En Müthiş Collector's Edition'lar Hangileri?

-

En Müthiş Collector's Edition'lar Hangileri?

En Müthiş Collector's Edition'lar Hangileri?

Biliyoruz, hepsini satın almak istiyorsunuz!

Çok beklediğiniz bir oyunun ya da takip ettiğiniz bir serinin yeni oyununun özel versiyonları duyurulduğunda çocuksu bir gülümseme yerleşiyor yüzünüze. Biliyoruz çünkü biz de aynılarını yaşıyoruz.

Dijital versiyonlardan nasibini almamış olanlar için büyük nimettir bu özel versiyonlar. Düşünsenize, kutusu, kullanım kılavuzu, oyun diski gibi somut objelerle oyuna sahip olduğunu sonuna kadar hissetmeyi seven koleksiyonerler, bu ekstra ekstra parçalarla hazine bulmuş gibi oluyorlar. Bunlardan bazıları sadece, soundtrack ve birkaç ekstra oyun içi eşya ile durumu geçiştirmeye çalışsa da, bazıları gerçekten ismini hakediyor.

Bu versiyonların kısıtlı sayıda piyasaya çıkması ve ekstra içerikleri fiyatlarının da biraz tuzlu olmasına neden oluyor şüphesiz, özellikle de ülkemizde. Bu yüzden bunları alırken elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Sonradan almaya kalktığınızdaysa karaborsa misali, açık arttırma sitelerinden resmi satış fiyatının çok daha üstünde ancak bulabiliyorsunuz. İşte bu yüzden koleksiyoner versiyonlara her zaman sahip olamasak da, bazen bakmak bile yetiyor bize.

İşte bugün en dolu, en parasının hakkını veren özel versiyonları sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Olur da buraya yakıştırmadığınız ya da eksik kaldığını düşündüğünüz bir oyunun özel versiyonu varsa eleştirmekten çekinmeyin.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir