Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Elim Kaç Yaşında ?

-

Elim Kaç Yaşında ?

Elim Kaç Yaşında ?

Ellerimizde oluşan nasır ve lekelenmeler meydan geliyorsa hemen güzellik merkezleri ne ya da kendi imkânlarınızla bunlar kurtulabiliriz. Çünkü el insanın yaşını belli eder. Yüzünüze estetik yaptırabilirsiniz ama eliniz için bu olmaz. Elinizde oluşan kırışıklıklar sayesinde yaşınız ortaya çıkar. Bunun olmasını istemiyorsanız el kremleri ve el bakımlarınızı düzenli olarak yapın.

En çok ellerimiz çevreden etkilenir. Bulaşık yıkamak çöp dökmek buna benzer günlük yaşantımızda yaptığımız işler elimizin mikroplarla içi içe olur ve elimizi tahriş eder. Bunun için gün içinde birçok şeye maruz kalan elimize iyi bakmalıyız. Ellerimizi sık ve parmak aralarına dikkat ederek yıkamalıyız. El bakımı genellikle kadınlar için kullanılır. Ama bu demek değildir ki erkekler kullanmıyor. Hayır, erkeklerimizin de ellerine dikkat etmesi gerek. Kadınların yaşını belli ettiği gibi erkeklerinde yaşını belli eder. Kadın erkek ya da çocuk hiç fark etmez ellerimiz temiz ve bakımlı olmalıdır.

Tırnaklar kuruduğunda kırılır. Nemlendirilmesi gereken tırnaklar ellerin süsü gibidir. Bir evin balkonu olmadığında güzel olmadığı ve balkona ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz gibi elimizin de güzel tırnaklara ihtiyacı var. Tırnakların uzun ya da kısa olması hiç bir şeyi değiştirmez sadece temiz ve güzel görünsün yeterli. Güzel görünmesi için sürülen ojeler aslında tırnaklara azar vermektedir. Bir süre sonra tırnaklarımız ojeye alıştığı için sararmaya başlar ve bu da bütünüyle bir eli çok kötü gösterir. Elinizi koruyun.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

kadınlar
Görüş Bildir