Erdoğan'dan Sertab Erener'e Gece Yarısı Telefonu

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Erdoğan'dan Erener'e Gece Yarısı Telefonu

Erdoğan'dan Erener'e Gece Yarısı Telefonu

Başbakan Erdoğan'ın şarkıcı Sertab Erener'i gece yarısı aramasının nedenini Rahşan Gülşan köşesinde yazdı.

Başbakan Erdoğan, yeni albümünü dinlediği Sertap Erener'i gece 1:30'da arayıp tebrik etti..

Çıkardığı Türk Sanat Müziği albümü Ey Şuhi Sertab'la dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Sertap Erener'i Başbakan Erdoğan arayıp tebrik etti. Habertürk yazarı Rahşan Gülşan bugünkü köşesinde o gece yaşananları anlattı.

İşte Rahşan Gülşan'ın o yazısı

BAŞBAKAN'DAN ŞAŞIRTAN TELEFON

Gecenin bir yarısı cep telefonunuzdan sizi Başbakan arasa tepkiniz ne olurdu? Büyük şaşkınlık? Korku? Sevinç? İşte Sertab Erener tam da bu karışık duyguları yaşamış. Geçtiğimiz haftalarda Sertab, tamamı Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan yeni albümü "Ey Şuhi Sertab"ı yayınlamıştı. Albümün piyasaya çıkışını takip eden günlerden birinde gece bir buçuk gibi cep telefonu çalmış Erener'in. Telefon çaldığında yatakta yarı uyur uyanık haldeymiş. Önce telefonu açmak istememiş.

ETKİSİNDE KALMIŞ

Ama telefonun ekranında Ankara numarası görünce biraz şaşırmış ve korkarak açmaya karar vermiş. Karşısına tanımadığı bir erkek sesi çıkmış ve o sesin kurduğu şu cümle Sertab Erener'e adeta yatakta takla attırmış: "Sertab Hanım, Sayın Başbakan'ımız sizinle görüşmek istiyor!" Polise mukavemet ettim Arkasından da telefonu Recep Tayyip Erdoğan almış. Önce geç saatte aradığı için özür dileyip ardından da Emine Hanım'la şimdi konuta geldiklerini ve birlikte bu yeni albümü dinleyip çok beğendiklerini belirtip tebriklerini sunmuş. Sertab Erener o şaşkınlık ve heyecan içinde tam olarak ne dediğini bile hatırlamıyormuş. Ama bu hiç beklemediği tebrik ve övgü telefonu çok hoşuna gitmiş. Günlerce etkisinden kurtulamamış.

MÜZİK DİNLEYİP SEVDİĞİ SANATÇIYA SÜRPRİZ YAPAN SİYASETÇİ

Haberin Tamamı İçin:

Ünlü sanatçıyı şaşırtan telefon

Ünlü sanatçıyı şaşırtan telefon

Gecenin bir yarısı cep telefonunuzdan sizi Başbakan arasa tepkiniz ne olurdu? Rahşan Gülşan yazdı

Büyük şaşkınlık? Korku? Sevinç? İşte Sertab Erener tam da bu karışık duyguları yaşamış. Geçtiğimiz haftalarda Sertab, tamamı Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan yeni albümü “Ey Şuhi Sertab”ı yayınlamıştı. Albümün piyasaya çıkışını takip eden günlerden birinde gece bir buçuk gibi cep telefonu çalmış Erener’in. Telefon çaldığında yatakta yarı uyur uyanık haldeymiş. Önce telefonu açmak istememiş.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanRecep Tayyip Erdoğancep telefonu
Görüş Bildir