Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

En Yakın Arkadaşınla İlişkinizin Seviyesini Söylüyoruz!

 > 
5.6bPAYLAŞIM

Bu testimiz aslında iki kişilik. Bakalım beraber güldüğün, ağladığın, sevindiğin, üzüldüğün dostunla ilişkin hangi seviyede? Hemen teste!

Not: Testi çözerken düşündüğün kişiye de tesi çözdürmeyi unutma! :)

1.

Birkaç kez, gerçekten çok sıkıntılı durumlarda.
Bir kez. Çok açık değil ağlama konusunda.
Her zaman. Mantıklı ya da saçma sapan mevzularda, her şeyde.
Görmedim.

2.

Neler hissettiğimizi ve düşündüğümüzü sakince dile getiririz.
Mesaj yoluyla. Yüz yüze çok gergin oluyor böyle durumlarda.
Birbirimize biraz alan ve süre verip, birkaç gün sonrasında hiçbir şey olmamış gibi devam ederiz.
Sonlandırmayız. Yok sayarız.

3.

Benim aklım yerinde olmadığı için bütün mantıklı fikirler ondan gelir.
Ne giyeceğimden nasıl hissettiğime kadar sorar.
Bir şey yapmasına gerek kalmaz. Ben anlatırım zaten her şeyi.
Sormaz bile, anlatmak istersem anlatacağımı bilir.

4.

Böyle bir olay oldu. Henüz üzerine konuşmadı bile.
İlk adımı atan kazanır!
Kimse aramıza giremez. İkimiz de boş veririz.
Konuşur ve kimin çekileceğine karar veririz.

5.

Her şeyi değil. Ama birçok şeyi.
Tabii ki her şeyi. Ona karşı da mı utangaç olacağım?
Hayır fakat gerektiği zaman sıkıntı olmayacağının farkındayız zaten.
İkili ilişkilerde laf taşımak bana göre değil.

6.

Hayır, rahatsız edici olmuyor mu öyle? Konuşmayı tercih ederim.
Oluyor tabii ki. Onun yanında her şekilde rahatım.
Oluyor ama devamında hep konuşacak bir şey buluyoruz.
Hiç olmuyor diyebilirim.

7.

Hayır tanışmıyorum.
Tabii ki. Onlar da ailem gibi!
Birkaç kez beraber vakit geçirdiğimiz oldu.
Çok bilmiyorlar beni, ama onlarla hiçbir sıkıntım yok zaten.

"Böyle bir dostluk yok!" çıktı!

Görünen o ki ikiniz birlikte harika anılar yaşamışsınız! Her insan gibi sizin de kötü zamanlarınız olmuş fakat o zamanlarda da birlikte olmanız büyük bir şans. Aranızda hiç sır yok, utanç yok, kilitli kapı yok. En savunmasız ya da en gülünç hallerinizi görmüşsünüz canım, daha ötesi mi var? En iyi arkadaşlıktan çok bir aile desek daha iyi olacak sanırım!

"Mükemmel bir ikilisiniz!" çıktı!

Birbirinizin en iyi arkadaşları olduğunuzu biliyorsunuz ve bu mükemmel bir his. Belki her şeyi paylaşmadınız ya da bazı kapalı kapılar var henüz ama zaten bunlar da gösteriyor ki daha paylaşılacak çok şey yaşanacak çok anı var önünüzde! Önemli olan sevmek ve değer vermek. Sen de en iyi dostunu bulduğuna göre önemli olan noktayı kapmışsın diyebiliriz.

"Çok iyi arkadaş olma yolunda" çıktı!

Hâlâ en özel, en derin veya karanlık duygularını ve sırlarını onunla paylaşmıyorsun, ama kesinlikle gidiş o yönde!. En başından beri ortak tonlarınız olduğunu fark ettiniz ve birbirinize çok derinden bakıyorsunuz. Kendinizi biraz daha açarsanız, arkadaşlığınız daha da güçlenecektir.

"Yeni tanışmış" çıktı!

Görünüşe göre siz ikiniz yakın zamanda tanıştınız ve en iyi arkadaş oldunuz. Belki gerçekten daha çok ciddi şeyler yaşamadınız beraber, çok anınız birikmedi henüz. Fakat iyi haber şu ki, ikiniz de birbirinizi daha iyi tanımak için önünüzde çok uzun bir yol var! Sahip olduğunuz şeylerin tadını çıkarın ve dostluğunuzu daha da geliştirmek için her zaman açık olun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-arslan16

"böyle bir dostluk yok!"

hermionie-fan

Görünen o ki ikiniz birlikte harika anılar yaşamışsınız! Her insan gibi sizin de kötü zamanlarınız olmuş fakat o zamanlarda da birlikte olmanız büyük bir şans. Aranızda hiç sır yok, utanç yok, kilitli kapı yok. En savunmasız ya da en gülünç hallerinizi görmüşsünüz canım, daha ötesi mi var? En iyi arkadaşlıktan çok bir aile desek daha iyi olacak sanırım!"Böyle bir dostluk yok!" çıktı!

mychocolate567

''Böyle bir dostluk yok!" çıktı! Görünen o ki ikiniz birlikte harika anılar yaşamışsınız! Her insan gibi sizin de kötü zamanlarınız olmuş fakat o zamanlarda da birlikte olmanız büyük bir şans. Aranızda hiç sır yok,utanç yok. En savunmasız ya da en gülünç hallerinizi görmüşsünüz canım,daha ötesi mi var? En iyi arkadaşlıktan çok bir aile desek daha iyi olacak sanırım .

gunay-bilit

"Böyle bir dostluk yok!" çıktı! Görünen o ki ikiniz birlikte harika anılar yaşamışsınız! Her insan gibi sizin de kötü zamanlarınız olmuş fakat o zamanlarda da birlikte olmanız büyük bir şans. Aranızda hiç sır yok, utanç yok, kilitli kapı yok. En savunmasız ya da en gülünç hallerinizi görmüşsünüz canım, daha ötesi mi var? En iyi arkadaşlıktan çok bir aile desek daha iyi olacak sanırım!

segom73

Böyle bir dostluk yok!" çıktı! Görünen o ki ikiniz birlikte harika anılar yaşamışsınız! Her insan gibi sizin de kötü zamanlarınız olmuş fakat o zamanlarda da birlikte olmanız büyük bir şans. Aranızda hiç sır yok, utanç yok, kilitli kapı yok. En savunmasız ya da en gülünç hallerinizi görmüşsünüz canım, daha ötesi mi var? En iyi arkadaşlıktan çok bir aile desek daha iyi olacak sanırım!

Görüş Bildir