Erkeklere Göre Daha Kaliteli Bir Seks Deneyimi İçin Kadınların Kaçınması Gereken 13 Hareket

50PAYLAŞIM

İlk adımı atmaktan korkanlardan, karanlıkta yapmak isteyenlere... Sizler için The Sun'dan derlediğimiz bu içerikte, erkeklere göre kadınların yatak odasında yaptıkları hatalar var. Buyurun bakalım...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/887282...

Erkekler, yatak odasında kendilerini en çok rahatsız eden şeyleri söylediler.

Birçok çift, bir ilişkinin en önemli parçalarından bir tanesinin cinsel uyum olduğunun farkında. Fakat siz kendinizi ne kadar güçlü hissederseniz hissedin, erkeklere göre, fark etmeden yatak odasına yaptığınız bazı hatalar var. 

Erkeklerin %64'ünü en çok rahatsız eden şey, seksi başlatmak için asla adım atmamanız. Diğerleri nelermiş birlikte görelim...

1. "Seks için hiçbir adım atmıyorlar."

Birçok erkek ilk adımı atmaktan rahatsız. Kadınların da seks yapmak istediklerini biliyorlar ama ilk adımın her zaman kendileri tarafından atılmak zorunda olması hoşlarına gitmiyor.

2. "Sürekli karanlıkta sevişmek istiyorlar."

Erkeklerin diğer bir rahatsız olduğu şey ise kadınların birçoğunun karanlıkta seks yapmak istemesi. Bunun nedeninin kadınların kendilerine güvenmemesi olduğunu düşünüyorlar...

3. "Orgazm taklidi yapmaları..."

Birçok kadın karşısındaki partneri için orgazm taklidi yapıyor. Üzücü haberimiz ise şu: Erkekler bunun farkındalar. Ve çoğu bu durumdan çok rahatsız.

4. "Asla yeni bir şey teklif etmiyorlar."

Erkekler, karşılarındaki kişinin kendilerine karşı açık olmasını istiyorlar. Sürekli aynı şeyleri denemek çok da hoşlarına gitmiyor, bu yüzden kadınlardan yeni bir şeyler teklif etmelerini bekliyorlar.

5. "O sırada çok fazla konuşuyorlar."

Seks sırasında, kadının ağzından çıkan birçok şey erkeği mutlu ediyor. Ama konuşmak bunlara dahil değil, kadınların seks sırasında çok fazla konuşmaları erkekleri çok rahatsız ediyor.

6. "Bir önceki sevgilisinin seks becerilerinden bahsetmeleri..."

Her ilişki, her erkek ve kadın farklıdır. Bu yüzden bizim tavsiyemiz, bir önceki sevgilinizden bahsetmemeniz çünkü bu karşınızdaki erkeği mutsuz ediyor.

7. "Seks üzerine çok düşünmeleri..."

Kadınlar, erkeklere oranla seks hakkında daha fazla düşünüyorlar. Ama erkekler bu durumdan memnun değil.

8. "Çok çekingenler."

Birçok kadın önceki ilişkileri nedeniyle utangaçlaşıyor ve hem isteklerini hem de ilişkisi hakkındaki genel görüşlerini saklama ihtiyacı duyuyorlar. Fakat erkekler için karşısındaki kişinin utangaç olması çok da hoş bir durum değil.

9. "Görünüşlerini gereğinden fazla önemsiyorlar."

Erkekler, kadınların görünüşlerini çok fazla önemsediğini düşünüyor ve birçoğu karşısındaki kadına sürekli iyi gözüktüğünü söylemekten sıkıldığını dile getiriyor.

10. "Sürekli sekse hazır olduğumuzu düşünüyorlar."

Genel bir yanlış anlama haline gelen bir durum ise erkeklerin sürekli olarak sekse hazır olduğunu düşünmek. Nasıl kadınlar her zaman hazır olmuyor ve seks yapmak istemiyorsa, aynı durum erkekler için de geçerli.

11. "Aceleci davranıyorlar."

Erkekler aceleci davranılmasını hiç sevmiyorlar, seksten önceki süreci kadınların hızlandırmak istemeleri ise çok hoşlarına gitmiyor.

12. "Oral seks yapmıyorlar."

Birçok kadın oral seksi denemekten kaçınıyor fakat bu partnerlerinin hiç hoşuna gitmiyor.

13. "Ne desek kabul ediyorlar."

Eğer kendinizi rahat hissetmeyecekseniz, hiçbir şeyi kabul etmek zorunda değilsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Pis kadınlar!

ahmet-attonu

Orgazm taklidi yapanları sende bitir kutrar beni bu işkenceen anlamına gelir

doctor-what

biraz da erkekler açısından bakmak lazım değil mi

boslafebesi

#4 - #8 Bazen #13 -_-

chuck-berry

Tam da duygulara tercüman olmuş bu içerik.Emeğine sağlık bathsheba

Görüş Bildir