Görüş Bildir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hamdi İlyas'ın Sonunu Getirmek İster...

Anasayfa > Güncel

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda;  Bahar Yavuz'a İshak'ın dün gece öldürüldüğünü söylerken 'Hızır içerdeyken seni ben bile kurtaramam.' der. Yaman Hamdi'ye bu işten onu nasıl kurtaracağını sorarken, Hamdi ona haddini bildirir. Hamdi İlyas'ın dalının budağının kesilmesini söylerken, Yaman 'Bir oğlunu daha kaybedersin.' diyerek Hamdi'yi uyarır. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

İshak, Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan'a nefret ettikleri toz üzerinden plan kurar. İshak'ın iftirasıyla cezaevine giren Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan artık hayatları için mücadele edecektir. Gelecek müdahaleyi bekleyen Hızır Çakırbeyli, ziyaretine gelen ve yokluğunda ailesinin başına geçirdiği İlyas Çakırbeyli'den ihanet eden herkesin yok edilmesini ister. 

Hızır Çakırbeyli hem içerde hem dışarda İshak'ın bağlı olduğu şebekeyle de mücadelesine devam eder. Ailesini bir arada tutmaya çalışan İlyas Çakırbeyli, bir yandan da Alpaslan'a yapılan operasyonda kimin hainlik yaptığın öğrenmeye çalışır. Akrabası Façalılar'la hasım olan İdris Reis'le gemileri yakan İlyas Çakırbeyli, İdris'in kardeşi Demir'in arkasındaki adamı ortaya çıkarmak için uğraşır. Geçirdiği zorlu ameliyatın ardından tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Alpaslan'ın ise tek dayanağı rahmetli eşinin emaneti kızı Zeyno olur. Tekin ve Kubilay'ı amcası İlyas Çakırbeyli'nin yanına gönderen Alpaslan, en büyük mücadelesini de kendi içinde verir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?