Görüş Bildir

Erdoğan: 'İçişleri Bakanımızın Yanındayız'

Anasayfa > Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. 'Suç örgütleriyle mücadelede İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız' diyen Erdoğan, 'Hedef İçişleri Bakanımız değil, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşası' ifadesini kullandı.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Erdoğan, salgın döneminde yapılan yardımlarla ilgili '7 milyon haneye çeşitli defalar nakit yardımı gerçekleştirdik. Milletimizin her bir ferdinin yanında olduğumuzu gösterdik' dedi.

Erdoğan sözlerine, 'Son dönemdeki sinsi operasyonları akamete uğratacağız. Kimin suç çeteleriyle yürüdüğünü milletimiz biliyor' diye devam etti.

Akşener'e gözdağı

Akşener'e gözdağı

'Terörle, çetelerle, suç örgütleriyle mücadelede elde edilen bu başarılar birilerini rahatsız etmiştir. Gelin hanım (Akşener) Netanyahu’nun yanına koyuyor uzonun ardından da Rize’ye gidiyor. Gelin hanıma gayet güzel ders veriliyor. Yine dua et ki gelin hanıma çok ileriye gitmeden ders verdiler. İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gittin. Orada da gerekeni yaptılar. Daha neler olacak neler... Eğer ahde vefa olmazsa bu millet affetmez. Bizler hep bu ülkede gerçekten saygıya dayalı bir siyasetin yanında olduk, bunun çalışmasını yaptık.'

Soylu'ya destek

Soylu'ya destek

'İçişleri Bakanı Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde ülkemizde sağlanan huzur ve güven ikliminden duyulan rahatsızlık var. Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız.

Binali Yıldırım arkadaşımızın da oğlu üzerinden hedefe alınması, asıl niyeti gösteren bir başka işarettir.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
232
142
127
8
5
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?