Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgilisine Bardak Fırlattı

Anasayfa > Gıybet

Eski Sevgilisine Bardak Fırlattı

Hande Yener, önceki gece Etiler’deki bir gece kulübünde kısa süre önce ayrıldığı Ozan Öğüt’le karşılaştı. Şarkıcı, tartıştığı Öğüt’e viski dolu bardak fırlattı.

HANDE Yener, 2013’ün son aylarında aşk yaşamaya başladığı ve kısa süre önce ayrıldığı Ozan Öğüt’le önceki akşam Etiler’deki B’yer adlı mekânda karşılaştı. İkili arasında bir anda tartışma çıktı. Sinirlerine hakim olamayan Yener, elindeki viski dolu bardağı Öğüt’e fırlattı. Mekânda bulunanların müdahalesiyle kavganın daha fazla büyümesi önlendi.

Neden tartıştılar?

İkilinin yakın çevresinde konuşulanlara göre; Yener, görüşmeye başladıktan kısa bir süre sonra Öğüt’ün kendisine uygun olmadığını düşündü ve ayrılmak istedi. Ancak Öğüt ünlü şarkıcının peşini bırakmadı. Yener, önceki gece de eğlenmek için gittiği kulüpte karşısında Öğüt’ü bulunca çileden çıktı. Bir başka iddiaya göre de tartışmanın nedeni, Hande Yener’in, Ozan Öğüt’ün kendisiyle birlikteyken eski sevgilisi Yonca Evcimik’le de görüştüğünü öğrenmesi ve bu yüzden ondan hesap sorması.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/magazin/ha...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?