Ece Erken'in Aşkını İspatlamasını İstediği Flörtüne Denize Rolex Saat Attırma Hikayesinin Detayları

126PAYLAŞIM

Ece Erken'in olduğu yerde ilginçliklerin de olması taa eskiye dayanıyor!

90'lı yılları hatırlayanlar özel televizyonların ve özel radyoların hayatımızda ne denli bir devrim yarattığını hatırlayacaktır. Ülkemizde yaşanan bu yenilikten sonra hayatımıza daha önce tanımadığımız ekran yüzleri de girdi. Ece Erken bu isimlerden bir tanesi...

Gündüz kuşağında yeni çıkan klipleri sunan, çarşaf gibi faks kağıtlarından istek şarkıları okuyan bu minyon kızın, ileride bir magazin figürü olacağından henüz kimsenin haberi yoktu.

O dönem alemin en hızlı playboylarından Erdal Acar'ın ismi neredeyse her gün başka biriyle duyuluyordu. 2000'li yılların başında bu sefer de Erdal Acar'ın ismi, Ece Erken ile yan yana gelmişti. Çiftin birlikte olduğu herkesin dilindeydi ancak magazin basınına tek kare fotoğraf vermemeyi de başarmışlardı.

2010 yılına geldiğimizde ise Ece Erken, bu kez Erdal Acar'ın kardeşi Erdinç Acar'la flört etmeye başlamıştı. Erdinç Bey, 2006 yılında evlendiği Hande Hanım'dan henüz birkaç ay önce boşanmıştı.

Ece Erken de 1 yıl evli kaldığı Tuncer Öztarhan'dan, bu buluşmadan yaklaşık bir sene önce boşanmıştı. Bodrum'un cemiyet hayatı kaynayan Türkbükü sahillerinde bir araya gelen çiftimiz, Erdinç Acar'ın yatında paparazziler tarafından çoktan görüntülenmişti bile.

Çiftimiz bir gece Türkbükü'nde yemekteyken, o bölgede olan herkesi şaşırtmayı başarmıştı: Erdinç Acar, bir dağa lazerle "Ece Erken Seni Seviyorum" yazdırmıştı. Görenler, görmeyenlere anlatırken o senenin de olayı oldu bu.

Lazer mevzusu daha kapanmamışken çok daha acayip bir olaya imza attı bu ikili: İddiaya göre Ece Erken, Erdinç Acar'a "Bana aşkını göstermek için ne yapabilirsin?" diye sordu. Bu sorununun ardından Erdinç Acar hiç düşünmeden 26 bin euro tutarındaki Rolex saatini Maça Kızı'nın denizine laps diye bıraktı.

Birkaç ay sonra Ece Erken, Erdinç Bey'den elektrik alamadığını, zaten çok eski arkadaş olduklarını, saatini değil masadakilerin telefonunu denize attığını şu sözlerle açıklamıştı:

"Saat atma olayı yalan. Suya atılan şey telefonlarımızdı. Ben Twitter’da çok vakit geçiren biriyim. O gün kalabalık bir gruptuk. Erdinç “Aaa! Eğlenmiyorsunuz telefonla muhabbet etmekten” dedi ve hepimizin telefonlarını suya attı! Ertesi gün de hepimize cep telefonu aldı."

Yine aynı röportajda Ece Erken, Erdinç Acar'ın kendisine özel uçağını gönderdiğini ama "tipi olmadığını" da ekliyor:

Demet Akalın’ın Tokat konserinde siz de sunuculuk yaptınız. Erdinç Acar’ın dönüşte sizi özel uçağıyla aldırdığını duydum...

"Doğru. İki gün üst üste ekstram vardı. Orada bir gece daha kalmayayım diye böyle bir şey yaptı. Saat atma olayından daha büyük bir şey aslında. Ama beni maddiyattan çok manevi değerler etkiliyor. Zaten 1 yıl maddi anlamda güçlü bir adamla evliydim. Maddiyattan etkilensem evliliğimi bitirmezdim. Evliliğim bitti, tek kuruş almadım."

Bu olayların üstünden az bir zaman geçmişken bu sefer mikrofonlar Erdinç Acar'ın eski eşi Hande Demir'e dönüyor. Hande Hanım'a bu konu açılınca onun yorumu da şöyle oluyor:

"Erdinç normalde bu tarz ilişkiler yaşayacak, bu tarz olaylarla gündeme gelecek biri değil. Boş anına geldi galiba. Onun bu durumlara düşmesine üzüldüm. Neticede sağlıklı insanlarız, tabii ki sevgilimiz olacak. Fakat bunun düzeyli bir ilişki olması lazım. Ayrıca ben yetişkinim, bunu göğüsleyebilirim ama Aslan için zor bir durum... Babasının bu haberlerle gündeme gelmesi hiç hoş değil."

Nitekim "Bu olanlardan sonra yeniden bir araya gelmemiz mümkün değil"diyen Hande Acar, Ece Erken olayından sonra Erdinç Acar'la barışıyor ve bir düğün yapıp yeniden evleniyorlar. Ece Erken konusu da bir şekilde kapanıyor (!)

Bu ilginç birliktelik, magazin gündeminde "Denize atılan Rolex Saat" başlığı ile yıllardır konuşuluyor. Şu an denize atılan herhangi bir şey olmasa da Ece Erken hemen hemen her gün yeni bir ilginçlikle magazin gündeminde yer almayı başarıyor.

Ece Erken, Gece Yarısı Gizlice Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ve Eşinin Arabasının Aynalarını Kırarken Yakalandı - onedio.com
Ece Erken, Gece Yarısı Gizlice Evli Sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ve Eşinin Arabasının Aynalarını Kırarken Yakalandı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kapkacak

O rus bu.

withber

Rezil yav daha nasıl insan icine cıkıyosun acaba :d

sevgii

Bengünün eski nişanlısı Akın abiyle flört ettiler bi ara. Adam bununla görüşmeyi kestikten sonra mekana gidip Akın abiye tokat atmıştı diye hatırlıyorum :D

endiku

Leşşş

hic-iste

Kadın ne kadar çekilmez bir tipse bununla birlikte olan herifler eski ve/veya boşanmak üzere oldukları eşlerinin kıymetini anlıyorlar duruma bakılırsa.

Görüş Bildir