Erdoğan: Bize ömür biçmek küstahlıktır!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Stratfor Başbakan Erdoğan'a 2 Yıl Ömür Biçmiş

Stratfor Başbakan Erdoğan'a 2 Yıl Ömür Biçmiş

Başbakan'ın ameliyatı sonrasında Faruk Demir adlı kaynağının istihbaratını değerlendiren Stratfor, doktorlarının Erdoğan'a iki yıl ömür biçt...

Haberin Tamamı İçin:

İddiayı Taraf Gazetesi Duyurdu

Stratfor’un son dönem yazışma ve raporlarında Başbakan Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili bilgi ve tahminler geniş yer tutuyor.

Haberin Tamamı İçin:

Stratfor Gölge CIA mı?

Özel bir İstihbarat Ajansı olarak olarak bilinen Stratfor, Amerikan Savunma Bakanlığı başta olmak üzere pek çok kuruma danışmanlık yapıyor.
Stratfor hakkında daha fazla bilgi için:

Haberin Tamamı İçin:

Stratfor Belgelerini Wikileaks ve Anonymous Ortaya Çıkardı.

Wikileaks tarafından 27 Şubat 2012'de yayınlanan bildiriye göre Stratfor'a ait 5 milyonun üzerinde email Anonymous tarafından hacklendi.
Wikileak'sın açıklaması için:

Haberin Tamamı İçin:

Erdoğan'a Ömür Biçen Rapora Öfke Yağdı

Stratfor’un “derin posta”sına yansıyan iddia, Başbakan Erdoğan’ın ameliyatını gerçekleştiren ekibin başı Prof. Dr. Dursun Buğra tarafından yalanlandı.

Haberin Tamamı İçin:

"Bize ömür biçmek küstahlıktır!"

Başbakan Tayyip Erdoğan, Taraf Gazetesi'nin dün manşetten verdiği ve Stratfor'un 'Erdoğan'ın 2 yıl ömrü kaldı' iddiasına dayandırdığı haberine çok sert tepki gösterdi.
Partisinin il başkanları toplantısında konuşan Erdoğan, konuyla ilgili şunları söyledi:
"Biz kadere inanmış bir partiyiz. Biz millete hizmet yolunda elini, belini taşın altına koymuş bir kadroyuz. Bu canın sahibi Allah'tır. Bu canı alacak da Allah'tır. Biz tehditlere boyun eğmeyiz. Ecel geldiğinde ne bir saat ileri alınır ne de geri. Söylentilere inanıp bu söylentileri manşetlerine taşıyanlar da büyük bir küstahlığın içindedir.
Söylentilere kapılıp bize ömür biçenler büyük bir küstahlığın içindedir. Hani bazı kafelerde müzik kutuları vardır, 1 liraya çalışır. İşte şu anda böyle çalışan gazeteciler var. 1 lirayı alan köşesini yazıyor. 1 lirayı alan manşeti atıyor.
28 Şubat döneminde askeri manşetler atanlar, şimdi demokrasi havarisi kesildiler. Bu manşetleri atanlar çok iyi bilsinler, Allah'ın verdiği öm...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanRecep Tayyip ErdoğanTaraf GazetesiWikileaksmüzik
Görüş Bildir