El Aletleriyle İşkence Ettikten Sonra Kurbanlarının Kafalarını Koparıp Evlerinin Kilerine Gömen Cani Çift: Rosemary ve Fred

956PAYLAŞIM

Kiracılarına, yoldan aldıkları otostopçulara ve kızlarına işkence eden, evlerini bir fuhuş yuvasına çeviren ve 15 kadını öldüren cani çift Rosemary ve Fred West'i anlatıyoruz, toplanın.

Babası şizofren olan ve annesi onu doğurduktan sonra depresyona girip kliniğe yatan Rosemary Letts mutsuz bir çocukluk geçirdi.

Babası tarafından defalarca cinsel ilişkiye zorlandı, erkek kardeşlerine mastürbasyon yaptı, erken yaşlarda fahişelik yapmaya başladı ve defalarca kere tecavüze uğradı.

Sado-mazoşist eğilimleri olan Fred West fahişe olan eşi ve çocuğuyla birlikte bir karavanda yaşıyordu.

Bebek bakıcılarıyla ilişkiye giriyordu.

Birbirlerini görür görmez aşık oldular, dehşete eğilimlerini keşfettiler ve birlikte yaşamaya başladılar.

Rosemary kendi kızı Heather ile Fred, Fred’in fahişe eşi Rena’dan olan kızı Anne Marie ve Rena’nın başka bir adamdan olan kızı Charmaine ile aynı evde yaşamaya başladı. Evdeki çocuklara korkunç davranan ve sık sık şiddet uygulayan çift, sonradan ismi Dehşet Evi olan Cromwell Sokağı’ndaki evlerine taşındı.

Ve ilk cinayetlerini 1971’de işlediler: Fred’in ilk eşi Rena’yı öldürdükten sonra kızları Anne Marie ile Charmaine’yi kurban ettiler.

Gerisi de bir çorap söküğü gibi geldi. Taşındıkları yeni evlerine birçok oda yaptılar ve gazetelere ilan vererek kiracılar buldular. Seks ve uyuşturucu partileri düzenledikleri evde Rosemary gönüllü fahişe olmuştu. Hatta Fred gözetleme deliklerinden tüm olanları izliyordu.

Evlerinde yaşayan kiracılara, yoldan aldıkları otostopçulara ve kendi kızlarına tecavüz ettiler.

Genç kadınları dövdükten sonra yatağa bağlayan ve zorla cinsel ilişkiye giren cani çift işkence ettikten sonra öldürdüler. Ellerinden kurtulanların ifadesine göre, yatağa bağladıkları genç kadınlarla sırayla ilişkiye giriyor ve birbirlerini izliyorlardı. Hatta cinsel ilişkiye girip, onlara da izletiyorlardı. Aç ve susuz bıraktıkları kadınlar ifadelerinde günlerce tecavüze uğradıklarını anlattılar.

Kurbanlarının cesetlerini bir daire şeklinde gömdüler ve 16 yaşındaki kızları Heather kaybolduğunda her şey ortaya çıktı.

Kurbanlarını eşcinsel ilişkiye zorlayan Rosemary, 16 yaşındaki kızı Heather’ın kaybolmasını yakınlarına anlatamayınca gerçekler ortaya çıktı. 1994 yılının Şubat ayında tutuklanan çiftin ardından dehşet verici bilgiler basında yer aldı. 1978 yılında öldürdükleri 8 aylık hamile Shirley Robertson'ın karnını yararak bebeğini çıkarmışlardı. Bebeğin babası tabii ki Fred'di.

Mahkeme sürerken, Fred West hücresinde kendini gömleğiyle astı ve şu notu bıraktı: “Bu duygusal zırvaların hiçbirini istemiyorum. Benim istediğim düzüşmek.”

İngilizler bunu ‘kolay kurtuldu’ şeklinde yorumladı. Rosemary’nin avukatları her ne kadar Fred’e mecburi olarak yardım ettiğini iddia etse de müvekkillerini ömür boyu hapisten kurtaramadılar. Son ana kadar masum olduğunu iddia eden Rosemary West hiçbir pişmanlık belirtisi göstermezken, mahkemede şu sözleri söyledi: “Bütün sahip olduğum şey hayatım ve onu da sana veriyorum.”

Lynda Gough, Carol Cooper, Lucy Partington, Therese Siegenthaler, Shirley Hubbard, Juanita Mott, Shirley Robertson, Alison Chambers ve diğerleri…

Fred West’in ilk eşi ve kızları da dahil olmak üzere bağlanan, tecavüze uğrayan, tamir aletleri ile işkence edilen, kafaları koparılan ve vücutları parçalara ayrılmış şekilde toplam 15 cesede ulaşıldı.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

En az bunlar kadar cani bir çift daha vardı Paul Bernardo ve Karla Homolka

mistikschaeffer

Hiçbir insan katil veya cani doğmaz , onları bu hale getiren üzücü şeyler vardır sadece .

ercy

Yahu ne hasta ruhlu insanlar var! Evlerden ırak!

shiroshinju

Rosemary hayatıda çok berbatmış,baba tarafından tecavüz,erkek kardeşlerin istismarı,fah.şelik yapmak.Normal bir insanla tanışa bilseydi yine aynı şeyleri yaparmıydı acaba,yine gözünü kırpmadan 15 canı vahşice öldüre bilirmiydi.Diğer tarafdan bakınca ne kadar kötü çocukluk yaşasa bile kendi çocuğuna nasıl kıya bildi.Yaşadıkları korkunç ola bilir ama keşke ömür boyu hapis yerine elektirikli sandalyede öldürseymişler.

gizemakay

çok medeni bu avrupa amarıga çok

aaabbbcccddd

lan ne alaka zırto?

dogipie

Psikopat her yerde psikopattır, sanki benzer şeyler burada da yaşanmıyormuş gibi gereksiz bir şekilde avrupaya bok atma yeteneğinize hayran kaldım.

gizemakay

avrupa manyakları hadee

metolah

Çok değil 1,5 ay önce bir yavru köpeğin tüm uzuvları ülkemizdeki bir cani tarafından kesildi (ya da iş makinesi kazası vs... ) Psikopatlık Ülke tanımaz . Bir yorum yaparken gerçekten düşünme yeteneğinizi kaybederek mi yazıyorsunuz ? Akıl tutulması mı yaşıyorsunuz ?

gizemakay

YAW BIRAK SÜSLÜ LAFLARI NE DEDİĞİMİ ANLIYORSUNUZ HEPİNİZ

gizemakay

justicegg

türkçe nasıl konuşulur onu öğren önce. Senin gibi eğitimsizlerden bıktık.

mustafa-eksi1

zırto akşsjfdsaklfsalkfjasfkasgldskgş

mistikschaeffer

Fake hesabın güzelmiş ''gizem'' güle güle kullan

gizemakay

ne feyki len salak

mistikschaeffer

Allah çarpar bak yalan konuşulmaz öyle :))

Görüş Bildir