Ekrem İmamoğlu'yla Fotoğrafını Paylaşan Genç Kadının Göbek Deliğine Takan Kullanıcı

28PAYLAŞIM

Bunların kafasını anlamak çok güç!

Kaynak: https://twitter.com/elifedagunes

Geçtiğimiz gün Twitter'da Elif Ada Güneş isimli genç kadın gizli buzlanma tespit sistemi ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'yle bazı kararlar aldıklarını duyurmuştu.

Yaptığı bu paylaşıma da Ekrem İmamoğlu'yla çektirdiği fotoğrafını eklemişti. Onun adına çoğumuz sevinmiştik. Gençlerimizin bilime olan ilgisi hepimizi mutlu etmişti.

Tabii bazı orta çağ kalıntıları bu güzel haber yerine farklı noktalara odaklandı. Mesela bu kadın kullanıcı Elif'in göbek deliğine kafasını epey bi' taktı.

Göbek deliğiyle birlikte giydiği kıyafetin resmi olmadığını söyleyenler de oldu. Canları sıkılmış belli ya da birilerinin mutlu olması, başarılı olması onlara iyi gelmiyor... Başka bu yorumlar nasıl açıklanır ki?

Bunların yanında birçok insan tabii ki de bu zihniyeti eleştirip genç kadına destek verdi.

Hem "Ülkede bilim insanı kalmadı. Gençlerimiz yurt dışına kaçıyor!" diye ağlıyoruz hem de yaptığı çalışmaları görmezden gelip kılık kıyafet eleştiriyoruz. İyi misiniz yahu siz?

Sen yine de çalışmalarına, projelerine devam et Elif. Başarılar! 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duducan

Bu yüzden ilerleyemiyoruz

taner-kucukarslan

göbek deliğini nereden gördünüz bu fotoğrafta? nası bi fantezi dünyanız var len. Sizin gibilere şahit olmuştum ben daha önce, tesettür dükkanının önündeki mankenin rüzgarda pardesüsü havalanıyor diye hallenen tipler elbette buna bir şey söyleyeceklerdir şaşırmadım bu döl israfı mahlukatlara.

limonlugazoz

uzaya çıkarsan kara deliğe laf ederler (hepsi değil ama) belli bir muhafazakar kesimin delik takıntısı hiç bitmeyecek.

edip-ciftci

hangi ortamda nasıl giyineceğini bile bilemeyen birinin başarısı, yaptığı aptallığın altında gölgelenir.... ama bu gidişle buzlanma falan olmaz... se aynı kıyafetle asfalta çık ve tüm asfaltı ateş bassın... buz muz kalmaz kızım ortalıkta...

onepunch

Zırlamayı kes, o halde türban da resmi ve kamu yerlerinde yasaklansın, zira dini veya ideolojik singe olmaması lazım.

maca_as

Bu kardeşimizin bu yaşına kadar yaptığı işlere, dokunduğu hayatlara ömrü boyunca ulaşamayacak bir kişi giydiği kıyafete karışıyor. Eğer farklı bir kıyafet giyseydi eminim ki başka bir yerden de karışırdı. Yaşadığı toplumda erkek çükünün nelere tepki vereceğini düşünerek yaşayan bir insan olmak zor olmasa gerek. O yüzden akıllarında bilim, insanlık, gelecek yok. Kadının yeri hiç yok. Sadece çük var. Elif kardeşim umarım daha iyisini yapabilmek için, daha güzel günler göreceğin, kıyafetinle değil başardıklarınla, başarabileceklerinle gündem olacak bir ülkede yaşarsın. Beyin göçü Türkiye'nin hâlâ umudu olduğunu dünyaya gösterebilmek için şart.

Görüş Bildir