En İyi 5 Online Oyun

-
4 dakikada okuyabilirsiniz

En İyi 5 Online Oyun

En İyi 5 Online Oyun

Eskiden oyun cdleri arardık mağaza mağaza yeni oyunları bulmak için. O da yetmez devamlı bilgisayar yenilemek veya upgrade etmeniz gerekirdi. Oysa şimdi oyun konsulları oyun severlerin öncelikli tercihleri oldu, bilgisayarda oynayanlar için ise laptoplar bile yeterli oluyor bir çok oyun için (atom işlemcileri saymaz isek tabi). Fakat son bir kaç yıl içinde yeni bir konsept dalga dalga yayılıyor, o da online oyun konsepti. Online oyunlar ve siteleri giderek büyüyen bir pazar haline geldi. Online oyunların en büyük avantajı ise bir çoğunun herhangi bir yükleme yapmadan profiliniz ile istediğiniz her yerde her bilgisayarda oynanabiliyor olması. İşte size en iyi 5 online oyun, aralarında indirilmesi gereken oyunlarda mevcut;

1 - RAPPELZ

Sen de 5 Milyon oyuncusu olan karanlık fantastik MMORPG Rappelz’e katılabilirsin! Gaia’nın tehlikeli ve harap olmuş dünyasında macera peşinde koşabilir, yüzlerce görevde yer al ve PvP savaşlarında diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz! Vahşi yaratıkları evcilleştir ve onlarla savaşlarda omuz omuza çarpışarak, karakterini hayallerine göre uyarlayıp, Rappelz’in eşsiz artistik oyun tarzının keyfini çıkarabilirsiniz! Üstelik ücretsiz!

27 Eşsiz Meslek + 15 şahane Ustalık Sınıfı

28 Fantastik Yaratık + Yeni çok güçlü efsanevi yaratık

Zindan Kuşatmaları

Oyun Tarzınıza Özgü Yetenek Sistemi

Anlık Zindan

2-TRAVIAN

TRAVIAN,en başarılı tarayıcı tabanlı oyunlardan bir tanesi. TRAVIAN’da bir oyuncu olarak, bir çok köyler kurabilir, büyük savaşlara katılabilir, büyük bir birliğin parçası olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

3-DRAKESANG

Drakensang Online Drakensang efsanesinin ilk online oyunudur. Kahraman olup, insanlığı Ander dünyasının tehlikelerinden koruyabilirsiniz. Artıları ise

Tarayıcında fantastik efektler ve muhteşem 3D grafikler

Çok sayıda görev içeren epik bir hikaye

Vahşi canavarlarla dolu değişik bölgeler

Drakensang Online ‘da büyücü veya savaşçı olmayı seçebilir, çeşitli yetenekleri öğrenebilir, binlerce oyuncuyla birlikte veya onlara karşı oynayabilirsiniz. Çok sayıda silah, zırh ve ihtiyacınız olan herşey mevcut. Drakensang Online birinci sınıf bir 3D fantezi browser oyunudur. Hem online hem ücretsiz!

4-LOCO

Karışık tarzların birleştiği online aksiyon oyunu LOCO – Land of Chaos Online, bir Taktiksel Online Aksiyon RPG’dir ve role playing’i bir sonraki aşamaya taşır. Stratejik zeka, hızlı karar alma becerisi ve seri, hatasız denetim gerektiren bu taktik oyunu, gerçek zamanlı taktikleri ve aksiyon role playing’i yoğun ve nefes kesici bir taktiksel oyunda bir araya getirir.

Aksiyon oyunu ve taktiksel oyunun birleşimi olan LOCO, yüksek kaliteli grafikler, eşsiz yetenek ve kişiliğe sahip çok sayıda oynanabilir karakter ve hızlı bir tempoda gelişen bire bir savaş gibi özellikler içerir. En yüce boss’a ulaşmak için yardakçılarını aşmak, haritayı rakiplerden temizlemek için düşman kamplarını yok etmek veya bir guild savaşında bir başka takımı almak olsun, Land of Chaos Online’ın hızlı aksiyon oyunu ve taktiksel oyunun elementlerini eşsiz şekilde birleştirmesi sayesinde, dünyanın her tarafındaki siz oyuncular, daha önce hiçbir aksiyon oyunu veya taktiksel oyunda rastlamadığınız türde bir online deneyim yaşayacaksınız.

Çeşitli karakterler arasından üç hero seçkisi yap ve tercih ettiğin parti için savaşmak üzere Forces of Nature’ı ya da Army of Purgatorium’u seç. Hero’larının yeteneklerini seç ve hızlı taktiksel kararlar almak adına bu yetenekler arasında değişiklik yap. Stratejik puanlar topla ve aksiyon oyunu ile taktiksel oyun oynamayı birleştiren bu Taktiksel Online Aksiyon RPG’de düşmanı alt et.

Diğer taktik oyunlarından da bilindiği üzere, eğer kazanmayı birazcık bile olsa kafana koyduysan, üzerinde düşünülecek ve de uygulanacak çok çeşitli stratejiler vardır. Ancak diğer taktik oyunlarından farklı olarak, LOCO – Land of Chaos Online, eşsiz bir aksiyon oyunu yapısı ile gelir. Burada belirlediğin stratejileri sürekli düşünmen gerekmez çünkü savaşlarda hızlı tepkiler göstermen ve dikkatli olman gerekir, bu süreklilik yüzünden tek bir düşünce üzerinde yoğunlaşmanın zaten imkanı yoktur. Bir aksiyon oyunu da zaten böyle olmalıdır.

5-MINISTRY OF WAR

Hükmet Ya da İtaat Et!

Ministry Of War Dünya’daki en gelişmiş özelliklere ve grafiklere sahip browser tabanlı online oyundur. 4 Farklı medeniyetten dilediğini seçerek oyuna başlayabilir ve ilk adımda karşına gelecek olan kullanıcı rehberinden yararlanarak oyunun temel mantığını kısa sürede ve kolayca anlayabilirsin.

Kendi Medeniyetini Kur!

Medeniyetini Vahşi çağdan başlamak üzere “Karanlık”, “Feodal”, “Kale” ve “İmparatorluk” çağına yükseltebilirsiniz.. Her çağ için belirlenmiş ordular ve ordu birimleri mevcuttur. Her yeni çağda yeni ordu birimleri, görevler, geliştirmeler, binalar ve özellikler bulunmaktadır. Kendi medeniyetlerinizi kurabilmeniz ve geliştirip en iyiler arasına getirmeniz tamamen sizin elinizde! En iyi taktik sizde mi? Ticareti en iyi ben bilirim mi diyorsunuz? Mow dünyasının en iyi diplomasisini ben yaparım mı diyorsunuz? Yoksa Önüme çıkmayın yıkar geçerim mi diyorsunuz? Veya bunların hepsi bende var önüme çıkmayın yıkar geçerim mi diyorsunuz? Mow sana bu fırsatı veriyor kendinizi göstermeye hazır mısınız?

Hakimiyet için savaş!

NPC’lerle gerçek zamanlı duellolar, Kaleninin dışında etrafını sarmış bosslar, medeniyetini ve sizi izleyen diğer oyuncular, kiminle isterseniz onunla savaşın! 7 farklı savaş sisteminden dilediğinizi seçebilir günün her saati pvp keyfini yaşayabilirsiniz. Ordularınızı eğitip, kahramanlarının seviyesini geliştirip, zırhlarınızı ve silahlarınızı güçlendirip, savaş alanlarında kullanacağınız becerileri öğrenebilir ve herkese meydan okuyabilirsinz!

Dünya’yı Keşfet!

Ministry Of War devasa dünya haritasına sahiptir. Tüm browser oyunları arasında en geniş haritaya sahip oyun olan Mow’da medeniyet sınırlarını kendiniz belirlersiniz! Tacirlerinle dünya turuna çıkar tüm dünyayı dolaşarak ticaret yapabilirsiniz. Devasa dünya haritasında binlerce NPC bosslarla savaşabilir ihtiyacınız olan eşyaları kolayca kazanabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

SavaşTercihetoyun
Görüş Bildir