Erdoğan, Gezi Parkı İçin Hülya Avşar ve Necati Şaşmaz'la Görüşecek

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Erdoğan Sanatçıları Kabul Edecek

Başbakan Erdoğan yarın Taksim Gezi Parkı ile ilgili 20 kişilik heyetin yanı sıra Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın Taksim Gezi Parkı ile ilgili 20 kişilik heyetin yanı sıra Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek.

Başbakan Erdoğan yarın ilk olarak AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nu (MYK) toplayacak.

Ardından TESK heyetini kabul edecek Erdoğan, Taksim Gezi Parkı ile ilgili heyet ile bir araya gelecek.

Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde ise Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek. Erdoğan'ın, bu sanatçılarla yapacağı görüşmenin de Taksim Gezi Parkı'daki olaylarla ilgili olduğu öğrenildi.

Perşembe günü de kapatılan belde belediyelerinin AK Partili belediye başkanları ile bir araya gelecek Erdoğan, daha sonra Hülya Avşar ile görüşecek.

Haberin Tamamı İçin:

İşte Erdoğan İle Görüşecek Heyet

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarın Gezi Parkı protestoları kapsamında protestocuları temsilen bir heyeti kabul edecek. Başbakan Erdoğan, görüşmenin ardından da ayrıca ünlü sanatçılar Necati Şaşmaz, Hasan Kaçan ve Gökhan Özoğuz ile AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya gelecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı yarın yoğun bir gündem bekliyor. Sabah saat 10.00'da AK Parti Genel Merkezi'nde Merkez Yürütme Kurulu'nu (MYK) toplayacak olan Başbakan Erdoğan, öğlen saat 14.30 civarında ise Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken ve beraberindeki heyeti kabul edecek. Saat 16.00'da Taksim Gezi Parkı protestolarıyla ilgili bir heyeti AK Parti Genel Merkezi'nde kabul edecek olan Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde ise sanatçılarla bir araya gelecek. Başbakan Erdoğan, saat 18.00'de Kurtlar Vadisi dizisinden “Polat Alemdar” rolüyle tanınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ı, ünlü tiyatro oyuncusu Hasan Kaçan'ı ve müzik grubu Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'u AK Parti Genel Merkezi'nde kabul edecek.

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Sanatçılarla Görüşecek

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan, Gezi Parkı İçin Hülya Avşar ve Necati Şaşmaz'la da Görüşecek

Başbakan Erdoğan, Gezi Parkı heyeti ardından eylemler hakkında Necati Şaşmaz ve Hülya Avşar dahil bazı sanatçılarla da görüşecek

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Taksim Gezi Parkı ile ilgili 20 kişilik heyetin yanı sıra Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz, Gökhan Özoğuz ve Hülya Avşar’ı da kabul edecek.

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre, Başbakan Erdoğan Çarşamba günü ilk olarak AK Parti Merkez Yürütme Kurulu'nu (MYK) toplayacak.

Ardından TESK heyetini kabul edecek Erdoğan, Taksim Gezi Parkı ile ilgili heyet ile bir araya gelecek.

Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde ise Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek.

Erdoğan'ın, bu sanatçılarla yapacağı görüşmenin de Taksim Gezi Parkı'daki olaylarla ilgili olduğu öğrenildi.

Perşembe günü de kapatılan belde belediyelerinin AKP belediye başkanları ile bir araya gelecek Erdoğan, daha sonra Hülya Avşar ile görüşecek.

T24

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBaşbakanGezi ParkıKurtlar VadisiNecati ŞaşmazRecep Tayyip ErdoğanTiyatrogündemmüzik
Görüş Bildir