Erkekken Onu Reddeden Adamın Karşısına Cinsiyet Geçişini Tamamladıktan Sonra Yeniden Çıkan ve Aşkın Zirvesini Yaşayan Trans Kadın

3.7bPAYLAŞIM

Trans birey Erin Anderson 22 yaşında ve ABD'nin Kentucky eyaletinde yaşıyor. Kendisi aşık olduğu Jared Norris'e ilk 18 yaşındayken Facebook üzerinden yazıp reddedilmişti... Fakat sonrasında gelişen olaylar kaderi tam tersine döndürdü. Çift şimdi 2 yıllık mutlu bir birliktelik yaşıyor. Sizler için detayları DailyMail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

22 yaşındaki Erin, 18 yaşındayken Jared Norris'e hislerini belli ettiğinde henüz Aaron adında bir erkekti.

Fakat Jared onun duygularına karşılık vermedi ve Aaron'u reddetti. Aaron daha sonra kadınlığa geçiş sürecine başladı ve 20 yaşına geldiğinde bu sarışın güzelliğe kavuşmuştu bile...

İki yıl süren hormon tedavisi ve meme operasyonlarından sonra Erin, 'ait olduğu vücuda' kavuştuğunu söylüyor. 

Aaron küçüklüğünden beri vücudundan mutlu olmadığını, daha 6 yaşında bir çocukken büyük annesinin elbiselerini ve topuklu ayakkabılarını giydiğini de ifade etti.

Jared'in Erin'i reddetmesinin üzerinden 2 yıl geçti, bu sırada Erin hormon tedavisinin 7. ayına girmişti. İşte tam bu dönemde 28 yaşındaki Jared Instagram üzerinde Erin'in fotoğraflarını beğenmeye başladı.

O zaman aralarındaki romantizm bir kez daha alevlenmiş oldu! Jared ve Erin o günün üzerinden geçen 2 yıldır mutlu bir beraberlik sürdürüyor.

'I love the fact that she is willing to be herself even with the ramifications of that, I'm glad she can put herself out there.'

Açıkladığına göre Erin, henüz tam olarak cinsiyet değiştirme operasyonunu geçirmemiş ve erkek arkadaşı Jared onu bu konuda asla zorlamıyor.

Jared, kız arkadaşının daha feminen görünmek istediğini fakat ona göre zaten çok güzel olduğunu belirtiyor.

Jared, kız arkadaşının daha feminen görünmek istediğini fakat ona göre zaten çok güzel olduğunu belirtiyor.
Jared, kız arkadaşının daha feminen görünmek istediğini fakat ona göre zaten çok güzel olduğunu belirtiyor.

"Bunun benimle ilgisi olmadığının farkındayım. Onu bu konuda özgür bırakıyorum nasıl arzu ederse öyle yapmalı. Şu anda ameliyat için verecek paramız yok, ama benim için zaten çok güzel görünüyor."

"Ben onu yine aynı şekilde seveceğim çünkü ne olursa olsun o aynı insan olacak. Bence yeteri kadar kadınsı görünüyor ama cinsiyet tercihi elbette ona ait."

Çift internet üzerinden hem çok güzel, destekleyici yorumlar hem de tacizci ve ölüm tehditlerine uzanan eleştiriler aldıklarını anlatıyor.

Ama onlar iki yıldır gayet mutlu ve huzurlu giden ilişkilerini keyifle yaşamaktan asla vazgeçmemiş ve vazgeçeceğe de benzemiyor.

Erin de yeni vücudundan oldukça mutlu olduğunu ve hiçbir şey için acele etmek istemediğini dile getirdi.

"Bir gün oturup bu gelen ağır eleştirileri takmayacağımıza birlikte karar verdik," diyor Jared ve Erin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
srpennywise

Jared sabah uyanınca ; " YA ERIN YİNE KAMYONU DEVİRMİŞSİN. YAPTIR ŞU AMELİYATI ARTIK "

mehmed-yanik

Serina Valentina'nın real hali.

byalpi

bu tam kadına döndüğünde doğurganlık özelliği olacak mı? google sormadan buraya sorayım dedim. yorumlarda bu konularla fazlasıyla ilgilenenler varmış sanırım :D

nightowl53

Ne diyim bilemedim:)

corpse-bride

hayatta garip bi gün daha neymiş ararsan buluyormuşsun

Görüş Bildir