Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Esrar Tutkunu Oldukları Sağır Sultanın Kulağına Kadar Gitmiş 13 Ünlü

 > -
5 dakikada okuyabilirsiniz

Snoop Dogg ve Rihanna'nın pek şaşırtmadığı bu otçul listenin üyelerine göz atalım.

Kaynak: http://www.businessinsider.com/celebriti...

1. Justin Timberlake “Bazı insanların kafası güzelken daha iyi olduğuna” inanıyor.

Playboy dergisiyle bir röportajda “kesinlikle” esrar kullandığını söyledi.

JT dergiye “Esrarın benim için yaptığı tek şey düşünmemi engellemesi,” şeklinde bir açıklamada bulundu. “Bazen kapatılması gereken bir beyne sahibim. Bazı insanlar kafası güzelken daha iyi.”

2003’te “Punk’d” un ilk bölümü sırasında uyuşturucu etkisi altında olduktan sonra bir süreliğine bırakmaya teşebbüs etti. “Aslında ondan sonra dokuz-on ay esrar kullanmayı bıraktım. Esrarın etkisi altısında çok kalmıştım.”

2. Cameron Diaz, Snoop Dogg’dan esrar aldı.

Justin Timberlake’in eski sevgilisi Cameron Diaz özellikle Snoop Dogg ile aynı liseye gittiği için esrara pek yabancı değil.

Lopez Tonight’ta “Liseye beraber gittik. [Snoop] benden bir yaş büyüktü. Çok uzun ve zayıftı ve saçında bir sürü atkuyruğu vardı ve ondan esrar aldığımdan çok eminim. Almak zorundaydım!” dedi.

3. Snoop Dogg oğluna nasıl “düzgünce” sigara kullanacağını öğretti.

Snoop Dogg Cameron Diaz’ın yorumlarını “Ona beyaz kız esrarından biraz satmış olabilirim” diyerek onayladı.

Bu arada, rapçi “platin medikal marihuana kartı” dediği şeyin gururlu bir sahibi olduğunu kabul ediyor.

Hatta oğluna nasıl “düzgünce” esrar çekeceğini öğretti.

Twitter’da oğlunun 2 ayak pipo yaktığını gösteren fotoları ima ederek “Hangi yol uzmanından öğrenmekten daha iyidir?” şeklinde yorumda bulundu.

Ebeveynlik felsefesini “Çocuklarım canları ne isterse onu yaparlar.” Şeklinde açıklıyor. “Dahası, diğer türlüsü samimiyetsiz olurdu. Birçok anne babanın çocuklarıyla bir ilişkisi yok, ve işte o zaman çocuklar uyuşturucuya sarılıyorlar ve intihar etmeye eğilimli oluyorlar ve alkollü araç kullanıyorlar. Ben ve oğlum rahatız. Ben onun babasıyım, bu yüzden ona düzgün yolu göstermek istiyorum çünkü bana saygı duyuyor.

4. Willie Nelson Snoop Dogg ile kayıt stüdyosunda esrar kullandı.

Willie Nelson, Piers Morgan’a kendisinin Snoop Dogg ile bile esrar kullandığını söyledi.

Nelson CNN’de “Biliyorsunuz, ben ve Snoop çok içeriz. Bir ara Amsterdam’daydım. Snoop beni aradı ve kaydında şarkı söylememi istedi. Ben de ‘Tamam’ dedim. ‘Neredesin?’ dedi. Ben de Amsterdam’da olduğumu söyledim. Bir sonraki uçağa atladı ve geldi, birlikte bir şarkı kaydettik.” dedi.

5. Rihanna sosyal medyada esrar kullandığı fotoğraflarını paylaşıyor.

Rihanna kendisinin ve arkadaşlarının esrar kullanırkenki fotoğraflarını paylaşmaktan çekinmiyor.

Son zamanlarda Coachella’dan bir video Rihanna’yı kokain kullanıyor gibi gösterdikten sonra Rihanna bunun sadece esrar olduğunu açıklama hamlesinde bulundu: “Bir aptal bile bunun sigaraya sardığım esrar olduğunu anlayabilirdi!”.

6. Lady Gaga şarkı yazmadan önce esrar çekiyor.

Lady Gaga “60 Minutes”te “Müzik yazarken çok esrar çekerim.” açıklaması ile açıkça esrar kullandığını kabul etti. Anderson Cooper’a “‘60 Minutes’ için ayık bir insan olduğumu söyleyip göz boyamayacağım, çünkü değilim.” şeklinde açıkça söyledi.

7. Seth Rogen düğün gününde esrar çekmişti.

Rogen 2011’de Howard Stern’in şovuna çıktığında, “Pineaplle Express” aktörü düğün stresini atlatmak için esrar çektiğini itiraf etti: “Sarhoş olmadım, ama tamamen uçmuştum… Orada esrar çeken muhtemelen yaklaşık 100 kişi vardı.”

Ama Rogen çoğunlukla “sarhoş” olduğunu kabul etmemeyi tercih ediyor. Stern’e şöyle diyor: “Ben ‘Green Hornet’i tanıtırken, Sony bana çok fazla esrar hikayesi anlatmamamı söyledi. Ve ben bunu yapabilme kapasitem olmadığını söyledim. Konuşabileceğim tek şey bu. Her zaman esrar çektiğimi kabul edeceğim ama hiçbir zaman sarhoş olduğumu kabul etmeyeceğim.”

8. Whoopi Goldberg Oscar kabul konuşması sırasında sarhoştu.

Whoopi Goldberg 1991’de “Ghost” için En İyi Yardımcı Aktris Ödülü’nü kazanmadan önce “harika bir esrar” çektiğini itiraf etti.

“Ama iyi bir ders aldım: Hiçbir zaman yüz binlerce insanla konuşma ihtimalin olduğunda esrar çekme.”

9. Rapçi 2 Chainz esrarı yasallaştırma konusunda tartışmaya katıldı.

Alabama Üniversitesi’nden basketbol bursuyla 4.0 ile mezun olan rapçi, uyuşturucunun yasallaştırılması taraftarı.Şovlardan önce 50-60bin insanın önünde heyecanlanmamak için esrar kullandığını itiraf etti.

Muhabir  marihuananın yasallaştırılmasını desteklememesi gerektiğini belirtirken, Gossipcup şovdaki 2 Chainz’in argümanını özetledi:“Bu insanlar açıkça aptal. Bu durumu tüm toplumu tanımlamak için kullanamazsınız… Küçük uyuşturucu suçları insanı iş bulmaktan ve kredilerden alıkoyabilir. Yasallaştırma hapishanelerdeki aşırı yoğunluğu hafifletebilir ve insanlar gereksiz bir şekilde yargılanmadıklarında vergi parası kazandırarak ekonomiye yardımcı olur.”

10. Morgan Freeman hiçbir zaman esrar kullanmayı bırakmayacağını söylüyor.

Aktör, Guardian’a bir esrar türü olan ganja için “Tanrı’nın kendi esrarı” olarak bahsetti ve “esrarı hiçbir zaman bırakmayacağını” söyledi

Bir haberci Freeman’e 77 yaşında bu kadar filmi çekmek için yeterli enerjiyi nerden bulduğunu sorduğunda, şu şekilde cevapladı: “Yeteri kadar marihuana alırsan, yeterli enerjiyi bulursun.”

11. Susan Sarandon “herkesin esrar kullanabilmesi gerektiğine” inanıyor.

Aktris HuffPost Live röportajında: “Ben bireysel haklara inanırım yani herkesin esrar kullanabildiğini görmek isterim. Tüm bu insanları hapsetmek para israfı. Bu konuda tamamen özgürlükçüyüm.” dedi.

Sarandon yasaları ayrımcı olarak görecek kadar ileri gitti.

“Bu tamamen ırkçı, herkesi düşük seviyede tutuyorsunuz çünkü zorba uyuşturucu yasaları ticaret yapmanıza izin veriyor. Alt seviyedeki insanlar, çoğunlukla beyaz olmayan insanlar hapishanelerinizi dolduruyor… Vergi ödemeyenlerin parasını boşa harcıyorsunuz ve uyuşturucu kartellerinin para kazanmasını sağlıyorsunuz.”

“Çok sarhoş olduğunda mağaza soyan birini duymazsınız, araba kullanmazlar, vücudunuza alkol daha çok zarar verir, bu yüzden sadece cahillik sorunundan dolayı bu işler politikleştiriliyor.” 66 yaşındaki ünlü “Bu eğitimle ilgili bir şey. Doğum oranının yüksek olduğu dönemde doğanlar bunun geçiş maddesi olmadığını ve sizi ve diğer şeyleri öldürmeyeceğini bilirler.” Şeklinde ekledi.

12. Jeniffer Lawrence esrar içtiğini ne inkar ne de kabul ediyor.

Spin Dergisi Oscar kazanan aktrise esrar kullanıp kullanmadığını sorduğunda, oyuncu şu şekilde yanıtladı: “Bu soruyu cevaplayamam. Ayrıcalığım var.”

13. Justin Bieber suçüstü yakalandı.

TMZ o zaman 19 yaşında olan ünlünün esrar çekerken fotoğraflarını yayınladıktan sonra Bieber, fanlarından özür dilemek için “Saturday Night Live”e katıldı.

“The Miley Cyrus Show” isimli bir oyuna katıldığı sırada, Bieber, Miley’in en büyük fanı rolünü oynadı. Bieber, hala roldeyken şöyle dedi: “O Esrar kullanırken yakalandı. Bu konuda gerçekten üzgün. İnsanlar hata yapar ve o bunu hiçbir zaman tekrar yapmayacak.”

Onedio Gündem'i Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre-altay2

her karede snoop dog olması :) Snoop Dogg adamdır.

h0ppe

tayyip uyuşturucuyu bitirsin ülkede oy atmazsam adam değilim bütün değerlerimi bi kenara atarım alakasız oldu biraz ama olsun

gulsah.light

İçmeyenleri koysanız daha mantıklı olurdu oyüzden saçma geldi. Su içen ünlüler gibi bişey.. James Franco da Oscar'ı kaffası iyi sunmuştu. So What?

dzvezda

Snoop Dogg'u indirirlerse hepsi biter amk.

ulasyildiran

her ülkeye bir snoop dogg lazım =))

Başlıklar

İntiharJustin BieberLady GagaMorgan FreemanRihannaShow tvSonyTercihTwitterUyuşturucuanneat kuyruğumüzikvergi
Görüş Bildir