Dünyanın En Küçük Ama En Mutlu Çifti ile Tanışın!

 > 
1.6bPAYLAŞIM

Dünyanın muhtemelen en kısa ama en mutlu çifti olan ve biri 88, diğeri 89 santimetre boyundaki Paulo Gabriel da Silva Barros ve Katyucia Hoshino çifti ile tanışın!

Onlar dünyanın en büyük aşklarından birini yaşıyorlar.

Biri 88, diğeri 89 santimetre boyunda. Dünyanın muhtemelen en kısa boylu çifti, ama aşkları ve hayata bakışlarıyla aynı zamanda en mutlu çifti de onlar...

88 santimetre boyundaki Paulo Gabriel da Silva Barros ve 89 santimetre boyundaki Katyucia Hoshino, ülkeleri Brezilya'nın gündeminde...

30 yaşındaki Paulo ve 28 yaşındaki Katyucia, 10 yıl önce sosyal medya aracılığıyla tanışmışlar.

Barros, Hoshino'yu daha ilk gördüğü anda ona gönlünü kaptırdığını anlatıyor.

"Onu ilk gördüğüm anda çok güzel olduğunu düşündüm" diyor genç adam.

Ama aynı durum Kathucia Hoshino için geçerli değil. Çünkü o sonradan deli gibi aşık olduğu Paulo Barros'u ilk gördüğünde özellikle de konuşurken onu sinir bozucu bulmuş.

Hatta Hoshino günün birinde kendisine aşık olan Paulo Barros'u sosyal medya sayfasından engellemiş. İşte ne olduysa da ondan sonra olmuş.

Genç adam bunu fark ettiğinde genç kadını telefonla arayıp onunla konuşmuş. Hatta Paulo Barros, kilometrelerce yol kat edip genç kadını görmek için yaşadığı kasabaya gitmiş.

İşte bu ziyaret sayesinde Barros genç kadının kalbini kazanmış. Genç kadın Barros'un o gün ne giydiğini bile çok iyi hatırlıyor. "Turuncu bir tişört, kot pantolon giymişti. Güneş gözlükleri vardı" diye hatırlıyor o günü.

Video:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir