Eski People Can Fly Çalışanlarından Yeni Oyun!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Eski People Can Fly Çalışanlarından Yeni Oyun!

Eski People Can Fly Çalışanlarından Yeni Oyun!

The Vanishing of Ethan Carter...

Painkiller ve Bulletstorm 'un yanı sıra Gears of War: Judgment 'ı da geliştirilen üç eski People Can Fly çalışanının kurduğu The Astronauts, ilk oyununu duyurdu.

Yapılan açıklamada isminin The Vanishing of Ethan Carter olduğu duyurulan ve 20. Yüzyılın korku hikayeleri ve masallarından esinlenerek geliştirildiği belirtilen yapımın gece, yalnız ve kulaklıklarla oynanması gereken bir oyun olduğunun üzerinde duruyor ki biraz aşağıdaki video ile birlikte bu açıklama iştahımızı kabartmadı desek yalan olur.

The Vanishing of Ethan Carter 'ın detaylarına inecek olursak, oyunda dağaüstü yetenekleri olan bir dedektifi kontrol edeceğiz. Ethan Carter adında kaybolan bir çocuğu çok geç olmadan bulmak için yola çıktığımız yapımda yolumuz dağlık bir bölgeye düşecek ki burada daha önce kaçırılan çocuklarla ilgili pek de hoş olmayan şeylere rastlayacağız.

Bir yandan yeteneklerimizi kullanıp olayı çözmek için uğraşırken diğer yandan da olayın bir takım antik güçlere doğru uzandığını göreceğimiz oyunun araştırma ve keşfe dayalı olduğunu belirten tasarımcı Adrian Chmielarz sözlerini The Vanishing of Ethan Carter 'da Unreal Engine 3 teknolojisini kullanıldığını söyleyerek bitiriyor. Oyun için yayınlanan ilk video ise şöyle,

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kitapmüzikoyun
Görüş Bildir