Görüş Bildir

En Güncel Doğum Günü Kutlama Mesajları: Sevdiklerinize Atabileceğiniz Güzel ve Anlamlı Kutlama Mesajları...

Anasayfa > Güncel

Doğum günleri herkes için önemli özel günlerin başında geliyor denilebilir. Karşımızdakilerin yeni yaşlarını kutlamak için yazacağımız mesajların belli bir yerden sonra sonu gelmesi ve tıkanması sonucu internetten yardım almaya başlıyoruz. Sevdiklerimizin yanında olamadığımız durumlarda bir mesajla, ufak bir jestle kutlama yapmamız bile onlar için değerli olacaktır. Pastadaki mumu üflerken yanlarında olmayabilirsiniz ama belki bir doğum günü çiçeğiyle, bir doğum günü çikolatasıyla ya da sadece atacağınız doğum günü mesajıyla yanlarında olabilirsiniz. İşte atabileceğiniz kısa, özel, anlamlı ve güncel doğum günü mesajları…

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

Sevgiliye Özel Doğum Günü Mesajları💕

Doğum günleri, insanların hayatındaki en özel gün olurmuş. Benim için en özel günün senin doğum günün. Nice mutlu, güzel yıllara. Umarım sonsuza kadar her gün beraber oluruz.

Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim… İyi ki doğdun, nice mutlu senelere

İyi ki doğdun ve benim oldun. Sen hayatıma değer katan biricik sevdiğimsin. Nice mutlu, birlikte senelere

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli.

Bu dünyada eşi ve benzeri olmayan tek kişisin. Benim için her şeyden daha değerlisin. Kalbinden geçen ne kadar güzellik varsa bu yeni yaşında seninle gelsin. Doğum günün kutlu olsun

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki doğdun biriciğim!

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Yaşamının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Canım aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Sevdikleriniz İçin En Anlamlı Güncel Doğum Günü Mesajları🎂

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler Sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim Sana feda olsun.

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğunda bulutları açarak, güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

Yeni yaşında tüm acı ve korkularını geçmişte bırakmanı, geleceğe umut ve kendine güvenle bakmanı dilerim. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni. Sen hayatımda gördüğüm en özel kişisin. Her şey gönlünce olsun.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara…

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?