Erkeklerin Kendilerini Spor Salonlarına Atmasına Sebep Olan 12 Neden

 > -
Abone ol

12. Yaşlanınca kel ve göbekli bir erkeğe dönüşmemek için

Aynaya baktığında "aman allahım, tam bir AMCA olmuşum!" demeden önceki son çıkış biletidir spor yapmak.

11. "Şu hayatta yüzümüz gülmüyor bari endorfin salgılayalım da mutlu olalım"

Malum bu endorfin spor yapınca fena salgılanıyor, insan spordan çıkınca gerçekten kendini iyi hissediyor. Hayat kötü gidiyorsa insan kendini spora vermeli, akabinde cillop gibi olmalı.

10. Terk eden eski sevgiliye "kaybettiğin adama dön de bir bak istedim" diyebilmek

Bazen tüm çaba terk eden eski sevgili içindir. Sonucu gördükten sonra geri dönmek isterse değmeyin adamın keyfine.

9. İnternetten aldığı kıyafetler üzerinde armut gibi duruyor diye

Alışveriş yaparken bakıyorsun ilah vücutlu herifleri model olarak kullanmışlar, üstlerinde acayip güzel duruyor. Lan beni de böyle gösterir bu diye alıyorsun bi giyiyorsun bizim köyden Cemil emmiye dönüyorsun. Hiç hoş değil.

8. Disiplinli bir hayata sahip olmak

Düzenli yapılan spor insanın hayatına düzen getiriyor. Yediğin içtiğin bir plana göre ilerliyor, uyku saatlerin rayına oturuyor, ve daha bir sürü şey.

7. "Yeni yıl, yeni ben" mottosunu şiar edinmek

Yeni yıla girilirken kadınlara gelen gaz erkeklere de geliyor tabii. "Ulan bu sene göbeği veriyorum karşılığında six pack'leri alıyorum" diye gaza gelen nice koçyiğit 1 Ocak'ta spor salonlarını zengin etmek için sıraya giriyor.

6. Yakın zamanda dayak yemiş olmak ve bunu içine sindirememek

Cılız olduğundan yetemediği kavgalar adamın içini kemirir. Vücut yapıp o dayak atanların karşısına çıkmak, veya bundan sonraki tehlikeleri savuşturmak için bir güzel spor salonuna gidilir, kick box dersleri araştırılır.

5. "Suratım çirkin bari vücut yaparak toparlayayım"

Hiç değilse bir yerden darbe yemeyelim be krdşm......

4. "Yüzüm güzel vücudum da güzel olsun"

"Bu kombinle her türlü kıza yürüyorum Öykü hanım"

3. Sağlıklı olmak ve sağlıklı yaşam için

Obezliğin her türlü derdi var, yıllarca sağlıklı yaşayabilmek varken kolestrolden falan hık diye gitme riskini göze almak neden?

2. Aynaya baktığında gördüğün vücuttan memnun olmama

"Bu ne abi eski sevgilimden daha fazla memem var, yok bu böyle olmaz" iç sesine verilen kulaktır spor salonunun yolunu tutturan.

1. Üstteki tüm nedenleri unutun, erkeklerin spor salonuna gitme nedeni kaba tabiriyle karı kızdır.

Tüm amacımız kızlara iyi gözükmek, manken gibi kızları tavlayabilmek. Yatakta artan performansımız da cabası. Tamam diğer maddeler de yalan değil ama öncelik kesinlikle budur.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
freedom667

ulan ben kas yapsam nolur kısacık boyum var ztn. kas yapsam sanki kızlar bana çok bakacakta. boy yokken beni hangi kız napsın?

asli-sen4

Erkeklerin olduğu yerde spor yapmak beni biraz rahatsız ediyor açıkçası. Fit olucaz diye gergin gergin spor yapmak istemiyorum. fitinclass.com'dan sadece bayanlara özel grup derslerini keşfettim. Kızlar tavsiye ederim.

aes

yaw hee hee

engin-ozsumer

hatun olayına da hak veriyorum ama şunu da söyleyeyim 15 yıldır spor yapıyorum vermiş olduğu öz güven insana kendisi milyoner gibi hissetmesine neden oluyor :)

062154

1--Spor Yapmak Sabır İşidir, Kimse Sırf "kızlara hava atacam diye" 30-40 kg yükleri kaldırmaya aylarca, haftalarca bu sabrı göstermez. 2--Spor ,İnsan Psikolojisini pozitif anlamda düzeltir ki Benim gitme Nedenim de bu. 3--Spor Yaptığımdan Beri daha Açık ve Sezgisel Düşünüyorum ki bu okul notlarıma yansıdı..

Görüş Bildir