Erdoğan 'SSK'yı Z Kuşağı'na Anlatmamız Gerekiyor' Dedi, Sosyal Medyadan Tepkiler Gecikmedi

 > 
5.7bPAYLAŞIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Kılıçdaroğlu'na yönelik "SSK'nın başında bu adam bulunmadı mı? SSK'nın başında bulunduğu zaman hastanelerde hastalarımızın ne hale düştüğünü Z kuşağı bilmiyor. Bay Kemal'in döneminde biz hastanelerde rehin alınan vatandaşları gördük. Bunları bizim milletimize anlatmamız gerekiyor. O dönemde maalesef ölülerimiz bile rehin alınıyordu." sözlerinin ardından Twitter kullanıcılarından pek çok tepki geldi.

Öne çıkan yorumları sizler için derledik. 

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed-balik

Biliyoruz reisim, herkes herşeyi biliyor. 2 yıl önce 50-60 bin lira bulup Golf 6-7 araba alabilmeyi hayal edip, bunun için para biriktirip, bu gün 50-60 bin liraya alabildiğim aracın sadece 94 model efsane kasa Toyota Corolla olduğunu biliyorum. Hoşuma giden kıyafeti, ayakkabıyı alamadığımı, kırık ekranlı telefonumu fiyatı çok olduğu için onattıramadığımı, istediğim bilgisayarı yine fiyatı yüzünden alamadığımı biliyorum. Bazılarının umrunda bile olmayan şeyleri elde edebilmek için bu ülke gençlerinin çok çalışması gerektiğini biliyorum. Ha son olarak SSK'yı da, zamanında neler olduğunu da biliyorum..

kanunizm

Sayın Cumhurbaşkanı, bunları öğrenebiliyoruz. Algılayabilenler algılayabiliyor. Zor bir dönemden geçtik ve şimdi sıradaki zor dönemdeyiz. Esas mevzuuları anlatsanız da (5 yıl içinde büyük savaş, tek elden küreselleşme planları) geçmişi sayıklamasanız, çünkü böyle giderse haklı olsanız bile tutunamayacaksınız. 🥲

miragerr

Beşli çete nedir açıklayabilir misiniz

y.e.s.

Cengiz, Limak, Kalyon, Kolin ve Makyol firmalarını kastediyor.

miragerr

teşekkür ederim :)

engo-_-

Bunların anlamadığı tek şey internet çağının insanların gözünü açmış olduğu gerçeğidir. Eskiden çoğu insan yaşadığı şehirden belki ülkeden fazlasını göremez ve gazetelerde televizyonda anlatılan yalan doğru şeyler kadar biliyordu dış dünyayı. Şimdiyse yaygınlaşan internet insanların çoğunun gözünü açtı, dünyada ki başka insanların nasıl yaşadığını görüp kendi yaşam standartlarıyla karşılaştırmaya başladı, çünkü hepimiz insanız ve Avrupa'da ki insanlarla aynı şartlarda yaşamayı istemek hakkımız.

emre-erdem26

19 yıl öncesini bilseniz Reis'e bizim gibi Reis değil Allah derdiniz.

jollyjoker91

Umarım ironidir değilse de putperest olduğunuzu bu kadar belli etmeyin.

Görüş Bildir