Ee Bayrakları Asmıyor muyuz? Dünyaca Ünlü Şarkıcı Cardi B Kızı ile Oynarken Arkadan Gelen Muhteşem Yüzyıl Görüntüleri Herkesi Şok Etti

99PAYLAŞIM

Cardi B de olsan evde oturup Türk dizisi izliyorsun. 😂

Çılgınlıkları ve o upuzun tırnaklarıyla Cardi B'yi tanımayanınız yoktur heralde...

Her adımı ile olay olan Cardi B, bu sefer bize bayrakları astırtacak bir hareketle çıktı karşımıza.

Kızı ile evde oyun oynadıkları anları Instagram hesabında paylaşan Cardi B'nin arkaplanda izlediği dizi dikkatlerden kaçmadı.

Kızının arkasında kalan televizyonda Muhteşem Yüzyıl açıktı.

Ee biz de görür görmez hemen tanıdık tabii diziyi.

Cardi'ciğimiz hem kızıyla oynayıp hem de Muhteşem Yüzyıl izliyormuş.

Hemen çıkarttık tabii bayrakları. 😂

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Cardi bu spoiler'ı yedikten sonra nasıl devam edecek şimdi hayatına? 🤣

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dxdiag

Bir de tane dünyaya mal olmuş teknolojik patentli ürünümüz yok markamız yok varsa yoksa insanların beynini siken, uyuşturan, gerizekalılaştıran diziler var. Eee milyonlarca lira para bu yüzden zaten pompalanıyor dizi sektörüne halk gerizekalı olsun uyuşsun gıkı çıkmasın. Gotte don yok gurur duyduğunuz şeye bak gururunuzu sikiyim sizin.

ecekarsigilhotmail.com

Böyle birşeydende gurur duymak.. ne bileyimm..

derensi0506

Cardinin dizimizi izlemesi sizi neden bu kadar gururlandırdı ki ? Bizim diziler zaten genel olarak dünyada izleniyor yani uluslar arası ödüller almış dizilerimiz de var. O kadar aptalsınız ki insanları yüceltip onları zirveye taşımaktan zevk alıyorsunuz resmen. Nerde bi embesil var öve öve bitiremiyorsunuz. Nice yazarların şairlerin ressamların değeri bilinmezken bunlar gibi göt sevdalıları sahneye çıkıp kucak dansı yaparak dünyayı cebinde taşıyor. Gerçi kime ne anlatıyorum ki sizde bunları anlayacak beyin var mı ? Sadece sıçtığım bi twerk dansıyla paranın anasını anlatan kerimcanın şovlarına binlerce insan katılıyor bu ülkede hayretler içinde izliyorum.

homeroseyes

Cardi B'yi tanımayanınız yoktur demişsiniz de bu saçmalığı gördükten sonra gidip Cardi B kimdir diye aratarak saçmalığı taçlandırdım. Hiçbir özelliği olmayan birini bu kadar poh pohlamanızı anlamıyorum. Cardi'nin işe yaramaz detaylarını alkışlamak yerine bahsi geçen dizinin oyuncularını alkışlasanız sanatta dibi görmek yerine göz kamaştırıyor olurduk. Halit Ergenç gibi usta bir sanatçıyla gurur duymak yerine kalçasıyla tanınmış birine öykünüyor olmanızdan ben utanıyorum.

mslaciel

cidden amerikan müzik sevmem o yuzden bu haber sayesin de öğrenmiş bulundum :))))

irisviel-von-einzbern

Yurtdışın da Türk dizileri çok popüler muhteşem yüzyıl da tarih dizileri arasın da çok popüler öyle ki geçen pinterest de gezerken yabancı bir kadının sayfasına denk gelmiştim binlerce muhteşem yüzyıl fotosu kayıt etmiş, çok uzun şanlı bir tarihimiz var tabiki de bu kadar populer olması normal ama as bayrakları as bilooo ya da mana bulamadım 🤔

homeroseyes

O şanlı tarihi detaylı araştırınca doğrudan tiksinmeye başlıyorsunuz. Halil İnalcık has bahçede kitabı kanıtlarıyla bir kısım kötü huylarını açığa çıkarıyor.

irisviel-von-einzbern

Tarihimizden tiksiniyorsanız diğer ülkelerin tarihlerini de okumanızı öneririm amerikanın mayalıları katledişini, İngilteredeki iç savaşlar ve tutarsız dini durumları, en kötü örnek 8.henry dir, mısır firavunlarının kendi kardeşleriyle evlenişi, insanları katledişlerini, haçlı seferlerinden, hitlerin zulümlerinden ve bizanstan hiç bahsetmiyorum, hepsinin kitabı mevcuttur bu kültürler arasın da en köklü, en ahlaklı kültür bizim kültürümüzdür birkaç yüzyıl öncesine kadar avrupada tuvalet eğitimi bile yoktu çoğu kraliyet ailesi yıkanmıyordu bile, bizim tarihimiz diğer tarihlerle kıyaslanamaz bile eğer tiksiniyorsanız da hadi yallah yurt dışına git bakalım orda sana nasıl davranacaklar ebeni belletirler, kendi tarihini kötüleyene kadar diğer tarihleri de oku karşılaştır, dediğim gibi her ağzı olan değil her aklı olan konuşsa sizin gıkınız çıkmazdı...

homeroseyes

Kötüye kötü dedim. Neden karşılaştırmaya girdiniz? Batı kültüründen bahsetmedim. Osmanlının içindeki rezaletten bahsettim. Esrar partileri, oğlancılık, daha kız olan bir çocuğu gözde cariye yapmak,dini kullanarak Yeniçeriye yağma izni vermek ve binlerce kadının katledilmesi, şehzade doğurmayan sultanların satılması... Bu mu ahlaklı kültürünüz? fatih'in küçük iç oğlanı Emirigan'a şiirler yazıp saraylar yaptırması mı ahlakınız? ya da o dönemin rezaletini gösteren saray yalakası ünlü şair nedimin iç oğlanının koynunda ölmesi mi? şiirlerinde kendi itiraf eder oğlancılığını. ama sizler bir yalanla örtmüşsünüz yine bu pisliği. Batı kültüründe şöyle bir özellik var geçmişini yaşatmıyor geleceğini yaratıyor. ancak Türkiye'ye bakıldığında hala Urfa'da şu söz meşhur: Urfalı yorgansız yatar oğlansız yatmaz. batıyı eleştirmeden önce batının gelişmişliğine erişin.

irisviel-von-einzbern

Fatih eşcinselse ona ben mi eşcinsel ol dedim? O saydığınız şeylerin çoğu glabal dünya da daha beter şekil de oluyor, onlar bir hata yaptıysa bu onların suçu benim değil, ama 1 tanesinin yapması hepsinin yaptığı anlamına da gelmez, tarihimiz den tiksiniyorsanız zaten diğer ülkelerin tarihini okursanız kusarsınız, sapıklık, taciz, tecavüz, cinayet zaten global olarak çok fazladır ama ülkemiz de geçmişte diğer ülkelere kıyasla daha az görülmüştür, diğer ülkeler gelişiyor da bizim ülkeye ben mi dur diyorum? Batının gelişmişliğine erişmek istiyorsanız yallah yurtdışına, belki ora da ruhsal sıkıntılarınızı da çözersiniz...

Görüş Bildir