır kaldırmaktan kaçınmaya devam edilmelidir.

4. ila 6. hafta

Sonuçlarınız bu noktada çok daha belirgin hale gelecektir. Artık hastalarım yorucu egzersiz ve ağır kaldırma dahil normal aktivitelerine dönebilirler.

Dr. Leyla Arvas "Karın germe için genel bakış açınız nedir" sorumuzu içtenlikle aydınlattı!

Karın germe ameliyatının ardından, daha sıkı, daha genç görünen bir karın ve ustaca şekillendirilmiş bir vücut konturuna sahip olan hastalarımın memnuniyeti, benim en büyük mutluluğumdur. Ameliyattan sonra kontrolde beraber aynaya baktığımızda, fazla derileri alınmış, pürüzsüz ve düz bir karın görünümüne kavuşmuş olduklarını heyecanla ifade etmeleri işimi severek yaptığım için en sevdiğim cümleler haline geldi. Ve en iyi yanı, nihayet hastalarımın yeni vücut şekline uygun, hatta karınlarını gösterecek kadar kendilerine güvendiklerini ifade ettiklerinde içim tamamen rahatlıyor; çünkü mutluluk ve özgüven kesinlikle ihtiyaçtır.

Op.Dr.Leyla Arvas, Plastik Estetik Cerrahi

https://www.drleylaarvas.com/

Facebook: drleylaarvas

Instagram: drleylaarvas

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moydinerzya

Reklamları İzlediniz. Peki Onedio gibi bir sitede reklama ihtiyacı olan doktora ne derece güvenebilirsiniz?

oraletosman

İyi de görüntülerde fark eden tek durum iç çamaşırının biraz daha yukarı çekilmesi ...

Gizli Kullanıcı

En yukarıda bu bir reklamdır diye neden belirtmiyorsunuz ?

darthveydir

Her b*ku yazmışsınız ama ana başlığa ithafen yazılan iki kelam yok! Bi karın germe kaç para kardeşim! Ben çocuklarımın karnını geremeyecekmiyim?! ;)

bookworm

Maalesef net bir fiyat verilebilmesi mümkün değil. Sarkmanın vücudun neresinden ne şekilde başladığı, ne ölçüde sarktığı, hangi boyutta olduğu, hangi operativ işlemin tercih edileceği vs. vs. vs.

nur-oztekin

Kişiye yapılacak işlemden işleme değişiyor ben de iki gün önce bi yerden fiyat aldım da şöyle bir durum var ülke ekonomisine bakılırsa kimse kusura bakmasın da lükse kaçıyor

bookworm

Ülke ekonomisine bakınca her şey lüks oluyor maalesef fakat yurt dışı ile karşılaştırdığınızda oldukça ucuz oluyor (tabi ki bu yurt dışından geliri olanlar için ucuz) en basit karın gerdirme operasyonlarının Avrupa pazarında maliyeti 10.000 Eurolardan başlıyor. Bu sebeple ''sağlık-estetik turları'' düzenleniyor ve insanlar Türkiye'ye gelip operasyon gerçekleştiriyorlar.

Görüş Bildir