Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ersun Yanal Galatasaraylıları Kızdıracak

Anasayfa > Spor

Ersun Yanal Galatasaraylıları Kızdıracak

Ersun Yanal'dan iddialı mesaj: “TT Arena’da farkı 7’ye çıkartırız”

Sivasspor yenilgisine rağmen Ersun Yanal umudunu yitirmiyor… Yanal, “Biz yolumuza bakacağız. Başkana katılıyorum. En kötü ihtimal TT Arena’ya kadar 4 puanı korur orada da farkı 7 puana çıkartırız. Üzüntümüz sakat oyuncular. Bu kadro, bu açığı kapatacak güce ve kuvvete sahip. Anadolu takımlarının başındayken bu tip hakemhataları canımı çok acıtıyordu. Ama şimdi canımı acıtmadı. Oyuncuların hırsını gördümsoyunma odasında. Bu durumonlarda pozitif etki yaratacak” dedi.

Bu arada Sivas yenilgisi sonrasında Ersun Yanal soyunma odasında oyuncularına, “Siz elinizden

geleni yaptınız. Bundan sonra da savaşmaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu takımşampiyon olacak beyler” diye seslendi. Futbolcular da buna alkışlarla karşılık verdi.

‘ŞAMPİYONLUĞUN HABERCİSİ’

Ersun Yanal’dan sonra bu defa Emre ve Kuyt birer konuşma yaparak, “Kaybedilen bir şey yok. Şanssız bir dönemgeçiriyoruz. Ama bu zor dönemden her zaman olduğu gibi daha da kenetlenerek çıkacağız. Bu birliktelik şampiyonluğun habercisidir” dediler.

AMK Spor

Kaynak: http://amkspor.com/2014/02/11/ersun-y...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?