Görüş Bildir

En Güzel ve En anlamlı Doğum Günü Mesajları... İşte Sevdiklerinizi Yanında Hissettirecek Sıcacık Sözler...

Anasayfa > Güncel

Doğum günleri hayatımızın en özel ve en anlamlı günleri. Bu günde sevdiklerimiz için kurduğumuz cümleler bazen onlara aldığımız en muhteşem hediyelerden bile daha anlamlı oluyor. Bir hediyenin dokunamayacağı yerlere, kalplerinin en derinlere ulaşmak için onlara küçük ama anlamlı mesajlar atabilirsiniz. Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza ve tüm sevdiklerinize en anlamlı doğum günü mesajlarını haberimizde sizler için derledik...

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları
  • Sen… Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim... İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

  • Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

  • Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Özel Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Özel Doğum Günü Mesajları
  • Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.

  • Arkadaş kış ortasında yaz getirendir. Dost ise çöl ortasında suyunu yanındakiyle paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun nice güzel ve mutlu yıllara.

  • Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Aileye Özel Doğum Günü Mesajları

Aileye Özel Doğum Günü Mesajları
  • Başımı dizlerine koyduğum zaman tüm zorlukları unutur sana sığınırım. Her anımda yanımda olduğun için, beni iyi bir insan yaptığın için çok teşekkür ederim. Hakkın asla ödenmez Anneciğim. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın bizimlesin. Seni çok özledim ve seni çok seviyorum iyi ki doğdun nice mutlu güzel yıllara.

  • Hayattaki tek dileğim ileride çocuklarıma senin gibi eşsiz bir baba olabilmek, her an onların yanında olan, hissettirmeden destekleyen bir baba, sevgisi sonsuz olan bir baba. Mutlu yıllara babacığım.

  • Yüzündeki haylaz gülümseme seni asla yalnız bırakmasın canım kardeşim. Sen her zaman gül ve bizlere şakalar yapmaya, kızdırmaya devam et. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, nice beraber yıllara.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?