Erkeklerin İlk Buluşmada yaptığı 5 Stil Hatası!

Kadınların, ilk buluşmada yaptığı stil hatalarını yazınca (Kadınların İlk Buluşmada Yaptığı 5 Stil Hatası) erkekleri hatasız kul mu sandınız? Yok öyle! Erkeklerin de stil hataları, nice ilişkileri başlamadan bitimeye yeter, bunları kamu spotu sayın siz, hep sizin faydanız için.

Kaynak: http://www.duygukomecci.com/search/label...

1. Kör olasıca derin V Yaka!

Yıldık, gerçekten yıldık, göğüs dekoltesi kadında iyi, ki o da böyle kıl tüy derdi yoksa. Bir de kolye takanlarınız var, tüy dikmiş oluyorlar onlar, yapmayın, lütfen!

2. Kemere reklam almak

Ronaldyo yapınca seviyorsunuz ama, diyenler var, Ronaldo yapınca sevmiyor kadınlar, Ronaldo'yu seviyor. Eğer tasarımcılardan reklam almadıysanız, lütfen tabela kadar kemer tokaları kullanmayın.

3. Bir doğum kontrol yöntemi olarak bermuda

Dünyanın en itici erkek giyim parçası, bermuda! diz hizası tamam, eğer uzun boyluysanız diz kapağının hemen birimi de tamam, ama bu değil.

4. Bak şimdi!

Bu ne arkadaş? Altı kaval onun altı şişhane! Daha hangi ayakkabı ile hangi pantolon giyilir bilmeden bir de kız peşine düşmüd derler, yapmayın kuzum.

5. YAPMA BUNU!

Memur gömleği desem değil, 40 yaş üstü Din Kültür hocası gömleği mi desem ne desem? Gerçekten çok itici kısa kollu gömlek, bir de böyle çirkin desenliler, insan apartman yöneticisi ile buluşmuş hissediyor.

6. Biz istemez miyiz bununla buluşalım?

Bak ne kadar basit ve başarılı bir görüntü, biz de isteriz ilk buluşmada içimiz açılsın ve inanın sandığınızdan daha kolay şu görüntüyü yakalamak, adım adım anlatıyoruz; Just a fad

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1sosyolog

İlk 5 tarz değil tamam da tarz diye gösterdiğin de tarz değil ki :) En güzeli insanları olduğu gibi kabul etmek ;)

tgcesii

6 numaranın diğerlerinden farkı nedir? Ceket kötü,şort boyu kötü,Sibel can'ın oğlu gibi :( normal tişört pantolon yok mu ?

darkops

Bence de kapri olayı tüm dünyada yasaklın...

tesla-basgan

biz de zaten adriana lima, irina shayk ve katy perry ile buluşmaya gidiorduk, daha çok dikkat edecez söz!

Görüş Bildir