Başbakan Erdoğan 21 Başkan Adayını Daha Açıkladı

 > -

Erdoğan 21 AKP'li Belediye Başkan Adayını Açıklıyor

Erdoğan: Belediyecilik diğerlerinin nazarında makam vesilesi olabilir, bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır, temel olan aşktır ve sevdadır

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Haliç Kongre Merkezi'nde partisinin belediye başkan adaylarını açıklıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş salona yoğun alkış arasında girerken, salonda ‘Her yer Tayyip her yer Erdoğan’ sloganları atıldı. ‘Kalkın uşaklar kalkın’ şarkısıyla herkes yerinde halay çekti. Saat 13.35 olduğunda Başbakan Erdoğan salona girdi.

Başbakan Erdoğan, salona girişinin ardından adayları açıklamak üzere konuşma yapıyor.

Başbakan’ın konuşmasının satırbaşları şöyle:

AK Parti, demokrasinin yerelde başladığına inanmış, bunu ilke edinmiş, yerelden yola çıkarak 780 bin km2’nin tamamını, hatta yeryüzünü, insanlığı kucaklayan bir anlayış sergileyerek yoluna devam etmiştir.

AK Parti 1994’te İstanbul’da başlayan belediyecilik sürecini önemli bir tecrübe olarak almış, bunun üzerine geneli, ulusalı ve küreseli bina etmiştir.

Çoğu şehrimizde, çoğu ilçemizde iki dönem, üç dönem hatta dört dönem hizmet veren, her seçimde memnuniyeti artıran başarılı başkanımız var.

Her bir başkanımız şahsi tecrübelerini kullandıkları kadar, AK Parti çatısı altındaki tecrübeden de istifade ediyor.

AK Parti’nin belediyecilik anlayışıyla, hiç kimse yarışamaz.

Sorunlara çözüm üretmek, hızlı neticeler almak, projeler geliştirme, şehirlerimize vizyon sunmak konusunda hiçbir parti AK Parti’yle yarışamaz.

Belediyecilik, diğerlerinin nazarında bir rant kapısı olabilir. Bizim nazarımızda sadece millete hizmet kapısıdır.

Belediyecilik diğerlerinin nazarında makam vesilesi olabilir, bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır, temel olan aşktır ve sevdadır.

Tıpkı hükümet etme anlayışımızda olduğu gibi belediyecilikte de bizim anlayışımız, kendi cebini, eşinin, dostunun, akrabalarının cebini doldurmak değil milletin hazinesini doldurmak ve yaşanabilir şehirler inşa etmektir.

Burayı iyi dinleyin, çünkü bunları duymayanlara duyurmamız lazım. Eğer, diz yöneticiliği, yönetimi cepleri doldurmak olarak telakki etseydik, bugüne kadar devraldığımız okullar ve derslik sayısı bir kat artırabilir miydik?

Kitabı bile bulamayan yavrularımıza, her eğitim öğretim yılında ücretsiz olarak sıralarına kitaplarını koyabilir miydik?

45 liracık burs alan gençlerimize, 280 artı 200, 480 burs veya kredi verebilir miydik?

Acaba biz bu noktada devleti, yerel yönetimleri bir rant kapısı olarak görmüş olsaydık, eğitim ve öğretimde FATİH projesine geçebilir miydik?

İlkokullarda yavrularımızın, kız ve erkek onlara dahi, adeta kredi, burs gibi parasal destek, yardım verebilir miydik?

İşte bunlar hazineyi ne kadar güçlendirdiğimizin işaretidir.

Sağlıkta acaba hazine boş olsaydı, bizler kalkıp da ülkenin 81 vilayetine bu dev hastaneleri inşa edebilir miydik?

Çiftçisinden köylüsüne, işçisinden memuruna, bütün hastaneleri, özelde ve devlette halkımın emrine acaba nasıl verdik?

Vatandaşım istediği hastaneye gidebiliyor mu? Nasıl oluyor bunlar?

Göreve geldiğimizde hastanede doktorun verdiği ilacı alamayan vatandaşım şimdi ilacını almamak gibi bir durumla karşı karşıya kalıyor mu?

Şu anda yeri geldiği zaman hastasını yurtdışına dahi gönderebilen bir Türkiye var ve 17 tane ambulans, helikopterle, bunun yanında 4 tane jet ambulansla hizmet veren bir sağlık anlayışı var.

İnsanları köpeklerin çektiği bir kızakla hastaneye yetiştiren bir Türkiye’den, paletli dört çekerli ambulanslarla taşıyan bir sağlık anlayışı var.

T24

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan 21 İlin Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezindeki Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı'nda, İstanbul Büyükşehir belediye başkan adayı dahil, 21 ilin belediye başkan adayını açıklıyor.

Başbakan Erdoğan'ın açıkladığı isimler şöyle:

 • Bayburt Belediye Başkan adayı: Mete Memiş

 • Sinop Belediye Başkan adayı: Hamza İnce

 • Yalova Belediye Başkan adayı: Yakup Koçal

 • Kırıkkale Belediye Başkan adayı: Mehmet Saygılı

 • Nevşehir Belediye Başkan adayı: Hasan Ünver

 • Siirt Belediye Başkan adayı Ali İlbaş

 • Niğde Belediye Başkan adayı: Faruk Akdoğan

 • Kırklareli Belediye Başkan adayı: Selahattin Minsolmaz

 • Edirne Belediye Başkan adayı: Ahmet Günşen

 • Muş Belediye Başkan adayı: Feyat Asya

 • Yozgat Belediye Başkan adayı: Kazım Arslan

 • Çanakkale Belediye Başkan adayı: Mehmet Daniş

 • Çorum Belediye Başkan adayı: Muzaffer Külcü

 • Elazığ Belediye Başkan adayı: Mücahit Yanılmaz

 • Mardin Büşükşehir Belediye Başkan adayı: Mehmet Vejdi Kahraman

 • Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Mustafa Yel

 • Çorlu Belediye Başkan adayı: Özlem Yemişçi

 • Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Zeki Toçoğlu

 • Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Ahmet Edip Uğur

 • Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı: İbrahim Karaosmanoğlu

 • Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Recep Altepe

 • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı: Kadir Topbaş

AK Parti seçime projeleriyle giriyor

Başbakan Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, partisinin lafla değil, eserleri ve projeleriyle seçime girdiğini belirterek, "AK Parti demokrasinin yerelde başladığına inanmış, bunu ilke edinmiş, yerelden yola çıkarak, geneli yani 780 bin kilometrekarenin tamamını hatta yeryüzünü, insanlığı kucaklayan bir anlayış sergileyerek yoluna devam etmiştir" dedi.

Erdoğan, "AK Parti 1994'te İstanbul'da başlayan belediyecilik serüvenini önemli bir tecrübe olarak almış, bunun üzerine geneli, ulusalı ve küreseli bina etmiştir. 1994'ten itibaren eşsiz bir İstanbul tecrübemiz var" ifadelerini kullandı.

Belediyecilik millete hizmetkarlıktır

"Belediyecilik, diğerlerinin nazarında makam vesilesi olabilir, bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır, şehre olan aşktır ve sevdadır" diyen Başbakan Erdoğan, "Tıpkı hükümet etme anlayışımızda olduğu gibi belediyecilikte de bizim anlayışımız, kendi cebini, eşinin, dostunun, akrabalarının cebini doldurmak değil, milletin hazinesini doldurmak, yaşanabilir şehirler inşa etmektir" şeklinde konuştu.

Başbakan Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Devleti, yerel yönetimleri, bir rant kapısı olarak görmüş olsaydık, eğitim-öğretimde FATİH Projesi denilen akıllı tahta ve tablet bilgisayara geçebilir miydik? İlkokullarda, yavrularımızın kız ve erkek, onlara dahi kalkıp adeta kredi, burs gibi parasal destek, yardım verebilir miydik? İşte bunlar, hazineyi ne kadar güçlendirdiğimizin işaretidir."

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın

Başbakan Erdoğan, bugüne kadar her ne yaptılarsa sadece insan için yaptıklarını, bundan sonra da insanlar için halk için yapacaklarını belirterek, "Bizim daha en baştan itibaren söylediğimiz 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' İnsanımızı daha huzurlu hale getirecek, şehirlerimizi ve ülkemizi kalıcı huzurla buluşturacağız. İnsanımızın refah düzeyini daha da artıracak, şehirlerimizin ve ülkemizin refah seviyesini daha yüksek seviyelere çıkaracağız" dedi.

AA

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan 21 Başkan Adayını Daha Açıkladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da partisinin 21 belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan salona girmeden önce partililer ''Her yer Tayyip her yer Erdoğan'' diye slogan attı. Başbakan Muş adayını açıklarken bir değişime gideceklerini söyledi, mevcut belediye başkanı ile yeni adayını yanına çağırdı ve 'sarılın, sarılın' diye konuştu. Başbakan Erdoğan son olarak İstanbul Büyükşehir Başkan adayını açıkladı. Erdoğan 'İstanbul AK Parti ile güzel. Adayımız Kadir Topbaş" dedi.

**İŞTE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İstanbul: Kadir Topbaş** Mardin: Mehmet Vecdi Kahraman

Tekirdağ: Mustafa Yel

Sakarya: Zeki Toçoğlu

Balıkesir: Ahmet Edip Uğur

Kocaeli: İbrahim Karaosmanoğlu

Bursa: Recep Altepe

Bayburt: Mete Memiş

Sinop: Hamza İnce

Yalova: Yakup Bilgin Koçal

Kırıkkale: Mehmet Saygılı

Nevşehir: Hasan Ünver

Siirt: Ali İlbaş

Niğde: Faruk Akdoğan

Kırklareli: Selahattin Minsolmaz

Edirne: Ahmet Günşen

Muş: Feyat Asya

Yozgat: Kazım Arslan

Çanakkale: Mehmet Daniş

Çorum: Muzaffer Külcü

Elazığ: Mücahit Yanılmaz

TÖRENDEN NOTLAR

Haliç Kongre Merkezi öğle saatlerinde hınca hınç doldu. Koridorlarda bile yer kalmadı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş salona yoğun alkış arasında girdi.Salonda ‘Her yer Tayyip her yer Erdoğan’ sloganları atıldı. ‘Kalkın uşaklar kalkın’ şarkısıyla herkes yerinde halay çekti. Saat 13.35 olduğunda Başbakan Erdoğan salona girdi.

İŞTE SALONDAN KARELER İŞTE AK PARTİ'NİN YENİ AÇIKLADIĞI ADAYLAR

BAYBURT: METE MEMİŞ İlk şehrimiz, ekranda kısa özet yaptıklarımızı dinleyeceğiz. İlk şehrimiz Bayburt. Bizim iktidarımızdan önce Bayburt’ta taş üstüne taş koymamışlardı. Bayburt’ta fen lisesi, Anadolu lisesi var. üniversitemiz yetişiyor. Hiçbir ilimizi birbirinden ayıramadık, görmemezlikten gelmedik. Huzurlarınıza belediye başkanımız Hacı Ali Polat beyi davet ediyorum. Evet bir değişim dönüşüm dedik ve şimdi yeni belediye başkan adayımız, Mete Memiş.

'Hiç kimseye cevap yetiştirmenize gerek yok'

Başbakan, Bayburt İl Başkanı, Belediye Başkanı, yeni adayı ve milletvekilini yanına çağırdı ve ''Hiç kimseye cevap yetiştirmenize gerek yok. Bayburt bizim için kaledir. Çalınmadık kapı bırakmayacağız'' dedi.

SİNOP: HAMZA İNCE Eğitim ve sağlıktaki, ulaşımdaki gelişimleri görüyorsunuz. Türkiye’de müstesna bir çekim oluşturdu. Tüm sahil yollarını bitirme noktasına geldik. Barajları görüyorsunuz, Sinop bir farklılık oluşturuyor. Bizim dönemimizde havalimanımızı da yaptık. Huzurlarınıza belediye başkan adayımızı davet ediyorum, Hamza İnce.

YALOVA: YAKUP BİLGİN KOÇAL Daha önce çok sıkıntı çekmiş, müstesna illerimizden bir tanesindeyiz Yalova. Görüyorsunuz yatırımlar özellikle eğitimde çok daha geniş aslında. Üniversite yatırımları, orta lise yatırımlarıyla. Ulaşımda aldığı yatırımlarla, barajlarıyla nezih bir turizm kendimiz. Mevcut belediye başkanımız, yeni dönemde de adayımız Yakup Bilgin Koçal.

Yalova’da attığımız en önemli adım, inşallah Dilovası ve Yalova Topçular arasında tarihi bir temel. Artık köprünün direkleri orada da yükseliyor. Artık yine çalışacak oradaki otomobiller, gemilerle taşınacak ama, artık orada kurulacak bu köprüyle, aynen üçüncü köprü nasıl işlev görecekse, İzmir’e ulaştırmayı kolay kılacak olan bir adım. Temelini attık hızla yükselmeye devam ediyor.

KIRIKKALE: MEHMET SAYGILI

Kırıkkale biliyorsunuz Ankara’ya komşu bir ilimiz. Ama Türkiye’de özellikle savunma sanayiimizin önemli bir merkezi. Daha önce devlette olan yine araç lastiklerinde, uçak lastiklerinde önemli bir üretimi olan petlas’ın bulunduğu bir yer. Tabi aydının, entelektüelinin bol olduğu bir yer. Ankara-Kırıkkale arasındaki Elmadağ bölümü çok sıkıntılı bir bölümdü. Çok trafik kazalarına şahit oldu. Hamd olsun iktidarımız çözdü. Artık Kırıkkale’yi anadolunun illeriyle buluşturduk.

Şimdi Belediye Başkanımız Veli Beyi davet ediyorum, Veli Korkmaz. Bir değişim de burada yapıyoruz, yeni dönemde belediye başkan adayımız Mehmet Saygılı.

NEVŞEHİR: HASAN ÜNVER Türkiye’nin önemli bir iline geliyoruz. Turizmde gerçekten hareket noktamız, Nevşehir. Verdiğimiz sözlerden birini yerine getirdik. Nevşehir Üniversitesi’nin adını Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi olarak değiştirdik. Bu dönemde de adayımız, aynı zamanda Belediye Başkanımız Hasan Ünver.

SİİRT: ALİ İLBAŞ Şimdi ilk milletvekili olduğum ile geliyoruz, Siirt.

Şimdi iktidarımızda yine biz eğitimde sağlıkta bütün barajlarda köprülerde yatırımlarımız devam ediyor. TOKİ aynı şekilde yatırımlara devam ediyor. Belediye Başkan adayımız, Siirt’te Ali İlbaş.

NİĞDE: FARUK AKDOĞAN

Bir şey dikkatimi çekti. Okullarımızda başı örtülü başı açık kavga etmiyorlar. Hastanelerimizde başı örtülü başı açık yan yana kavga etmiyorlar. Acaba neydi bugüne kadar yapılanlar. Aştık o günleri. Eğitimde yapılanları Niğde'de gördük. Üniversitemizi, hastanelerimizi gördük. TOKİ'nin hizmetlerini gördük, DSİ'nin hizmetlerini gördük. Yollarımız ulaşımda ne hale geldi gördük. Niğde'nin uzun viyadükleri var. Bunların da gösterilmesini isteriz ama onlar seçim kampanyasında gösterilecek artık. Niğde'de yeni dönemde de adayımız Faruk Akdoğan...

Akdoğan 2001'de AK Parti'nin kurucuları arasında da yer aldı. Akdoğan evli ve 3 çocuk babası.

KIRKLARELİ: SELAHATİN MİNSOLMAZ

Yarın Kırklareli'ndeyiz. Kırklareli'ne gitmeden adayımızı açıklayalım istedik. Kırklareli'nde belediyenin nesi var diye sorun. Bunları göremezsiniz. AK Parti'nin Kırklareli'nde büyük hizmetleri var. Pınarhisar bizim için de çıkış kaynağı oldu. Orada pek çok şey düşlerimize girdi. Yarın orada vatandaşlarımızla buluşacağız. Kırklareli adayımız Selahattin Minsolmaz... Böyle vasıflı bir kardeşimizi artık Kırklareli yerel yönetiminin başında görelim. Kırklareli değişimi, dönüşümünü layık olduğu şekilde yaşasın. Selahattin bey kardeşimle inşallah Kırklareli'nde farklı bir dönem başlayacaktır.

Minsolmaz evli ve 2 çocuk babası.

EDİRNE: PROF. DR. AHMET GÜNŞEN Şimdi bu hafta sonu geçireceğimiz illerden biri, serhat şehrimiz Edirne'deyiz. Edirne gerçekten cumhuriyet dönemnde bizin dönemde gördüğü hizmeti görmedi. Eğitim, sağlık, adalette çok ciddi yatırımlar yaptık. Ulaşımda çok ciddi yatırımlar aldı, gümrük kapılarında da. Edirne bir tarih, medeniyet şehridir. Vakıf eserleriyle güçlü bir şehir. Onları elden geçirdik. Çalışmalarımız devam ediyor. Edirne'yi ayağa kaldırdık. Bugüne kadar belediyecilik anlayışında AK Parti belediyeciliğini yaşamamış olan Edirne istiyoruz ki bu dönemde AK Parti belediyeciliğini yaşasın. Edirne'ye bilim gerek. Belediye başkan adyaımız Prof. Dr. Ahmet Günşen...

Edirne'de Roman kardeşlerimiz, tüm Türkiye'de Roman Dilleri ile ilgili önemli bir adımı Trakya Üniversitesi'nde attık. Orada bu dili öğrenmek mümkün. Bu da hayırlı olsun.

MUŞ: FEYAT ASYA

Burası Muş'tur. Giden gelmiyor acep nedendir. Okullarımız, hastanelerimiz nasıl? Havalimanı yoktu bizimle geldi Muş'a. Irakları yakın ettik biz. Böyle çalıştık. TOKİ'nin konutları... Hepsi ortada. MEvcut belediye başkanımız Necmettin Dede'yi huzurlarınıza davet ediyorum. Yeni dönemde bir değişim dönüşüm yaşıyoruz. Adayımız Feyat Asya....

Başbakan belediye başkanı ve adaya 'sarılın, sarılın' dedi.

YOZGAT: KAZIM ARSLAN

Evet geldik Bozoklar diyarına... Yozgat... Yozgat'ta bir dönüşüm yapıyoruz. Belediye Başkan adayımız Dr. Kazım Arslan...

ÇANAKKALE: MİLLETVEKİLİ MEHMET DANİŞ

Evet tarih 18 Mart 1915... Dünyanın bir ucundan gelenler buraya Müslüman kardeşlerini öldürmek için geldiğini bilmiyordu. Ama burada ezan sesini duydu ve o an farketti. Daha sonra da burada bizim saflarımızda savaştı. Ezanın neden Türkçeleştirilmediğini soranlara cevaptır bu. Orada Tanrı uludur dese anlar mıydı? Anlamazdı. Ezanın önemi burada. Çanakkale'de adayımız milletvekilimiz Mehmet Daniş...

ÇORUM: MUZAFFER KÜLCÜ Çorum Belediye Başkan adayımız Muzaffer Külcü

ELAZIĞ: MÜCAHİT YANILMAZ

Gakkoşlar gakkoşlar... Evet Elazığ... AK Parti iktidarı her yerde var. Geldiğimizde 26 havaalanı ve limanı vardı. Şimdi 52 havalimanı var. Önce Belediye Başkanımız Süleyman Selmanoğlu'nu huzurlarınıza davet ediyorum. Şimdi de bu dönemde bir değişim Elazığ'da da yapıyoruz. Mücahit Yanılmaz kardeşimizle devam ediyoruz.

MARDİN: MEHMET VECDİ KAHRAMAN

Şimdi büyükşehir belediyelerine geçiyoruz. İlk belediye Mardin. Mardinimiz de bir medeniyet, tarih şehri ve gerçekten çok yatırım yaptık. Değişim dönüşüm yaşıyor. Dedik ki Mardin büyükşehir olacak. Ben huzurlarınıza, şu anda Mardin belediye başkanımız dediğimiz zaman merkez ilçe belediye başkanımız demektir. Ama 30 Marttan sonra bütün mülki sınırın belediye başkanı olacak, inşallah 30 Mart’ta biz Mardinlilerden farklı bir müjde bekliyorum.

Ben şimdi Mardin Belediye Başkanımız Beşir Ayanoğlu’nu huzurlarınıza davet ediyorum. Büyükşehir Başkan adayımız Mehmet Vecdi Kahraman.

TEKİRDAĞ: MUSTAFA YEL Nasıl da bildiniz yahu? Evet Tekirdağ. Diyoruz ki miladı AK belediyecilikle yapalım. Büyükşehirde adayımız Mustafa Yel.

Mustafa bey genel sekreter olarak zaten başkanlığa başlamış. Şimdi biz Tekirdağlı kardeşlerimizin desteğini bekliyoruz. Tekirdağ’da bir farklılık var. Çorlu Belediye Başkan adayımızı da tanıtıyorum. Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi.

SAKARYA: ZEKİ TOÇOĞLU

Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya; Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya! Yeni dönem başkanımız mevcut başkanımız Zeki Toçoğlu.

Küllerinden doğan bir Sakarya oldu. Farklı bir Sakarya'yı inşa ettik. Gurur duyacağımız bir şehir haline geldi. Sadece bir kusuru var Sakaryaspor fena.

BALIKESİR: AHMET EDİP UĞUR

İşte Balıkesir. Bu gördükleriniz mevcut belediyenin yaptığı değil, geçmişte yine AK Parti'nin yaptıkları. Şimdi istiyoruz ki bu dönem artık büyükşehir olan Balıkesir AK Parti belediyeciliği ile tüm mülki sınırlarına yeni bir anlayışı getirsin. Adayımız, Genel Başkan Yardımcım Ahmet Edip Uğur.

KOCAELİ: İBRAHİM KARAOSMANOĞLU

Marifet iltifata tabiidir. Kocaeli İstanbul biliyorsunuz şu anda büyükşehirlerde uygulayacağımız modelin ilk modelidir. İlk tecrübeleri İstanbul'da Kocaeli'de yaptık. Biz her iki ilimizle de iftihar ettik. Biz CHP'ye rağmen bunu 30'a yükselttik. CHP Anayasa Mahkemesi'ne gittik, şimdi hangi yüzle gidip biz bu büyükşehiri daha iyi yapacağız diyecekler? İşte bu bizim işimiz, çalışınca oluyor. Ama sadece çalışmak yetmiyor, hem bileceksin hem çalışacaksın.

Şimdi eserleri gördünüz. Belediyecilikte neler yapıldığını gördünüz ve AK Parti belediyeciliğinde Kocaeli bir değişim dönüşüm yaşadı. Belediye başkanımız, yeni dönemde de başkan adayımız İbrahim Karaosmanoğlu.

BURSA: RECEP ALTEPE

Şimdi yeşile geliyoruz, yeşil Bursa. Bursa aynı şekilde gelişiyor, Uludağ, daha da gelişiyor. İnşallah bundan sonraki süreçte özellikle Bursa Şehir Stadı da kısa zamanda bitecek. Şehir merkezindeki stadı artık kaldıracağız. Tabi ulaşımda bütün gördükleriniz dönemimize aittir.

Bu dönemde de belediye başkan adayımız, belediye başkanımız Recep Altepe.

İSTANBUL: KADİR TOPBAŞ

Fazla söze ne hacet. Zaten Ziya paşa ne güzel demiş: "Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri" Gerek belediyemizin yaptıkları, gerek genel yönetimin yaptıkları hepsi ortada. Bunlar bir kısmı, daha burada sizlere gösterilemeyen nice eserler var. Kampanya boyunca ilçe ilçe sizlere anlatılacak. Ve İstanbul AK Parti'yle güzel. İnşallah AK Parti ile İstanbul daha güzel olacak. Çünkü İstanbul'da biz Türkiye'yi görüyoruz. Onun için İstanbul çok önemli. Bu dönemde de belediye başkan adayımız Kadir Topbaş.

Mustafa KÜÇÜK - Sefa ÖZKAYA / İSTANBUL | Hürriyet

Haberin Tamamı İçin:

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAnkaraBaşbakanBilimBursaCumhuriyet Halk PartisiİstanbulİzmirKadir TopbaşMardinMuşRecep Tayyip ErdoğanSakaryaTekirdağYozgat
Görüş Bildir