Eşi Tarafından Zorla Erkeklere Masaj Yaptırılan Melahat'ın İtirafı 'Bu Devirde Eşine Bile Güvenmeyeceksin' Dedirten Cinsten!

-

Böyle de rahatlık olmaz be kardeşim!

Müge Anlı ya da Esra Erol'un programlarında anlatılan hikayelere bazen cidden insanın inanası gelmiyor. 2 yıldır eve gelmeyen kocasını arayan ve bir an önce boşanmak isteyen Melahat'ın hikayesi de o cinsten.

Şimdi bu Melahat, 6 yıldır Ramazan'la evliymiş ve 2 çocukları varmış. Son 2 yıldır da Ramazan 2 çocuğunu ve Melahat'ı terk etmiş, arada da gidip gelmiyormuş zaten.

Bu son 2 yıldır haber alınamayan Ramazan, eşi Melahat'a bir kadın fotoğrafıyla birlikte "Ben bu kadınla evleneceğim bu da sana kapak olsun" mesajı yollamış. Böyle de eziyet çektirmiş kadına resmen.

Bakın ben şu an sinirden gülüyorum. 😂 Yahu evlisin ortada yoksun gönderdiğin mesaja bak! PES...

İddialara yanıt vermek için programa gelen Ramazan, evliliğinde ihanete uğradığını söyleyerek Melahat'tan DNA testi talep etti.

Bu talepten sonra Melahat da stüdyoyu sarsan bi itirafta bulundu. Melahat, eşi Ramazan'ın para karşılığında kadınları sattığını söyledi.

Ayrıca geceleri yabancı erkeklerin evlerine geldiğini ve eşi Ramazan'ın kendisine zorla o erkeklere masaj yaptırdığını iddia etti.

Bu durum bir zaman sonra evlere para karşılığı masaja gitme olayına kadar gelmiş. Müşterileri bulan da eşi Ramazan tabii. Bu masajlar bildiğimiz gerçek masaj değil bu arada.

Hem eşine fuhuş yaptır hem de DNA testi iste vay be... Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda konuşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Adam bildiğin pezevenk.... Kadın da anladığım kadarı ile malum. Sonra tezgah çöktü sanırım ki olay bu hale gelmiş.

dead-nettle.

Valla akaşam eve gidiyorum >>TV de bunlar hanım açıyor izliyor bende bir 10dk dayanıp kapatıyorum. BU programlar cehaletin timsali gibi birşey. izlemeyin izlettirmeyin. Ama devlet görevini yapamayınca böyle şaklaban oluyor halk işte.

hulytan

dün akşam eve gidip televizyonu açtığımda bunlara denk geldim ama konu tam olarak burada anlatılan gibi değildi, ya ben yanlış izledim ya da editör eksik anlatmış gibi

ercannedio

Oturduğumuz yerden yorum yapmak kolay, ancak gerçek şu ki hangisi yalan söylüyor bilemiyoruz. Belki kadın iftira atıyordur.

anksiyete.

İftira atsada bu dönemde kadınlara yönelik bir hassaiyet söz konusu örnek veriyorum oluşacak sahneler ile ilgili , adam terk etti gitti . Kadın bir kaç kişi ile ilişki yaşadı veya adamın olmadığı vakitler de ilişki yaşarken adam bunu öğrendi veya şahit oldu . "öldürmeden" çekti gitti hayatından . Kadın aradığını bulamayınca sevdiğini düşündüğü adama dönd , bulmaya çalıştı . Adam da dedi ki nerden bilim ben çocuğun benden olduğunu bir çok örnek var . Güven meselesi çok önemliyaşananları tabi ki de kimse bilemez . Düşünsene senden bildiğin çocuk aslında senin değil başkasının bir sperm ürünü .Bu tür olaylarda erkek veya kadın yanlısı olarak söylemiyorum insanın kendi karakterine ve şerefine saygısı olacak . Zaten iş işten geçmiş önümüze gelen ile yatalım kalkalım olmayacak , şahsen birden çok kişi ile ilişkisi olan bir insanla hayatta birlikte olmam nedeni ise benden önceki kişini vasıf ve karakter özelliklerini öğrendiğimde tiksinirim .

ercannedio

Ya asıl sorun işin içinde bir kadın varsa ve bir erkek hakkında bir takım iddialarda bulunuyorsa direkt doğru olduğunu varsayarak balıklama atlıyoruz. Bunu bilen bir kadın kasıtlı olarak yalan atamaz mı? Belki kendi isteye isteye yapıyordu? Belki adamı aldatıyordu o işteyken ve şimdi çıktı böyle konuşuyor. Direkt kadının her söylediği doğrudur yaklaşımı yanlış bence. He adam adam mı bence değil. Ama bu karısını zorla milletin koynuna soktuğu anlamına da gelmez.

anksiyete.

Örnek videolar var tabi ;) dediğim gibi artık müslüman ülkede taboo işte fetiş için adam karısını farklı erkekler ile ilişkiye girerken izleme gibi bir literatüre giriyor . Ya insan varlığının dışına çıkıyor bu nedir . Normal de kendi gen ve kalıntılarını bir sonraki kuşağa paylaşırsın bizimkiler bokunu çıkarttılar . Kapalıda olsa geniş literatürde her yerde farklı fantazi arayışına girdiler ama yargıda kadın bir şey attımı ortaya erkek sıçtı abi , 10 da 8 kusurlu harekete giriyor araştırılana kadar içeride yatıyor .

anksiyete.

Dediğim sahne gerçekleşti iki çocukta adamdan değil , kadın kendi isteği ile adamın arkadaşları ve bir kaç kişi ile ilişkiye girmiş.

anksiyete.

Adam GAVAT burası net , kadında mal değilse veya bu olaya gönüllü değil ise yapmazdı. Zorladımı olay çıkart kolu komşu kalksın ayağa polis pat fuhuştan Ramazan içeri , hürriyetten alıkoyma felan git karakolda zorla tuttu zorla oldu de her şey Ramazanın aleyhine olsun . Hadi böyle bi olayın var ne işin var TV de bütün ülke sizi öğrenmek zorunda mı bitmediniz , ensesti, tacizcisi, yengesi , kaynı , kaynanası, kayınpederi o bu ya kafayımı yediniz , ülke sex tabooo olmuş resmen .

aysuuuu

Her şey öyle dediğin gibi kolay olmuyor istemiyorsan olay çıkart bu mu yani iki tane çocuğu var kadının ne yaşadığını neyle tehdit edildiğini bilemeyiz

anksiyete.

Başka adamlar ile ilişki yaşamak daha mı kolay ? Bu nasıl bir mantık , her gün yabancıların bedenine dokumasını bir düşünsene kadın olarak . Çocuk var ise var bağlayıcı bir sebep değil az ayakları üzerinde durmayı öğrenecek bu kadınlar boyun eğmeyeceksiniz o kadar .

Görüş Bildir