Erdoğan Havalimanında Halka Sesleniyor

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Erdoğan İçin Olağan Üstü Önlemler

Erdoğan İçin Olağan Üstü Önlemler

Bu gece Türkiye'ye dönecek olan Başbakan Erdoğan için Atatürk Havalimanı'nda güvenlik önlemleri attırıldı.

Cezayir, Fas ve Tunus'ta temaslarının ardından bu gece yurda dönecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Atatürk Havalimanı'nda güvenlik önlemleri attırıldı.

Haberin Tamamı İçin:

Atatürk Havalimanı'nda Hareketlilik

Başbakan Recep Tayip Erdoğan Cezayir, Fas ve Tunus'ta temaslarının ardından bu gece yurda dönecek. Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nin önünde güvenlik önlemleri artırılırken, partililer gruplar halinde Başbakan Erdoğan'ı karşılamak için havalimanına gelmeye başladı.

Fas, Cezayir ve Tunus'taki resmi temaslarını tamamlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yurda dönüşünde karşılamak üzere AK Partililer saat 22.00'dan itibaren Atatürk Havalimanı'na gelmeye başladı. Devlet Konuk Evi önünde toplanan vatandaşlar ellerinde "Menderes'i astılar, Özal'ı zehirlediler, Erdoğan'ı yedirmeyiz" ve "Heybetini gizli tut yiğidim, duruşun çakalları korkutur" yazılı dövizler taşıdılar. Bu arada Devlet Konuk Evi önünde bekleyen polislere çiçek veren vatandaşlar "Polise uzanan eller kırılsın" ve "Hepimiz p...

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan'a Havalimanında Karşılama Hazırlığı

Cezayir, Fas ve Tunus’ta temaslarının ardından bu gece yurda dönecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı’nda kalabalık bir grup partili ellerinde Türk bayraklarıyla karşılamaya hazırlanıyor.

Atatürk Havalimanı'nda güvenlik önlemleri arttırıldı. Akşam saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı girişinde çok sayıda çevik kuvvet polisinin yanı sıra TOMA aracı da hazır bekletiliyor.

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan'ı Havaalanında Büyük Bir Kalabalık Karşıladı

İSTANBUL - Cezayir, Fas ve Tunus temaslarını tamamlayan Başbakan Erdoğan,Türkiye'ye döndü. Erdoğan'ı taşıyan uçak, saat 01:45'te İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi.

Erdoğan için Atatürk Havalimanı'nda güvenlik önlemleri attırıldı. Akşam saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı girişinde çok sayıda çevik kuvvet polisinin yanı sıra TOMA aracı da hazır bulundu.

ERDOĞAN'I KARŞILAMAK İÇİN HAVALİMANINA AKIN ETTİLER

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ı kalabalık bir grup vatandaş Atatürk Havalimanı'nda saatler önceden beklemeye başladı. Yaklaşık bin kişilik grup ellerinde AK Parti ve Türk Bayrakları ile beklerken, kalabalığın sayısı her geçen dakika arttı.

Erdoğan'ı bekleyen kalabalık, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nin önünü tamamen doldurdu.

Türk bayrakları ve AK Parti flamaları taşıyan grup, Başbakan Erdoğan lehine coşkulu tezahüratlarda bulunuyor. Zaman zaman havai fişekler atılıyor. Alana, Başbakan Erdoğan'ın meydanlarda kalabalığa seslendiği seçim otobüsü de getirildi. Başbakan Erdoğan ve beraberindekilerin çıkış yapabilmesi için alanda polis koridoru da oluşturuldu.

Haberin Tamamı İçin:

'Bizi Tehdit Edebileceklerini Sanıyorlar!'

Bir dizi temas için 3 Haziran'da Fas, Cezayir ve Tunus'a giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yurda döndü

Başbakan Erdoğan uçaktan iindikten sonra kendisini karşılamaya gelen kalabalığı selamladıktan sonra konuşma yaptı.

Başbakan konuşmasında kalabalığa şöyle seslendi: Bu saatte, bu güzel İstanbul gecesinde, muhteşem bir coştu ve bu heyecanı yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bu gece sadece sizleri değil Türkiye Cumhuriyet'indeki bütün kardeşlerimi selamlıyorum.

Türkiye kadar büyük Türkiye kadar vakur genç kardeşlerimi selamlıyorum. İstanbul'u tekrar tekrar selamlıyorum. Afrika'daki kardeşlerimiz 'bunların hepsi geçer' dediler. Dik durduk dikleşmedik. Gönüller kırmanın değil, gönüller yapmanın tarafında durduk.

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan Havalimanında Halka Sesleniyor

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBaşbakanİstanbulPolisRecep Tayyip ErdoğanTunusdizi
Görüş Bildir