Erdoğan'ın Sözleri Meclis'te Kavga Çıkarttı

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Erdoğan'ın İstanbul 4. Olağan Kongresi Konuşması

Erdoğan'ın İstanbul 4. Olağan Kongresi Konuşması

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul 4. Olağan Kongresi'nde konuşuyor..Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a stada giriş yaptı.

Erdoğan eşiyle birlikte stadı dolduran yüzbinleri selamladı.

Erdoğan ve eşi partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Sizleri en kalbi duygularımla hasretle muhabbetle selamlıyorum. Öncelikle bu muhteşem organizasyonda emeği geçen başta il başkanımıza, kadın kollarına, gençlik kollarına huzurunuzda teşekkür ediyorum. Buradan bütün İstanbullu kardeşlerimi selamlıyorum.

Erdoğan konuşmasının başında Necip Fazıl Kısakürek'in Canım İstanbul şiirini okudu.

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan'dan BDP'ye Ağır Sözler: Nekrofiller

Erdoğan'dan BDP'ye Ağır Sözler: Nekrofiller

AK Parti 4. İstanbul İl Kongresi, parti genel başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın TT Arena'ya gelişi ve partilileri selamlamasıyla başladı. Konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıkan Erdoğan Uludere olayının uluslararası bir karalama kampanyasına dönüştüğünü ifade ederek, BDP'lileri eleştirdi ve "Bu emri hangi hayvan verdi diyenler nekrofillerdir, yani ölü sevicilerdir" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

AK Partililer Galatasaray Taraftarını Solladı

AK Partililer Galatasaray Taraftarını Solladı

Türk Telekom Arena Stadı'nda partisinin il kongresinde konuşan Erdoğan, 100 bine yakın kişiye rekor denemesi yaptırdı.4.İstanbul Olağanüstü İl Kongresi'nde konuşan Başbakan Erdoğan, kalabalığın coşkusunu görünce, hep bir ağızdan sorusuna cevap istedi.

'Şimdi buradan öyle bir haykırmanızı istiyorum ki tüm Türkiye sizi duysun' diyen Erdoğan, kalabalığın 'hazırız' cevabından sonra "İstanbul yanımızda mısın, İstanbul arkamızda mısınız, İstanbul yine bir miyiz, beraber miyiz, birlikte miyiz" diye sordu ve 100 bine yakın partili 'Evet' diye bağırdı.

Haberin Tamamı İçin:

Emin ÇÖLAŞAN: Nekrofil

Emin ÇÖLAŞAN: Nekrofil

Şimdi size yabancı ajansların nisan ayı sonunda, bundan bir ay önce geçtiği bir haberi ileteceğim. Hani şu Tayyip posterlerinin asıldığı Mısır var ya, işte oradan geçilen bir haber:
“Mısır’da (Tayyip yandaşı) İslamcıların çoğunlukta olduğu parlamentoda iki yasa tasarısı gündemde. Kızlarda evlilik yaşı 14’e insin, kocalar karıları öldükten sonraki ilk altı saat içerisinde ölü karılarıyla seks yapma hakkına sahip olsun.”
Tiksindiniz mi, mideniz bulandı mı? Haber devam ediyor:
“Mısır’da (Tayyipgillere yakın) Müslüman Kardeşler ve Selefilerin çoğunlukta olduğu parlamento, şu anda dünya tarihine geçecek bir sapıklık olayı ile karşı karşıya. Ölü sevicilik, diğer adıyla nekrofili, bir sapıklık. Konuyu Faslı imam Zamzami Abdül Bari gündeme getirmiş, evliliğin ölüm sonrasında da geçerliğini sürdürdüğünü, kocaların olduğu kadar karılarının da ölen eşleriyle seks yapma hakkına sahip olduklarını söylemişti.”
Allah bunların belasını versin.
Adına “Müslümanlık” dediğimiz kutsal kavram, kutsal ve insancıl bir din, sapıkların elinde işte bu durumlara düşürüldü.
Tayyip’in ve onun konuşmalarını hazırlayan şahısların biraz dünyadan haberi olsa, nekrofil-ölü sevicilik olayının kimlerin ağzına sakız olduğunu bilirler ve bu sözü ülke gündemine getirmekten utanç duyarlar.

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan'ın Sözleri Meclis'te Kavga Çıkarttı

Erdoğan'ın Sözleri Meclis'te Kavga Çıkarttı

Erdoğan'ın BDP için kullandığı ağır sözler bugün Meclis'te tartışmalara neden oldu.

TBMM Genel Kurulu'nda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin dünkü grup toplantısında BDP'lilere yönelik kullandığı ifadeler tartışmaya neden oldu.

ERDOĞAN'IN SÖZLERİNE SERT TEPKİ
Genel Kurul'da partisinin grup önerisi lehinde söz alan BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, "Beyaz Toros"ların bölgede faili meçhullerde kullanıldığını öne sürerek, bu nedenle bölge insanı için "beyaz canavar" anlamına geldiğini söyledi. BDP'nin Uludere'de olanları gündeme getirdiği için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ağır sözlerle eleştirildiğini anlatan Sakık, Erdoğan'ın kendilerine yönelik "ölü sevici, nekrofil, kalleş" dediğini belirtti.

Sakık, "Biz Anadolu çocuklarıyız, bilmeyiz. Biz ölülerimizi yad ederiz, Fatiha okuruz, onları yüreğimizde taşırız. Bir ölüyle cinsel ilişki olabileceğini düne kadar bilmiyordum, cehaletimi bağışlayın ama Başbakan'ın kafasında bu nerede kaldı, 'siz kalleşsiniz' diyor bize. Eğer kalleşlik varsa Başbakan dönsün, Cumhuriyet tarihine baksın. Kimin kime kalleşlik yaptığını kendisi görür. 1920'lerde Cumhuriyet kurulurken, 'Bu Cumhuriyet Kürtlerin ve Türklerin anayurdu' diyenleri, sonra Kürtlere ihanet edenleri Başbakan iyi biliyor" ifadelerini kullandı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiArda TuranBarış ve Demokrasi PartisiBaşbakanCinsellikEvlilikİstanbulMısırMuşRecep Tayyip ErdoğanTürk TelekomTürkiye Büyük Millet Meclisi
Görüş Bildir