Emine Erdoğan: Sanatçılar Vefa Borçlarını Ödüyorlar

 > -

Emine Erdoğan: Vefa Borçlarını Ödüyorlar

Emine Erdoğan: Vefa Borçlarını Ödüyorlar

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sanatçıların İstanbul'a olan vefa borçlarını ortaya koydukları en güzel sanat eserleriyle ödediklerini söyledi.

İSTANBUL

Demet Sabancı Çetindoğan'ın kurucusu olduğu World Travel Channel'da yayınlanan, ''Şimdi Fotoğraf Zamanı'' programı kapsamında düzenlenen ve sergilenen fotoğrafların satışından elde edilecek gelirin eğitime harcanacağı ''Benim İstanbul'um'' fotoğraf sergisinin açılışı, Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi.

Serginin açılışında konuşan Emine Erdoğan, sergideki İstanbul fotoğraflarının sanatsever ve hayırseverlerin katkıları ile okula dönüşecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İstanbul'un sakinlerinin İstanbul'a çok şey borçlu olduğunu vurgulayan Erdoğan, ''Sanatçılarımız İstanbul'a olan vefa borçlarını, ortaya koydukları en güzel sanat eserleri sayesinde ziyadesi ile ödüyorlar. İnşallah hayırseverlerimiz, sanatseverlerimiz de bu eserlerin bir okula dönüşmesini sağlayarak, bu güzel şehre vefa borçlarını bir kez daha ödemiş olacaklar'' dedi.

Fotoğrafların satışından elde edilen gelirin UNICEF'in okul öncesi eğitime katkı projesine bağışlandığı bildirildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Başbakanİstanbul
Görüş Bildir