Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eşinin Üzerine Benzin Döküp Yakan Adam, Üzerine Sıçrayan Alevler Nedeniyle Öldü!

 > -

Antalya'nın Kemer ilçesinde tartıştığı eşinin üzerine benzin döküp ateşe veren adam, üzerine sıçrayan alevler nedeniyle öldü. Yaralı kadının ise Antalya'da tedavisi devam ediyor...

Antalya Kemer'e bağlı Yeni Mahalle'de 26 Ekim'de akşam saatlerinde meydana gelen olayda 48 yaşındaki Zekai Şengül, 38 yaşındaki eşi Nursen Şengül'le tartıştı. 

Doğan Haber Ajansı'nın olayla ilgili paylaştığı habere göre evden çıkan Zekai Şengül, bir süre sonra yanında bir bidon benzinle geri döndü.

Zekai Şengül, iddiaya göre 9 yaşındaki kızını dışarı çıkarıp tüm kapı ve pencereleri kapattıktan sonra benzini banyoda bulunan eşinin üzerine döktü ve ateşe verdi...

Çaresiz kadın alevler içinde kalırken, Zekai Şengül de sıçrayan alevler yüzünden yandı.

Eve de sıçrayan alevler itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, sağlık ekipleri yüz ve vücutlarında ağır yanıklar bulunan Şengül çiftini Kemer Özel Yaşam Hastanesi'ne götürdü. 

Nursen Şengül ilk müdahalenin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilerek yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınırken, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürülen ve vücudunun yüzde 40'ında ikinci derece yanık bulunan Zekai Şengül, ambulans helikopterle İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezi'ne sevk edildi.

İzmir'deki hastaneye tedaviye alınan Zekai Şengül, bugün hayatını kaybetti.

Nursen Şengül'ün ise tedavisi devam ediyor...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir