Endüstriyel Minimalist Ev Dekorasyonu

-

Endüstriyel Minimalist Ev Dekorasyonu

Endüstriyel Minimalist Ev Dekorasyonu

Endüstriyel tasarımların ve minimalist dekorasyon anlayışının bir araya gelerek uyumlu bir dekorasyon oluşturabileceğini burada inceleyeceğiz. Endüstriyel lambalar ve aksesuarlar ile metal kitaplıklar kullanılırken, minimalist mobilyalar ve halılar ile de bir denge oluşturmaktadır.

Endüstriyel minimalist ev dekorasyonu örneği Brüksel’de bir çatı katında bulunuyor. Evin genel dekorasyon rengi beyaz ana zemin üzerinde ahşap rengi ve kahve mobilyaların kullanımı ile oluşuyor. Çok fazla renk kullanılmaması nedeni ile yumuşak ve ferah bir atmosfer oluşturulmuş ve bu şekilde endüstriyel ve minimalist denge sağlanıyor.

Post ve kabarık halılar biraz retro tarzına kayan mobilyaların tercih edilmesi ile sofistike bir kavram yaratılmaya çalışılıyor.

Endüstriyel aydınlatmalar az sayıda ama minimalist dekorasyon içerisinde hemen farkediliyorlar. Zeminin eskitilmiş ahşap kaplamaları binanın yaşını ortaya çıkarıyor. Evin hemen her yanında aynı yer kaplamasını görebilirsiniz.

Evin her yerinde kullanılan ahşap rengi mobilyalar aynı renk olup mutfak dolaplarında da aynı şekilde kendisine yer bulur. Sade, basit ve iki tarzın orantılı karışımı ile oluşturulan ev dekorasyonu bir ailenin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Rahat, konforlu, sofistke ve minimal yaşam alanları ile dekorasyon amacına ulaştırılmaktadır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercih
Görüş Bildir