Dürüst'ten Polat'a Cevap

 > -

Dürüst'ten Polat'a Cevap

Dürüst'ten Polat'a Cevap

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, eski başkanlardan Adnan Polat'ın "Galatasaray'ın şike yapmadığına kefil olamam" açıklamalarına "Herhalde dil sürçmesi oldu. Galatasaray hiçbir zaman böyle işlerin içinde olmamıştır ve olmayacaktır. Geçmişimize kefiliz" yanıtını verdi.

"GÜZEL BİR GÜNDÜ"

Galatasaray Lisesi'nde basına kapalı yapılan aylık olağan divan kurulu toplantısının bitiminde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dürüst, Fatih Terim'in alt yapı hakkında güzel bir sunum yaptığını belirterek, "Hocamız bize güzel bir sunum yaptı. Bizim hocamızla hep beraber olmamızın doğru olduğunu anlatan bir sunuş oldu. Tabiki şampiyonluklar önemli sportif başarı önemlidir. Alt yapıda sekteye vurulmuş bir durum vardı. Yeni oyuncular yetiştirmek için güzel bir sunum oldu. Aile ortamı içinde güzel bir gün oldu" diye konuştu.

Öte yandan dün gece Adnan Polat'ın bir televizyon kanalında "Galatasaray'ın şike yapmadığına kefil olamam" sözlerinin hatırlatılması üzerine Dürüst, "Dil sürçmesi gibi algılıyorum. Biz hepimizin bütün dönemlerine kefiliz. Galatasaray hiçbir şeyin içinde olmamıştır; olmayacaktır. Geçmişimize hep beraber kefiliz" diye konuştu.

DÜRÜST'TEN SPK AÇIKLAMASI

Bu arada SPK'nın Galatasaray Kulübü'ne vermiş olduğu ceza ile ilgili olarak da Dürüst, "Geçmişte yapılan eksik bir beyanla ilgili ceza verildi. O günkü yönetim tarafından ama Galatasaray'da devamlılık vardır. Görüşüp gerekli girişimleri yapacağız" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranFatih TerimGalatasaray Spor Kulübü
Görüş Bildir