Dünyanın En Tatlı Testi: Köpekleri Yiyeceklerden Ayırabilecek misin?

 > -

Valla bana bakmayın, ben ayırmam hepsini yerim 😍😁

1. Tatlı olduğu kadar çok zor bir teste başlıyoruz! İlk olarak kızarmış tavuk - köpek karşılaştırmalarından köpek olanları bulabilecek misin?

2. Seçmek gerçekten zor...

3. Epey akıl karıştırıcı...

4. Birbirlerinden ayırmak ustalık istiyor.

5. Sorular daha da zorlaşıyor... Muffin'ler arasından şivavaları seçebilecek misin bakalım:

6. Resmen iki aynı fotoğraf bunlar?

7. Bunların hepsi muffin sanki...

8. Yoo yo hepsi köpek...

9. Bunları da seçebiliyorsan helal olsun sana! Bu sefer köpekleri bageller arasından buluyoruz:

10. Böyle başarılı kamuflaj yok!

11. Helal olsun bu köpeklere...

12. Tatlı olmayı kelimenin tam anlamıyla başarıyorlar.

Sen tam bir köpek eksperisin!

Sen bir bakışta köpekleri tanıyabiliyorsun çünkü onları çok ama çok seviyorsun! Köpeklerin her cinsine en azından görsel olarak hakimsin. Bu arada köpekleri yiyeceklerden ayırabilmen onları yiyemeyeceğin anlamına gelmiyor, ağızlarını burunlarını ısırabilirsin doya doya!

Köpekleri yiyeceklerden ayırmakta sıkıntın var!

Sanırız bu testi çok açken çözdün, o yüzden bu sonuca ulaştın. Yoksa eksiksiz çözmen işten bile değildi. Gözünü yemek bürüdüğü için oluyor bunlar, bir de karnını doyurduktan sonra çözmeyi dene. Gerçi sana da hak veriyoruz, yiyeceğe o kadar benziyorlar ki ayırt etmek zor 😀

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duygu_koseogluu

Sen tam bir köpek eksperisin! Sen tam bir köpek eksperisin! Sen bir bakışta köpekleri tanıyabiliyorsun çünkü onları çok ama çok seviyorsun! Köpeklerin her cinsine en azından görsel olarak hakimsin. Bu arada köpekleri yiyeceklerden ayırabilmen onları yiyemeyeceğin anlamına gelmiyor, ağızlarını burunlarını ısırabilirsin doya doya!

melisa40

Testin zorluğundan ilk soruda bırakasım geldi çok zordu

hasan-yilmaz27

Sen tam bir köpek eksperisin! Sen bir bakışta köpekleri tanıyabiliyorsun çünkü onları çok ama çok seviyorsun! Köpeklerin her cinsine en azından görsel olarak hakimsin. Bu arada köpekleri yiyeceklerden ayırabilmen onları yiyemeyeceğin anlamına gelmiyor, ağızlarını burunlarını ısırabilirsin doya doya!

chef

HARBİDEN ZORMUŞ Köpekleri yiyeceklerden ayırmakta sıkıntın var! Sanırız bu testi çok açken çözdün, o yüzden bu sonuca ulaştın. Yoksa eksiksiz çözmen işten bile değildi. Gözünü yemek bürüdüğü için oluyor bunlar, bir de karnını doyurduktan sonra çözmeyi dene. Gerçi sana da hak veriyoruz, yiyeceğe o kadar benziyorlar ki ayırt etmek zor 😀

kgokce

Allah'ım ne kadar da zordu ya. Resmen algılayamadım.

Görüş Bildir