Engelli Babanın Kızına Yaptığı Sürpriz Karşısında Gözyaşlarınıza Engel Olamayacaksınız!

466PAYLAŞIM

Geçirdiği kazadan sonra çalışamayacak ve para kazanamayacak duruma gelen engelli babanın, kızı için yaptığı sürprizi görünce hıçkırıklara boğulabilirsiniz!

Morgan Porterfield isimli kız, işten eve geldiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı ve bu sürprizi Twitter hesabında paylaştı.

"Bazılarınızın bildiği gibi babam zihinsel ve fiziksel olarak engelli ve özellikle şu an yaşlı ve çalışamayacak ya da gelir elde edemeyecek durumda. Ama geçen aydan beri bazı nedenlerle biraz bozuk para biriktiriyordu. Bunun hiçbir anlamı olmadığını düşünmüştüm ta ki işten eve gelip bunu görene kadar..."

"Kahve parası, sevgiler, baban"

Babası yaşadığı tüm zorluklara rağmen kızı için kahve parası biriktirmişti.

Bunun üzerine Morgan, babasının tedavi masraflarını karşılayabilmek adına internet üzerinden bağış toplamak için kurulan "gofundme" linki oluşturdu.

" Desteğiniz çok şey ifade ediyor, babam dünyaları hakediyor ve eğer içinizden bir ses yardım etmenizi söylüyorsa, yardım edebilirsiniz "

Ve yüzlerce destek ve bağış mesajı almaya başladı!

"Gofundme sayfanı buldum ve kahve için biraz para gönderdim."

"Babanın hikayesini okudum ve çok duygulandım. Böyle bir babaya sahip olduğun için çok şanslısın ve o da senin gibi bir kıza sahip olduğun için çok şanslı. Sevgiler <3"

"St. John, Newfoundland, Kanada'dan ikinize biraz kahve parası gönderdim. Çok değil ama hikayenizi okuduktan sonra biraz da olsun yardım etmek istedim."

"Bu çok şeker, babana ne kadar mükemmel biri olduğunu söyle. Gofoundme hesabınıza biraz para göndermeye çalışacağım."

"Engelli ve çalışamayan anne babanın kızı olarak, bunun dünyanın en şirin şeyi olduğunu düşünüyorum. Şu an havaalanında ağlamaya hazırım"

Ne denir ki! Dünya, böyle iyi insanların hatırına dönüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir