Görüş Bildir

En Güzel Güncel Doğum Günü Mesajları: Sevdiklerinize Atabileceğiniz Güzel ve Anlamlı Kutlama Mesajları...

Anasayfa > Güncel

Doğum günleri hem bizim açımızdan hem de sevdiklerimiz açısından son derece önemli özel günlerin başında geliyor denilebilir. Kutlama için yazacağımız mesajlar konusunda belli bir yerden sonra hepimiz tıkanarak internetten yardım almaya başlıyoruz. Sevdiklerimizin yanında olamadığımız durumlarda bir mesajla, ufak bir jestle kutlama yapmamız bile onlar için değerli olacaktır. Pastadaki mumu üflerken yanlarında olmayabilirsiniz ama belki bir doğum günü çiçeğiyle, bir doğum günü çikolatasıyla ya da sadece doğum günü mesajıyla yanlarında olabilirsiniz. İşte atabileceğiniz kısa, özel, anlamlı ve güncel doğum günü mesajları…

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Her doğum günü kişilerin hayatında açtığı yepyeni bir sayfadır. Senin de açtığın bu yeni sayfayı gönlünden geçtiği gibi doldurmanı diliyor, doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yaşlara…

Yeni yaşında tüm acı ve korkularını geçmişte bırakmanı, geleceğe umut ve kendine güvenle bakmanı dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni. Sen hayatımda gördüğüm en özel kişisin. Her şey gönlünce olsun.

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak 'hayat katar' yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun...

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

 Sen geleceğimizin mutluluğu, mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim, seninle ben her yerdeyim. Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır sevdayı körükleyen? Sahi nedir aşk, nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mıdır aşk, yoksa yanan ateşe parmaklarınla dokunmak mıdır? Biricik aşkım doğum günün kutlu olsun.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık, hepsi sen. İyi ki doğdun gözümün nuru bir tanem.

Hayat hiç ummadığınız anda mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun Sevgilim.

 Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Arkadaşa ve Dosta Özel Doğum Günü Mesajları🎈

Arkadaşa ve Dosta Özel Doğum Günü Mesajları🎈

Birlikte kalmak, hiç ayrılmamak, en kötü günlerde değil sadece her anında yanında olmak istediğim nadir dostlarımdansın. Çünkü sen benim en kıymetli arkadaşımsın. 

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim.

Arkadaş yeri gelir ufkunu açar yeri gelir gönlünü açar, sırdaşın olur. İyi ki doğdun arkadaşım. Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım. 

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun. Yeni yaşında hep mutlu olman dileğiyle...

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?