Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erdoğan'ın Hayatı Animasyon Oldu!

 > -
Abone ol

Başbakan Erdoğan'ın hayatı 2 dakika 24 saniyede animasyon filmle anlatıldı. Filmde, Erdoğan'ın hayatının dönüm noktaları oldukça başarılı geçişlerle izleyiciye aktarılırken Davos'ta yaşanan "One Minute" çıkışı da unutulmadı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Burdan bakınca cidden çok tatlı. Karar değiştirdim, oyumu "Büyük Usta"ya vereceğim.

ahmtozdmr2

Üniversitenin adını yazmamışlar çünkü onlar da bilmiyor.

akli

Hayatı bir çizgi film gibi zannedenlere gelsin..Evet her şey böyle oldu aynı çizgi filmdeki karakter gibi.Ne kadar da güçlü bir o kadar muhteşem..İnsanların algılarının anasını ağlattılar.Sanırım burada hedef çocuklara süper kahramanı tanıtmak.

Gizli Kullanıcı

Gerçekten çok fantastik olmamış mı?

akli

Sıkıntı orada zaten insanlar başka bir insanı o kadar yüceltiyorlar ki kendilerini kaptırıyorlar ve gözleri o kişinin doğrularından başka doğruyu göremiyor.

Gizli Kullanıcı

Yahu yapacak bir şey yok. Eğitimsiz toplumuz. Eğitim deyince herkes okul olarak anlıyor, onun adı öğretim. Eğitimsiz insanların kararları sağlıklı olmayabilir. Artık kızamıyorum ben. Üzülüyorum.

akli

Kesinlikle bu işin okul ile ilgisi yok.Gerçi insanların bir çoğu çıkarları doğrultusunda insanların kötü taraflarını destekler oldu..Bir de toplum bu son 10-12 yılda çeşitli yollardan ahlaki açıdan yıpratıldı.Diziler, filmler, reklamlar, haberler insanlara her şeyi normalleştirdi. hırsızlık yapmak, adam öldürmek, kavga çıkarmak, hakaret etmek, zina yapmak vb. şeyler insanlar için sıradanlaştı ve kabullenir oldular.Asıl tehlike de budur.Toplumun hissizleştirilmesi ve kendi ahlaki değerlerinden uzaklaştırılması. Allah bu sebeplerden ötürü ülkemize bela vermezse iyidir.

Gizli Kullanıcı

Eğitimsizlik işte bunların kökeni. Gerçekten üzücü.

root

"Sebebi neydi ki?"

Görüş Bildir