Dünyanın En Güzel Manzarasını Korumak İçin Boğazımıza Takılanlarda Sana İhtiyacımız Var!

 > -

Boğaza elimizi uzatıyoruz!

Sosyal sorumluluk projeleri şirketlerin gündeminde her geçen gün daha fazla yer alıyor. Çevre bilinci ve temizliği konusunda herkes endişe duyuyor ancak çoğu zaman değişim yaratamayacağı düşüncesiyle umutsuzluğa kapılıp harekete geçmiyor.

Global iletişim devi Dentsu Aegis Network'ün bünyesinde bulunan Carat Medya, çevre bilinci konusundaki sorumluluğunu ve heyecanını uzun soluklu bir proje haline getirmiş. Değişim yaratamama konusundaki ön yargıları kırarak bütün grup ajansları adına projeye önderlik ediyor. Deniz yıldızı hikayesinde olduğu gibi, küçük adımların bile aslında çok önemli farklar yaratacağını göstermek için tüm çalışanlarıyla bu projeyi devam ettirmeye kararlılar.

Elinizi uzatın!

İstanbul Boğazı... Dünyanın en güzel, en eşsiz yerlerinden birisi. Ama her geçen gün daha da kirleniyor, güzelliğini kaybediyor.

“Boğazımıza Takılanlar”, 2008 yılından beri yürütülen, eşsiz güzellikteki boğazı su üstü atıklardan temizlemeyi hedefleyen anlamlı bir proje.

Bu çevre projesine gönüllü olarak; yaklaşık 600 saat boyunca 300'den fazla kişi hayat verdi ve boğazdan 2700 kilogramın üzerinde çöp çıkartıldı.

Masmavi bir boğaz için!

© Tan Zi Xi

Eğer kirliliğin önüne geçilmezse, Dünya üzerinde 2050’de denizlerde balıktan çok plastik çöp olacak.

Onedio ekibi olarak ellerimizi boğazın yardıma muhtaç sularına uzattık!

O huzur veren derin maviyi ileride de görebilmek için sana ihtiyacımız var!

Boğazımıza Takılanlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir