Erdoğan sosyal paylaşım sitesi Twitter'da açıklamalarda bulundu

-

Erdoğan sosyal paylaşım sitesi Twitter'da açıklamalarda bulundu

Erdoğan sosyal paylaşım sitesi Twitter'da açıklamalarda bulundu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sosyal paylaşım sitesi twitterda açıklamalarda bulundu. Terör örgütünün Ramazan ayında yaptığı son saldırılarla hiçbir kutsalı tanımadığını, manevi değerlere saygı göstermediğini, bu ülkenin, bu toprakların, bu milletin değerleriyle hiçbir ortak paydasının olmadığını bir kez daha net olarak gösterdiğini kaydeden Başbakan Erdoğan, "Şu anda terör örgütü, iplerini elinde tutan Türkiye düşmanı çevrelerin verdiği ihaleyi yerine getirmenin mücadelesi içinde. Biz, terör örgütüne karşı da terör örgütünün iplerini elinde tutan o Türkiye düşmanı çevrelere karşı da en sert şekilde, en kararlı şekilde mücadelemizi yürüteceğiz. Terör saldırıları karşısında asla ve asla tek bir geri adım atmayacağız." dedi.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PROPAGANDASINI YAPMAYI BIRAKIN

Yazılı ve görsel medyaya seslenen Başbakan Erdoğan, "Eğer şu güzel ülkemizde, şu 75 milyon vatan evladının sorumluluğunu, mesuliyetini taşıyorsanız bölücü terör örgütünün propagandasını yapmayı bırakın. Onlarla ilgili yazdığınız her cümle, bilesiniz ki onların arayıp da bulamadığı bir propaganda unsurudur."dedi.

Başbakan Erdoğan, vatandaşlardan, Ramazan ayında, sınır karakollarımızda nöbet bekleyen, operasyonlarda göğüslerini kahramanca siper eden tüm güvenlik güçlerinden dualarını eksik etmemelerini istedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanRecep Tayyip ErdoğanTerörTwitter
Görüş Bildir